Strona 1063 z 1132 PierwszyPierwszy ... 63563963101310531061106210631064106510731113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,931 do 15,945 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #15931
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał gosia Zobacz post
    ja sie siciałam spytać czy mogły by btć wczęsniej waletynki ?
    Walentynki w mfo są ~wtedy, kiedy są świętowane na całym świecie. Przecież i tak bierzesz ślub co tydzień w langeburgu
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #15932
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    https://prnt.sc/22u35qz

    Mam pytanie dlaczego mój post został usunięty w tym temacie na samym dole oczywiście. Chciałbym może jakiś jasny wgląd jeśli można. Dla przypomnienia mogę powtózyc pismo i zrozumieć co w tym było zawarte i w jakim stopniu to skasowaliście jak powtarzam. Mam nadzieje, że nie typu ,,był zły''. Bo tutaj chodzi o kwestie i powód i jasność działania.

  3. #15933
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    https://prnt.sc/22u35qz

    Mam pytanie dlaczego mój post został usunięty w tym temacie na samym dole oczywiście. Chciałbym może jakiś jasny wgląd jeśli można. Dla przypomnienia mogę powtózyc pismo i zrozumieć co w tym było zawarte i w jakim stopniu to skasowaliście jak powtarzam. Mam nadzieje, że nie typu ,,był zły''. Bo tutaj chodzi o kwestie i powód i jasność działania.
    Nie idzie zrozumieć o co Ci chodzi, piszesz od rzeczy popełniając masę błędów ortograficznych. Możliwe, że jeszcze czegoś się doszukali chociaż czytałem ten post zanim został usunięty i do teraz bolą mnie oczy- bardzo prawdopodobne, że ^ to jedyny powód.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #15934
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Nie idzie zrozumieć o co Ci chodzi, piszesz od rzeczy popełniając masę błędów ortograficznych. Możliwe, że jeszcze czegoś się doszukali chociaż czytałem ten post zanim został usunięty i do teraz bolą mnie oczy- bardzo prawdopodobne, że ^ to jedyny powód.
    ,,Dlaczego reset statystyki kosztuje znacznie mniej i jest częściej dostępny niż zmienienie nicku mimo, że resety dają naprawdę dużo w walkach. Nie mam na myśli to, że skoro reset staty jest takie dostępne itp to zmiana nicku również musi być, ale czemu, aż 50mf porównywalne to 3kk lub 4 dodatkową postać szczerze nawet mając już tyle MF komuś naprawdę musiało by zależeć na nicku, żeby kupić, a małoooo tacy są (chyba) Skiny to coś innego rozumiem jak i większość usług, ale jeśli ktoś wie to powie czemu całe 50mf?

    A i staty to też są błędy z dzieciństwa, ale już nie kosztuje wiele i można dostać za darmo choć trochę czasu mija jakby nie wiem co to za argument, żeby ,,płacić za dzieciństwo" ,który jest szczerze nijakie. Jednocześnie sprzeczne i sprzyjające dla tej samej kwestii gry wiedzie od czego to zależy?"

    Nie widzę błędów ortograficznych i czy dałoby się wyjaśnić jakoś konsultować tą sprawę? Z chęcią dokładnie wysłucham żeby wiedzieć co popełniam

    Edit: Jedynie w czym widzę niedogodność jest to, że być może (W moim przekonaniu) obraziłem SQ co ich ruszyło i wykorzystając to, że SQ ma najlepszych przyjaciół (moderatorów) dostałem w twarz, albo ja naprawdę nie mam pojęcia co zrobiłem mam wrażenie, że było wszystko na miejscu i pasował to tematu. [Bardzo przepraszam za tak długi wpis, zależy mi na tym, by wyjaśnić małą sprawę]
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 13-12-2021 o 19:06

  5. #15935
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał TanKer Zobacz post
    Czy status zatrucia działa jeśli nałożymy sobie przeczekanie w sensie takim ze mamy status zatrucia i posiadając go dajemy sobie przeczekanie to czy zatrucie nadal dziala i zadaje nam obrażenia?
    tak, nadal zadaje obrażenia
    ::::​)

  6. #15936
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    ,,Dlaczego reset statystyki kosztuje znacznie mniej i jest częściej dostępny niż zmienienie nicku mimo, że resety dają naprawdę dużo w walkach. Nie mam na myśli to, że skoro reset staty jest takie dostępne itp to zmiana nicku również musi być, ale czemu, aż 50mf porównywalne to 3kk lub 4 dodatkową postać szczerze nawet mając już tyle MF komuś naprawdę musiało by zależeć na nicku, żeby kupić, a małoooo tacy są (chyba) Skiny to coś innego rozumiem jak i większość usług, ale jeśli ktoś wie to powie czemu całe 50mf?

    A i staty to też są błędy z dzieciństwa, ale już nie kosztuje wiele i można dostać za darmo choć trochę czasu mija jakby nie wiem co to za argument, żeby ,,płacić za dzieciństwo" ,który jest szczerze nijakie. Jednocześnie sprzeczne i sprzyjające dla tej samej kwestii gry wiedzie od czego to zależy?"

    Nie widzę błędów ortograficznych i czy dałoby się wyjaśnić jakoś konsultować tą sprawę? Z chęcią dokładnie wysłucham żeby wiedzieć co popełniam

    Edit: Jedynie w czym widzę niedogodność jest to, że być może (W moim przekonaniu) obraziłem SQ co ich ruszyło i wykorzystając to, że SQ ma najlepszych przyjaciół (moderatorów) dostałem w twarz, albo ja naprawdę nie mam pojęcia co zrobiłem mam wrażenie, że było wszystko na miejscu i pasował to tematu. [Bardzo przepraszam za tak długi wpis, zależy mi na tym, by wyjaśnić małą sprawę]
    Składnia (sposób budowania zdań) u ciebie leży, mylisz nagminnie ^to^ i ^do^, nie stosujesz przecinków i co za tym idzie-> zrozumienie twoich postów do najprostszych rzeczy nie należy.
    Najprawdopodobniej moderację to już po prostu zmęczyło i zaczęli kasować to co prawdy objawionej nie przedstawia.
    Pisz bardziej logicznie i przejrzyście, pls
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #15937
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Opłaca się oszczędzić wrednego gremlina czy nie względem robienie prezentów i czy jest jakaś różnica między maszyną, a tym, że robi nam zabawki wredny gremlin?

  8. #15938
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Opłaca się oszczędzić wrednego gremlina czy nie względem robienie prezentów i czy jest jakaś różnica między maszyną, a tym, że robi nam zabawki wredny gremlin?
    Ubijanie Wrednego Gremlina wpływa tylko na szansę otrzymania jego karty w prezencie głównym.

    @down, zle doczytalem, mb
    jezeli 23 dni z rzedu uwalisz wrednego, to przy 24 dniu mozesz dostac nagrode kolekcjonerska (są rozne, w zaleznosci od tego czy ostatniego dnia go oszczedzisz czy uwalisz)
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 16-12-2021 o 19:46
    ***** ***

  9. #15939
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Ubijanie Wrednego Gremlina wpływa tylko na szansę otrzymania jego karty w prezencie głównym.
    On się pyta czy Wredny robi zabawki gorzej czy maszyna, i czy warto go oszczędzić. Co do produkcji zabawek- nie wiem, za to oszczędzając go (liczy się tylko 1 postać na koncie) dostajemy inną kolekcjonerkę niż za pokonanie go (talizman za oszczędzenie, maska za walkę).
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  10. #15940
    Maszyna może wymienić więcej zabawek na raz, ale ze względu na brak limitu czasu pomiędzy naprawami-> jest to różnica tylko i wyłącznie symboliczna.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #15941
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Maszyna może wymienić więcej zabawek na raz, ale ze względu na brak limitu czasu pomiędzy naprawami-> jest to różnica tylko i wyłącznie symboliczna.
    Ale wciąż to nie odpowiada na pytanie, co jest bardziej opłacalne - maszyna czy wredny naprawiający zabawki.

    W sumie ciekawe - jak będę naprawiał zabawki to postaram się na jednym sprawdzać ile naprawia maszyna, a ile wredny zwraca na tą samą ilość fragmentów

  12. #15942
    Jest taki sam przelicznik, aby nie faworyzować żadnego z wyborów.

  13. #15943
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2019
    Postów
    17
    czy i jak działa zbroja turniejowa?
    Czy ktoś zauważył ze eq płn daje 20% więcej dropu?

  14. #15944
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Tengel Zobacz post
    czy i jak działa zbroja turniejowa?
    Powiedzmy, że masz łącznie 100 ataku (magicznego i fizycznego), tracisz wtedy 15 ataku proporcjonalnie do ilości posiadanego ataku/magicznego a dostajesz 5 obrony, 5 obrony magicznej, 5 szybkości oraz 5 szczęścia.

    Cytat Napisał Tengel Zobacz post
    Czy ktoś zauważył ze eq płn daje 20% więcej dropu?
    yessir
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  15. #15945
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Powiedzmy, że masz łącznie 100 ataku (magicznego i fizycznego), tracisz wtedy 15 ataku proporcjonalnie do ilości ataku/magicznego a dostajesz 5 obrony, 5 obrony magicznej, 5 szybkości oraz 5 szczęścia.
    Jak dobrze kojarzę bierze sumę obu ataków.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •