Strona 1054 z 1132 PierwszyPierwszy ... 54554954100410441052105310541055105610641104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,796 do 15,810 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #15796
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    60 dni + (najwyższy lvl na koncie) * 7 dni

    Oficjalnie podana informacja to jest 30 dni zamiast 60, ale kojarzę, że chyba Tomi pisał, że jest jeszcze ten miesiąc zapasu.
    Jest zmieniona na 60 bodajże bo ludzie co wracali narzekali że już kont nie mają to zostało zmienione

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    W sytuacji, gdy Pijany mnich - duch z Sekretnej Piwniczki mówi: "No i wypiłeś całe. Przez ciebie wytrzeźwieję i wrócę do szarej rzeczywistości martwego mnicha ", mogę mu jakoś pomóc czy nic się nie da zrobić? Może zrobiłem coś źle?
    Nic się nie da zrobić :c

  2. #15797
    W sumie czy to automatyczne usuwanie kont jest konieczne? Lepiej chyba jak ktoś wróci do swojego 50lv po paru latach niż jak dowie się, że nie ma konta i zrezygnuje z gry całkiem. Aktualnie stan graczy jest tak słaby, że nie ma co szaleć z usuwaniem
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #15798
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie tylko automatyczne usuwanie kont jest niewskazane (dla Lv>30, pkt. MF>10), ale o samo usunięcie konta przez użytkownika jest zbyt szybkie i łatwe. Mam w tej sprawie pewną propozycję, będzie w nowym temacie w propozycjach za jakiś czas.
    Zabierajmy możliwość kasowania się w martwej grze, brawo Mapy.

  4. #15799
    Nie ma co utrudnić usuwania i tak trzeba dłużej z tym czekać niż na innych portalach. Ale automatyczne usuwanie serio bym wywalił.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #15800
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    były niedawno dodawane/zapowiedziane jakieś nowe przedmioty na 20 poziom, czy mi się to przyśniło?
    ::::​)

  6. #15801
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    były niedawno dodawane/zapowiedziane jakieś nowe przedmioty na 20 poziom, czy mi się to przyśniło?
    Zgadza się, na fanpage na Facebooku była o tym wspominka.

  7. #15802
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Jeżeli w tamtym roku zdobyłem Talizman Gremlinów w event świąteczny, to czy w ten event też go mogę zdobyć(wliczając przypadek, gdy sellnąłem pierwszy talizma i gdy go sobie zachowałem)?
    I czy mogę tego samego roku zdobyć i Maske Gremlinów i Talizman(na dwóch różnych postaciach)?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #15803
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Jeżeli w tamtym roku zdobyłem Talizman Gremlinów w event świąteczny, to czy w ten event też go mogę zdobyć(wliczając przypadek, gdy sellnąłem pierwszy talizma i gdy go sobie zachowałem)?
    I czy mogę tego samego roku zdobyć i Maske Gremlinów i Talizman(na dwóch różnych postaciach)?
    Tak

  9. #15804
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    jaki był % szans na pestkę/dynię z dyniogłowego? a i jaka szansa na mini?
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 30-10-2021 o 22:06
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  10. #15805
    Na mini i pestke 1,5.
    Na dynie 0,75
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #15806
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Na mini i pestke 1,5.
    Na dynie 0,75
    dzdz
    trochę xD że tyle samo hersztów miałam co w sumie pestek i dyń, których było mniej-więcej po równo xD

    - - - - - - - - - -

    czy mini eventowe mają sprawiedliwą losowość, tak jak unikaty?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  12. #15807
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    gdzie sa dynioglowe*2?

  13. #15808
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ashley Zobacz post
    gdzie sa dynioglowe*2?
    Złapiesz je dzięki temu cudeńku: link
    Do kupienia w halloweenowych sklepach za "jedynie" 5MF

  14. #15809
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Ashley Zobacz post
    gdzie sa dynioglowe*2?
    nie ma, jedynie za mfy można kupić przedmiot, który sprawia, że dyniogłowe występują w parach
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  15. #15810
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    nie ma, jedynie za mfy można kupić przedmiot, który sprawia, że dyniogłowe występują w parach
    no coz, czas to pieniadz 8)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •