Strona 695 z 1132 PierwszyPierwszy ... 195595645685693694695696697705745795 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,411 do 10,425 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #10411

    To moje, może jest więcej ale są. Zepsuty jak ta gra, wszystko się zgadza.

  2. #10412
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Po testowym przeskalowaniu plusów były i itemki ponad +100

  3. #10413
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Co do itemu +9, to powstał na wskutek bugu związanego z punktami (hp, mp) w Diademie z Jeziora. Błąd został z tego co wiem naprawiony.
    Nie było takiego błędu.

  4. #10414
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał TPS Zobacz post
    jastrzebie piorko +4 anielskie buty pierscien boskiej chwaly rekawice na 20 te itemy +3 sa tyle warte
    nie są. to możnaby kupić za 100k za sztukę, maksymalnie

  5. #10415
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Jeśli nie wiesz nic o + w eq to lepiej się nie wypowiadaj. Kiedyś istniały itemy +4 do 30 poziomu (albo nawet więcej, nie jestem teraz w stanie stwierdzić), lecz było to za czasów Langeburgu/Urkaden. Aktualnie nie jest możliwe wydropienie itema z plusem większym niż +3 na poziomy 1-30.

    Co do itemu +9, to powstał na wskutek bugu związanego z punktami (hp, mp) w Diademie z Jeziora. Błąd został z tego co wiem naprawiony.
    Te itemki nadal istnieją


  6. #10416
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    nie są. to możnaby kupić za 100k za sztukę, maksymalnie
    Jeśli nie znasz się na cenach itemów to lepiej się nie wypowiadaj. Jastrzębie Piórko +4 jest jednym z itemów, które zostały wycofane z gry i nie ma większego plusa 1-30. A co do itemów wymienionych przez Tps, to jedynie buty anielskiej protekcji staniały. Reszta może być nadal tyle warta.

  7. #10417
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post

    Co do itemu +9, to powstał na wskutek bugu związanego z punktami (hp, mp) w Diademie z Jeziora. Błąd został z tego co wiem naprawiony.
    To nie był błąd. Kiedyś były inne zasady łączenia itemków.

  8. #10418
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Jeśli nie znasz się na cenach itemów to lepiej się nie wypowiadaj. Jastrzębie Piórko +4 jest jednym z itemów, które zostały wycofane z gry i nie ma większego plusa 1-30. A co do itemów wymienionych przez Tps, to jedynie buty anielskiej protekcji staniały. Reszta może być nadal tyle warta.
    to w takim razie co się dzieje z cenami? kto powariował na tyle, żeby kupić item na poziom 20 za ponad 1kk?! tyle kosztuje eq +4/+5/+6 na poziom 65.

    jak widać się nie znam, bo nie wiedziałem, że są tacy głupi ludzie, którzy chcą komuś wcisnąć itemek na 20 za 1kk, i jeszcze głupsi, którzy to kupują, bo po wbiciu lvla znajdą inne, lepsze na inny przedział, i wtedy wcisną ten stary słabszym, za takie ceny.

    nawet najlepsze ity na przedział 20-29, takie jak Banickie eq nawet splusowane, nie miałyby aż takiej wartości.

  9. #10419
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    to w takim razie co się dzieje z cenami? kto powariował na tyle, żeby kupić item na poziom 20 za ponad 1kk?! tyle kosztuje eq +4/+5/+6 na poziom 65.

    jak widać się nie znam, bo nie wiedziałem, że są tacy głupi ludzie, którzy chcą komuś wcisnąć itemek na 20 za 1kk, i jeszcze głupsi, którzy to kupują, bo po wbiciu lvla znajdą inne, lepsze na inny przedział, i wtedy wcisną ten stary słabszym, za takie ceny.

    nawet najlepsze ity na przedział 20-29, takie jak Banickie eq nawet splusowane, nie miałyby aż takiej wartości.
    to nie kupuj

  10. #10420
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    to w takim razie co się dzieje z cenami? kto powariował na tyle, żeby kupić item na poziom 20 za ponad 1kk?! tyle kosztuje eq +4/+5/+6 na poziom 65.

    jak widać się nie znam, bo nie wiedziałem, że są tacy głupi ludzie, którzy chcą komuś wcisnąć itemek na 20 za 1kk, i jeszcze głupsi, którzy to kupują, bo po wbiciu lvla znajdą inne, lepsze na inny przedział, i wtedy wcisną ten stary słabszym, za takie ceny.

    nawet najlepsze ity na przedział 20-29, takie jak Banickie eq nawet splusowane, nie miałyby aż takiej wartości.
    To jest eq mocno kolekcjonerskie (rzadkie), do tego gracze pvp blokują poziom i korzystają z takiego eq długi czas. Kto normalny kupowałby eq plusowe, jeśli ma zamiar wbijać poziom?

  11. #10421
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    To jest eq mocno kolekcjonerskie (rzadkie), do tego gracze pvp blokują poziom i korzystają z takiego eq długi czas. Kto normalny kupowałby eq plusowe, jeśli ma zamiar wbijać poziom?
    ok. rozumiem, że nie wbijają lvla, ale ja nigdy nie widziałem takiej ceny na eq na 20-29 lvl, średnie ceny za plusowane unikaty u aukcjonera dochodzą do 100k.

    wiem, wiem, jeszcze jest handel, ale tego nie miałem jak sprawdzić. niemniej jednak w opcji handlu jest większa szansa na bycie oszukanym.

  12. #10422
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    ok. rozumiem, że nie wbijają lvla, ale ja nigdy nie widziałem takiej ceny na eq na 20-29 lvl, średnie ceny za plusowane unikaty u aukcjonera dochodzą do 100k.

    wiem, wiem, jeszcze jest handel, ale tego nie miałem jak sprawdzić. niemniej jednak w opcji handlu jest większa szansa na bycie oszukanym.
    1. To nie są powody, by nazywać innych graczy głupcami.
    2. Na forum czasem były sprzedawane, a jak się na forum coś kupuje, to zazwyczaj kończy sie przez handel.
    3. Średnia cena nic nie oznacza, mówię, to jest eq liczone w pojedynczych egzemplarzach, więc cena z racji popytu jest wyższa. To coś, jak karta burakha. Nic nie daje, ale warta kilka milionów.

  13. #10423
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    1. To nie są powody, by nazywać innych graczy głupcami.
    2. Na forum czasem były sprzedawane, a jak się na forum coś kupuje, to zazwyczaj kończy sie przez handel.
    3. Średnia cena nic nie oznacza, mówię, to jest eq liczone w pojedynczych egzemplarzach, więc cena z racji popytu jest wyższa. To coś, jak karta burakha. Nic nie daje, ale warta kilka milionów.
    +.
    Matissimos podsumował chyba dlaczego eq na 20 lvl jest tyle warte. Julek, twoim jedynym argumentem było to, że itemy +3 na 20lvl są droższe nie raz od itemów na 65, lecz są to, jak Matissimos napisał, rzadkie itemy kolekcjonerskie, których ceny mogą być chore (jak np. karta Yetiego/Baalrukha które chodzą po około 23kk).

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Te itemki nadal istnieją
    Nigdzie nie napisałem, że zniknęły. Zdaje sobie sprawę, że nadal ktoś je ma. Chodziło mi bardziej o to, jak zostały stworzone. A z tego co wiem, a widocznie wiem źle, powstały one z powodu "dziwnych" wartości punktowych przez co wynikowy bonus wychodził +8. Ale z waszych postów wynika, że kiedyś była to norma, dlatego w to wierzę i przepraszam za wprowadzanie w błąd.

  14. #10424
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    to w takim razie co się dzieje z cenami? kto powariował na tyle, żeby kupić item na poziom 20 za ponad 1kk?! tyle kosztuje eq +4/+5/+6 na poziom 65.

    jak widać się nie znam, bo nie wiedziałem, że są tacy głupi ludzie, którzy chcą komuś wcisnąć itemek na 20 za 1kk, i jeszcze głupsi, którzy to kupują, bo po wbiciu lvla znajdą inne, lepsze na inny przedział, i wtedy wcisną ten stary słabszym, za takie ceny.

    nawet najlepsze ity na przedział 20-29, takie jak Banickie eq nawet splusowane, nie miałyby aż takiej wartości.
    Zielona Szata +3 16 obrony mag jest warta 1kk ponad i ma je chyba 1 osoba w grze. ( Może)

  15. #10425
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Są co najmniej dwie (jak expiłem king crimsona to miałem przy sobie dwie). Podejrzewam więc, że zostało ich więcej.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •