Strona 1098 z 1130 PierwszyPierwszy ... 9859899810481088109610971098109911001108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,456 do 16,470 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #16456
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    W jaki sposób można otrzymać żetony ponad limit? Wiem o maszynie, są jeszcze jakieś?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #16457
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    W jaki sposób można otrzymać żetony ponad limit? Wiem o maszynie, są jeszcze jakieś?
    zdobywanie osiągnięć
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #16458
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    W jaki sposób można otrzymać żetony ponad limit? Wiem o maszynie, są jeszcze jakieś?
    Wbijanie pożeraczy DDDDD
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  4. #16459
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2020
    Postów
    13
    Mam takie pytanie, gra ma już tyle lat, a rozwój idzie do przodu raz na kilka lat, czy tutaj nadal twórcami są tylko dwie osoby?

  5. #16460
    Czego mając 32 lvl pokazuje że nie mogę walczyć o ranking z 30 lvl bo roznica poziomów jest zbyt duża?

  6. #16461
    Cytat Napisał PoczciwyKrzychu Zobacz post
    Czego mając 32 lvl pokazuje że nie mogę walczyć o ranking z 30 lvl bo roznica poziomów jest zbyt duża?
    Odkąd weszły zmiany z rankingami oraz Rankingiem Wszechczasów, można walczyć jedynie ze swoim lvl , wyjątek 80.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  7. #16462
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Miękana Zobacz post
    Mam takie pytanie, gra ma już tyle lat, a rozwój idzie do przodu raz na kilka lat, czy tutaj nadal twórcami są tylko dwie osoby?
    Tomi to administrator, wraz z nim grę robią głównie proof i Denol oraz sztab testerów.

    - - - - - - - - - -

    Widzę, że na jednej z postaci zrzuciłem już obie skały na potoki gorącej pary w Jaskini Gothar. Czy w takiej sytuacji jest wciąż jakiś sposób na zdobycie osiągnięcia Perfekcyjny przewodnik?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  8. #16463
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Widzę, że na jednej z postaci zrzuciłem już obie skały na potoki gorącej pary w Jaskini Gothar. Czy w takiej sytuacji jest wciąż jakiś sposób na zdobycie osiągnięcia Perfekcyjny przewodnik?
    Nie

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Odkąd weszły zmiany z rankingami oraz Rankingiem Wszechczasów, można walczyć jedynie ze swoim lvl , wyjątek 80.
    Nie ze swoim lvl, a z ludźmi ze swojego przedziału rankingowego.
    Gracz z 30lv należy do przedziału 21-30lv, a gracz z 32lvl już do 31-40lv. Różnica poziomów dalej obowiązuje wewnątrz przedziału rankingowego.
    Poziom 80 jest wyjątkowy ze względu na to, że jego przedział poziomowy nie ma górnej granicy (na ten moment), więc jest od 66 do nieskończoności. Przy aktualizacji maxlv przedział będzie 66-80, a nowy będzie 81-X
    ***** ***

  9. #16464
    kristi
    Konto usunięte
    Z czego jest bulawa many

  10. #16465
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał kristi Zobacz post
    Z czego jest bulawa many
    Leci z Bomba
    Reputy tutaj

  11. #16466
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    jak nazywa się strona w której było można robić skiny do mfo
    Z Bogiem.

  12. #16467
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Asteronitum Zobacz post
    jak nazywa się strona w której było można robić skiny do mfo
    Cytat Napisał Proof
    Offline1:
    https://mega.nz/#!QYxH2D6D!-nqcQmsFC...I58gnYJpVfQtcQ
    Dużo opcji, możliwość generowania randomowego setek sztuk kilkoma kliknięciami.
    Trzeba się obeznać trochę, zanim się będzie wygodnie używało.

    Offline2:
    program główny:
    https://mega.nz/#!8FhxFCwY!iNd-SvkD6...UgZyyi4aYoNdcw
    paczki z grafikami:
    https://mega.nz/#!hFISwSzI!sQg1e6kTg...qwSCpHIavZcSCs
    https://mega.nz/#!xIxWARxa!tnCg4TvyJ...rR4y6AtwgHfTyg


    Dość stary program i niezbyt wygodny (dziwna nawigacja), ale ma sporą różnorodność.


    Podpowiedź:
    Po wybraniu opcji z prawej, trzeba odkliknąć prawym przyciskiem myszy, aby można było zmienić opcję po lewej. Każda zmiana opcji po lewej wymaga odkliknięcia prawym.


    Zapis do png->process image i wpisujemy nazwę, po czym klikamy ENTER. Plik zapisze się w katalogu instalacji programu.
    Jednak nic odkrywczego w generatorach nie zrobisz. Najlepiej działać w gimpie - darmowy, prosty, wygodny i zawiera wszystkie funkcję jakich możesz potrzebować do pixel artu.
    Reputy tutaj

  13. #16468
    czy napisałby mi ktoś skrypt do bicia we 2 hybrydy 3* typu elfy i nieumarli z podwójnym drenażem przeczekaniem krytycznym atakiem czystym ciosem mega leczenie 2 i leczenie 2
    woj 46lvl
    mag 65 lvl
    Dzień się kończy, noc zaczyna Waleczny bitke rozpoczyna.

  14. #16469
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Waleczna gwiazda Zobacz post
    czy napisałby mi ktoś skrypt do bicia we 2 hybrydy 3* typu elfy i nieumarli z podwójnym drenażem przeczekaniem krytycznym atakiem czystym ciosem mega leczenie 2 i leczenie 2
    woj 46lvl
    mag 65 lvl
    300k

    - - - - - - - - - -



    Mam 34.46% do 82 poziomu, czy 17.23%?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  15. #16470
    halfdann
    Konto usunięte
    ~31,02%

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •