Strona 835 z 1130 PierwszyPierwszy ... 335735785825833834835836837845885935 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,511 do 12,525 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #12511
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Denol, dodatkowo były (albo chociaż powinny ;p) sprawdzane przez wszystkich testerów.

    Mimo wszystko rozumiem to zdziwienie oraz zakłopotanie, bo zmienia się bardzo dużo.
    Chętnie poznamy wasze opinie, stwórzcie temat w rozmowie, wymieńcie w nich zdolności, które bolą najbardziej, gdzie uważacie, że powinny być zmiany itp.
    Wspomnę tylko, że aktualne koszty zdolności są teraz ustalone wg. jakiegoś wzoru/standardu (a nie ustalane "na oko" przy każdym update), który pozwala go ustalać na X kolejnych aktualizacji oraz tworzyć ich następne wersje.
    A ja mam pytanie, czy bossy na arence/vivi/sarin/troll górski były nerfione, skoro ZNOWU dostaliśmy nerfa zdolek? Czy mają one być nie do ubicia do 80 lvla?

  2. #12512
    Użytkownik Avatar Krios
    Dołączył
    11-10-2019
    Postów
    18
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jest ewentualne częściowe obejście takiego problemu, ale działa tylko na ataki przeciwnika przeciwne do jego profesji.
    Przeciwnik->zadane obrażenia->dowolny fizyczny/magiczny(w przypadku magów fizyczny, chroni przed kamykami, w przypadku wojów magiczny, chroni przed runkami)-> liczba użyć.
    Ma to oczywiście wadę taką, że jeśli przeciwnik zna twój skrypt, może łatwo to obejść, dodając w swoim skrypcie polecenie niestandardowego ataku przeciwnej profesji.
    Pierwsze dwa zdania zrozumiałe, natomiast nie jestem pewien o co chodzi w ostatnim.
    Chodzi Ci o to, żeby gracz który chce to obejść, dodawał osobne polecenie w skrypcie na atak fizyczny(jeśli jest magiem), runę lub zaklęcie(jeśli jest wojownikiem), żeby udeżyć go np. dwa razy atakiem fizycznym, po to żeby później dobić go kamieniami na dublu?
    (postać się nie wyleczy, bo w walce została przynajmniej dwa razy trafiona atakiem fizycznym przez przeciwnika który jest magiem)

    Jeśli dobrze rozumiem, to strona broniąca się przed tym (pierwsze dwa zdania),ponosi mniejszy koszt wrzucenia takiego zabezpieczenia, niż osoba która próbuje je obejść. W przypadku obrony, to jest jeden warunek w poleceniu.
    Żeby to obejść agresor musi poświęcić jedno polecenie i dwie tury w walce.
    Nawet jeśli zna skrypt przeciwnika, ale nie ma na tyle speeda, żeby dublować go co 3 tury, to jest większa szansa, że nie wstrzeli się w próg dobicia(przeciwnik przed dublem będzie nad progiem leczenia się przed dublem), niż na to, że to zadziała.

    Robiąc sobie to (hipotetyczne) 350 speeda, ustawiając w skrypcie to co przedstawiłeś(o ile dobrze rozumiem), gracz przeznacza polecenie, 2 tury w walce i poświęca resztę statystyk na rzecz speeda, po to żeby mieć szansę na zaistnienie sytuacji w której przeciwnik się nie leczy na dublu i gracz dobija go dwoma kamieniami.
    Niby można, ale po co.
    Za dużo zachodu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to zabezpieczenie na dobrą sprawę nic gracza nie kosztuje, a przy próbie obejścia ryzyko jest zbyt duże.

  3. #12513
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Krios Zobacz post
    Pierwsze dwa zdania zrozumiałe, natomiast nie jestem pewien o co chodzi w ostatnim.
    Chodzi Ci o to, żeby gracz który chce to obejść, dodawał osobne polecenie w skrypcie na atak fizyczny(jeśli jest magiem), runę lub zaklęcie(jeśli jest wojownikiem), żeby udeżyć go np. dwa razy atakiem fizycznym, po to żeby później dobić go kamieniami na dublu?
    (postać się nie wyleczy, bo w walce została przynajmniej dwa razy trafiona atakiem fizycznym przez przeciwnika który jest magiem)

    Jeśli dobrze rozumiem, to strona broniąca się przed tym (pierwsze dwa zdania),ponosi mniejszy koszt wrzucenia takiego zabezpieczenia, niż osoba która próbuje je obejść. W przypadku obrony, to jest jeden warunek w poleceniu.
    Żeby to obejść agresor musi poświęcić jedno polecenie i dwie tury w walce.
    Nawet jeśli zna skrypt przeciwnika, ale nie ma na tyle speeda, żeby dublować go co 3 tury, to jest większa szansa, że nie wstrzeli się w próg dobicia(przeciwnik przed dublem będzie nad progiem leczenia się przed dublem), niż na to, że to zadziała.

    Robiąc sobie to (hipotetyczne) 350 speeda, ustawiając w skrypcie to co przedstawiłeś(o ile dobrze rozumiem), gracz przeznacza polecenie, 2 tury w walce i poświęca resztę statystyk na rzecz speeda, po to żeby mieć szansę na zaistnienie sytuacji w której przeciwnik się nie leczy na dublu i gracz dobija go dwoma kamieniami.
    Niby można, ale po co.
    Za dużo zachodu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to zabezpieczenie na dobrą sprawę nic gracza nie kosztuje, a przy próbie obejścia ryzyko jest zbyt duże.
    Tak

    Nie twierdzę, że to polecenie w skrypcie jest słabe, jest dobre, ale wskazałem jego wadę, którą teoretycznie ktoś mógłby przeciwko niemu wykorzystać. Tyle.

    Jak wyżej, chodzi o to, żeby quesso był świadom ryzyka, tylko po to napisałem o tym fakcie.

  4. #12514
    Ile należy podarować żabie ciastek aby stała się księżniczką?

  5. #12515
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Ile należy podarować żabie ciastek aby stała się księżniczką?
    nie ma takiej liczby.

  6. #12516
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    utknolem przy Aniolku Amorku i nie moge wyjsc, chce anulowac dawanie walentynki ale sie nie da i nie mam mozliwosci grania chyba ze strace 100k

  7. #12517

  8. #12518
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yatagarasu Zobacz post
    utknolem przy Aniolku Amorku i nie moge wyjsc, chce anulowac dawanie walentynki ale sie nie da i nie mam mozliwosci grania chyba ze strace 100k
    Wyślij do mnie walentynke i będziesz mógł grać bez przeszkód.

  9. #12519
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    3. 13.02.2020 15:35:20 50MF 1921MF Świąteczny Prezent nr 4

    Nie powinno pisać Prezent Ślubny? Niby zawartość prawie taka sama, ale jednak święta się skończyły.

    - - - - - - - - - -

    O co chodzi z tym uzbrojeniem na 5 poziom? Nigdzie w aktualnościach o tym nie pisze, jedynie jak się link gdzieś wyśle.

  10. #12520
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post

    O co chodzi z tym uzbrojeniem na 5 poziom? Nigdzie w aktualnościach o tym nie pisze, jedynie jak się link gdzieś wyśle.
    To pewnie z pierwszej strony tamtego tematu.

  11. #12521
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Jakie są nagrody za wyzwania na evencie walentynkowym?

  12. #12522
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Jakie są nagrody za wyzwania na evencie walentynkowym?
    Żetony i gem/ zdolność.

  13. #12523
    I prezenty jeszcze

  14. #12524
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    2
    Kubapll i LenaPl to jedno konto pisał w walce jak mnie zaatakował i na czacie że mnie będzie atakował Kubą do końca gry co mam zrobić

  15. #12525
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Heaven Zobacz post
    Kubapll i LenaPl to jedno konto pisał w walce jak mnie zaatakował i na czacie że mnie będzie atakował Kubą do końca gry co mam zrobić
    Zgłaszasz w tym temacie https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-oszust%C3%B3w
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 18-02-2020 o 20:38

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •