Strona 863 z 1132 PierwszyPierwszy ... 363763813853861862863864865873913963 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,931 do 12,945 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #12931
    Użytkownik Avatar Caliban
    Dołączył
    08-01-2019
    Postów
    4
    Jaki jest limit użyć dotyku śmierci przez Serafina?

  2. #12932
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Caliban Zobacz post
    Jaki jest limit użyć dotyku śmierci przez Serafina?
    3 użycia

  3. #12933
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Musisz ustawić ilość statusów negatywnych/pozytywnych w skrypcie.
    Raczej zdejmowalnych i niezdejmowalnych.


    Gdzie są części słownika języka Krasnoludów?
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 05-07-2020 o 07:51

  4. #12934
    Nazwa:  sniezno-zlote gory.png
Wyświetleń: 1097
Rozmiar:  1.47 MB

    Ktoś powie, jak się dostać na zaznaczony na mapie most, bo w miejscu x drogę blokuje drzewo, a nie znalazłem innej drogi. Czy muszę wykonać jakiś quest?

  5. #12935
    musaraj
    Konto usunięte
    Musisz pokonać bossa Lodowe Ostrza i w Jaskinii Wędrowców iść w dół. Jak zobaczysz na mapie Piżmowoły - jesteś w dobrym miejscu.

  6. #12936
    Dzięki musaraj, bo myślałem, że na tamtej mapie nie da się w pewnym miejscu przejść, bo jest drobna rozpadlinka, ale jednak się da.

  7. #12937
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    101
    Jaki jest dzienny limit rudy złota którą można wymienić na dukaty?

  8. #12938
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Gdzie są części słownika języka Krasnoludów?
    Jeden jest za portalem u krasnoludów

    Czemu jest taki popyt na śnieżki i części arimanów?

  9. #12939
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Jeden jest za portalem u krasnoludów

    Czemu jest taki popyt na śnieżki i części arimanów?
    Nie pytaj, kupuj 8)

    Śnieżki są potrzebne fabularnie do klikania przycisków i gaszenia ognia (można trafić m.in. skrzynię z unikatem oraz ok. 7 śnieżek jest niezbędne do uwolnienia krasnoludów.
    Gałki Arimana są potrzebne do zdobycia artefaktu za łowienie homarów, ale niektórzy testerzy i ex-testerzy już zdominowali ten rynek (hm, skąd oni wiedzieli że to będzie potrzebne). Skrzydła i Rogi przede wszystkim do questa, a i potem się podobno do czegoś przydają.

  10. #12940
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    1. Czy ciągle za pokonanie wszystkich bossów z areny podziemnych walk dostaniemy kupon?
    2 Na czym polega bonus z rózgi pośpiechu? I jak go najlepiej wykorzystać?
    3. Czy da się drugą postacią z 65lv ulepszyć eq na 80lv? Słyszałem że drugą postacią da się. Ale jak próbowałem na niższych lv to nie dało się.
    4. Gdzie w devos i w okolicach Wyklętej Góry można zdobyć gemy v2?

  11. #12941
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    4. Gdzie w devos i w okolicach Wyklętej Góry można zdobyć gemy v2?
    Gemy v2 można pozyskać przez ulepszanie, bijąc Materaca (wypadają raz na 2137 lat, ze skrzynki Sarina, albo jako drop z Trolla Górskiego.

  12. #12942
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    1. Czy ciągle za pokonanie wszystkich bossów z areny podziemnych walk dostaniemy kupon?
    Ściślej nie tyle kupon, co po prostu unikat na 72-80 lv. Tak, wciąż dostaniemy.
    2 Na czym polega bonus z rózgi pośpiechu? I jak go najlepiej wykorzystać?
    Na tym że dodaje mega dużo szybkości. A pasywka po prostu albo działa albo nie, ogólnie działa jeżeli planujemy w danej walce bić Pociskiem Magicznym. W walce z wojownikiem najczęściej aktywuje się, jeżeli mamy wyzerowane atrybuty magiczne, w walce z magiem jeżeli bijemy tymi samymi atrybutami co on

    3. Czy da się drugą postacią z 65lv ulepszyć eq na 80lv? Słyszałem że drugą postacią da się. Ale jak próbowałem na niższych lv to nie dało się.
    Nie da się, dana postać może ulepszać u Kowala tylko uzbrojenie na swój poziom lub niższy, nie mają znaczenia inne postacie konta.
    4. Gdzie w devos i w okolicach Wyklętej Góry można zdobyć gemy v2?
    U Jubilera (wykonać przy pomocy minerałów), w skrzynce u Sarina, w dropie z Amaterasu (zwykłym lub w szkatułce), w dropie z Trolla, jako nagroda za quest od Widina, jeszcze warto dodać, że dropi z Vivi (jasne, to Urkaden, ale boss jest na 65 lv)

  13. #12943
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    czy wszystkie kartki słownika są w jaskiniach krasnoludów porozrzucane czy gdzie indziej
    Ostatnio edytowane przez Lokithor ; 05-07-2020 o 21:50

  14. #12944
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    czy wszystkie kartki słownika są w jaskiniach krasnoludów porozrzucane czy gdzie indziej
    Nie tylko po jaskiniach, ale tam również. "Szukaj wszędzie"

  15. #12945
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    W jaki sposób można zacząć quest "A gdy zawieje wiatr..."? 1000 razy zagadywałem tą babke, przychodziłem o różnych porach dnia i nocy a ona w kółko tylko jedna kwestia dialogowa.

    "O, nowa twarz w mieście! Myślałam, że to mój mąż! Coś długo nie wraca… Oby zdążył przed zamiecią."
    "Obyś miał rację..."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •