Strona 915 z 1130 PierwszyPierwszy ... 4158158659059139149159169179259651015 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,711 do 13,725 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #13711
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Skąd pochodzą Zatrute Rękawice prócz żetonowych wymian w Klubie?
    Pingwin i wendigo

  2. #13712
    donki
    Konto usunięte
    jak zrespic pingwina?

  3. #13713
    Łowiąc ryby w przeręblu.

  4. #13714
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Czy da się odpalić 2 bonusy jednego rodzaju naraz? Tzn. Bonus expa +200% i 100% jednocześnie da mi +300%? Czy jedno i drugie się wyklucza?
    Ostatnio edytowane przez Misiak ; 14-09-2020 o 12:53

  5. #13715
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    da się, bonusy się nie wykluczają
    ***** ***

  6. #13716
    Jak odblokować skrót z Wioski Igloo do portalu w lokacji obok?

  7. #13717
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    W lewym rogu na górze w Chłodnych Rozstajach jest ukryta dźwignia za drzewem.

  8. #13718
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Da ktoś skrypt do expienia na 2 potworkach na 50 lvl?Nie za bardzo umiem je tworzyć

  9. #13719
    Azekar
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...tu-do-expienia Działa na 100%. Nikt nie da Ci skryptu. Tym bardziej za darmo, a skrypty na potwory na takim poziomie są banalne. Jak nie umiesz to używaj bezobsługowego i się nie męcz.

  10. #13720
    Czy wpływ obrony na ostatnio otrzymywane fizyczne obrażenia (im wyższa obrona, tym mniejsze obrażenia) wpływają na wartość obrażeń z Odbicia? Przykładowo, porównanie następujących dwóch scenariuszy:
    1. Otrzymuję obrażenia fizyczne mając status Bariery, odbijam bez Barier.
    2. Otrzymuję obrażenie fizyczne bez statusu Bariery, odbijam bez Barier.

  11. #13721
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Czy wpływ obrony na ostatnio otrzymywane fizyczne obrażenia (im wyższa obrona, tym mniejsze obrażenia) wpływają na wartość obrażeń z Odbicia? Przykładowo, porównanie następujących dwóch scenariuszy:
    1. Otrzymuję obrażenia fizyczne mając status Bariery, odbijam bez Barier.
    2. Otrzymuję obrażenie fizyczne bez statusu Bariery, odbijam bez Barier.
    Liczy się to jak wysokie były ostatnie otrzymane obrażenia fizyczne, ile masz w tym momencie obrony i obrony magicznej i ile ma ich przeciwnik. Kompletnie nic poza tym.

  12. #13722
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Moja postać gdy raz użyje leczenia ze zdolki nie użyje już w tej walce miksów.Czy to jakiś błąd?

  13. #13723
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Moja postać gdy raz użyje leczenia ze zdolki nie użyje już w tej walce miksów.Czy to jakiś błąd?
    Sprawdź czy masz potrzebne mikstury.
    Jak masz, to pokaż skrypt

  14. #13724
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Moja postać gdy raz użyje leczenia ze zdolki nie użyje już w tej walce miksów.Czy to jakiś błąd?
    Znane przyczyny, dla którego miksturka może nie wejść:
    1. Nie wszystkie warunki co do użycia miksturki są spełnione - sprawdź, czy w walce gdy miałeś użyć miksturki, postać spełniała wszystkie warunki.
    2. Wykonane polecenie ma wyższy priorytet niż miksturka - sprawdź, czy wykonany ruch jest umieszczony w skrypcie wyżej od miksturki.
    3. Nie masz danej miksturki - sprawdź swoje przedmioty, czy masz daną miksturkę w ekwipunku.
    4. Nie możesz użyć danej miksturki ze względu na bycie poza przedziałem poziomowym - czy próbowałeś użyć Mikstury Życia 1 na poziomie 50 lub wyższym?

  15. #13725
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Znane przyczyny, dla którego miksturka może nie wejść:
    1. Nie wszystkie warunki co do użycia miksturki są spełnione - sprawdź, czy w walce gdy miałeś użyć miksturki, postać spełniała wszystkie warunki.
    2. Wykonane polecenie ma wyższy priorytet niż miksturka - sprawdź, czy wykonany ruch jest umieszczony w skrypcie wyżej od miksturki.
    3. Nie masz danej miksturki - sprawdź swoje przedmioty, czy masz daną miksturkę w ekwipunku.
    4. Nie możesz użyć danej miksturki ze względu na bycie poza przedziałem poziomowym - czy próbowałeś użyć Mikstury Życia 1 na poziomie 50 lub wyższym?
    1.Wszystkie zostały spełnione
    2.Wyższy priorytet ma tylko leczenie
    3.Mam dużo
    4.W skrypcie mam miksy 3

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •