Strona 945 z 1130 PierwszyPierwszy ... 4458458959359439449459469479559951045 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,161 do 14,175 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #14161
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Dlaczego złoty pył jest niehandlowy?
    Żeby tej elitarnej usługi premium nie można było ot tak kupić od jakiegoś innego gracza za golda.
    Cytat Napisał mrmih Zobacz post
    Jakie moby przed ubiciem serafina 2 dają:

    - najwięcej AP
    - najwięcej dośw.
    - najwięcej złota
    Zależy od możliwości postaci (poziomu, jakości EQ, atrybutów). Bo jak pytasz jakie najwięcej, to Ci powiem że Mutanty A,B,C.
    Realistycznie polecam Szare Arimany x2 - 500expa, 50 AP, często dropią gałki warte 10k/szt.
    Jeżeli masz Ziemię na -25... to ją sobie przebij na +, nic istotnego w tej aktualizacji nie bije Wiatrem.
    Jeżeli przebicie nie wchodzi w grę, ale masz Perłowe Spinki, to możesz próbować bić podwójne/potrójne Orły (solidny exp, dropią dosyć drogie Orle Pióra)
    Jeżeli żadne z powyższych, rozważ bicie potworów z Devos x3 - poniżej 450 expa nie zejdziesz, a dropy z nich przydadzą ci się w ubiciu Serafina.
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Jeśli zdobędę Złoty Pył, to jak będzie wyglądała interakcja z aktywowanym portalem? Czy opcja użycia Złotego Pyłu będzie na domyślnej pozycji w oknie dialogowym?
    Tak

  2. #14162
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    dlaczego klątwa umarlaka jest teraz tak tania?
    Wszystko teraz stanialo, zdolki typu normalizacja, uzdrowienie co chodzily po 700k teraz po 300k chodza , widocznie jest juz mniejsze zapotrzebowanie na niskolevelowe itemy

  3. #14163
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Czemu w wykonanych ruchach razem najmniejsze obrażenia liczba jest na -?
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b67008294

  4. #14164
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czemu w wykonanych ruchach razem najmniejsze obrażenia liczba jest na -?
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b67008294
    To możesz zgłosić w błędach

  5. #14165
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    mam pytanie co z tym questem i komnacie przeniesienia. W ogóle mam tak, że merlin powiedział, że mam się to niego zbliszyć, a jednocześnie w dialogu od portalu pisze, że merlin mi zabronił.

  6. #14166
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2016
    Postów
    8
    Czy portal w komnacie przeniesienia będzie miał zastosowanie w przyszłości jak portale w MFo2 do lokacji ??? gdzie można zawalczyć z Magiem i Wojownikiem Ciemności ?

  7. #14167
    donki
    Konto usunięte
    jest jakiś sposób na znalezienie szkrzynki w zamieci?

  8. #14168
    Po pierwszej burzy w drodze do arktosa. Może pojawić się w losowym miejscu na planszy, wiec polecam sprawdzanie dokładnie każdego sektora i nie zbliżania się do drugiej burzy.

  9. #14169
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał solog Zobacz post
    Czy portal w komnacie przeniesienia będzie miał zastosowanie w przyszłości jak portale w MFo2 do lokacji ??? gdzie można zawalczyć z Magiem i Wojownikiem Ciemności ?
    https://www.youtube.com/watch?v=QnMqRTu4Rcc

  10. #14170
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    jakie są dostępne expowiska w nordii przed pokonaniem niebieskiego smoka?

  11. #14171
    donki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Po pierwszej burzy w drodze do arktosa. Może pojawić się w losowym miejscu na planszy, wiec polecam sprawdzanie dokładnie każdego sektora i nie zbliżania się do drugiej burzy.
    a patrzeć każdy sektor nawet te po których mi sie powiekszają mile czy tylko te po których mi sie zmiejszają

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    jakie są dostępne expowiska w nordii przed pokonaniem niebieskiego smoka?
    lodowy szlam i chyba tylko

  12. #14172
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2019
    Postów
    9
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zależy od możliwości postaci (poziomu, jakości EQ, atrybutów). Bo jak pytasz jakie najwięcej, to Ci powiem że Mutanty A,B,C.
    Realistycznie polecam Szare Arimany x2 - 500expa, 50 AP, często dropią gałki warte 10k/szt.
    Jeżeli masz Ziemię na -25... to ją sobie przebij na +, nic istotnego w tej aktualizacji nie bije Wiatrem.
    Jeżeli przebicie nie wchodzi w grę, ale masz Perłowe Spinki, to możesz próbować bić podwójne/potrójne Orły (solidny exp, dropią dosyć drogie Orle Pióra)
    Jeżeli żadne z powyższych, rozważ bicie potworów z Devos x3 - poniżej 450 expa nie zejdziesz, a dropy z nich przydadzą ci się w ubiciu Serafina.
    Dzięki wielkie!
    Ostatnio edytowane przez mrmih ; 15-11-2020 o 22:27

  13. #14173
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Jeśli zdobędę Złoty Pył, to jak będzie wyglądała interakcja z aktywowanym portalem? Czy opcja użycia Złotego Pyłu będzie na domyślnej pozycji w oknie dialogowym?
    Z tego co pamiętam, to najpierw jest skorzystanie z portalu, ale pamięć może mnie zawodzić.

  14. #14174
    Właśnie się zapytałem bo przedmiot jest niehandlowy czyli będę zmuszony trzymać go w ekwipunku. Gdybym zdobył Złoty Pył który będzie zmuszał mnie do pokazania jego użycia za każdym kiedy użyję portalu, to ta "nagroda" byłaby bardziej karą, bo by mnie torturowała z przeczuciem, że mogę przypadkowo aktywować randomowy portal Złotym Pyłem.

  15. #14175
    Użytkownik Avatar Eluwinaaa
    Dołączył
    27-07-2020
    Postów
    24
    kiedy będzie scythe?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •