Strona 873 z 1130 PierwszyPierwszy ... 373773823863871872873874875883923973 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,081 do 13,095 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #13081
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Jak liczona jest szansa wypadnięcia przedmiotu z minibossa - czy na całą walkę, a później losuje osobę, czy dla każdego gracza oddzielnie?

  2. #13082
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Jak liczona jest szansa wypadnięcia przedmiotu z minibossa - czy na całą walkę, a później losuje osobę, czy dla każdego gracza oddzielnie?
    na całą walkę najpierw

  3. #13083
    Pytanie dot. mechaniki bójek: Jak zostanę zaatakowany przez osobę, która spełnia warunki na rozegranie walki rankingowej ze mną, to mogę wezwać pomoc? Jak to działa gdy jestem sam oraz jak to działa, gdy mam w pobliżu członka grupy?

  4. #13084
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Pytanie dot. mechaniki bójek: Jak zostanę zaatakowany przez osobę, która spełnia warunki na rozegranie walki rankingowej ze mną, to mogę wezwać pomoc? Jak to działa gdy jestem sam oraz jak to działa, gdy mam w pobliżu członka grupy?
    jeśli spełniacie wszystkie warunki dotyczące walki pvp, włącznie z poziomem, to będzie to tzw. bójka rankingowa, czyli innymi słowy walka pvp. Nieważne, czy będziesz w grp, czy nie. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy jako obrońca masz 0 pkt rankingowych, wtedy bójka rankingowa się nie rozpocznie, rozpocznie się normalna bójka, więc możesz dobrać pomoc, a jeśli byłeś w grp, to od razu cała grupa trafia do walki.

    - - - - - - - - - -

    po jakim czasie od wprowadzenia nordii, zostanie dodane eq nordyjskie do mistrza areny?
    Mam kinda dosyć prób ubicia bossów w eq na 65 lvl.

  5. #13085
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    jeśli spełniacie wszystkie warunki dotyczące walki pvp, włącznie z poziomem, to będzie to tzw. bójka rankingowa, czyli innymi słowy walka pvp. Nieważne, czy będziesz w grp, czy nie. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy jako obrońca masz 0 pkt rankingowych, wtedy bójka rankingowa się nie rozpocznie, rozpocznie się normalna bójka, więc możesz dobrać pomoc, a jeśli byłeś w grp, to od razu cała grupa trafia do walki.
    Czy to oznacza, że jak zostanę zaatakowany przez osobę spełniającą wymagania rankingowe (mając dodatnią ilość punktów rankingowych), to niezależnie od pozostałych okoliczności (sojusznicy moi lub agresora, intencje moje lub agresora, z wyłączeniem propozycji remisu) będę zmuszony walczyć 1v1?

  6. #13086
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Czy to oznacza, że jak zostanę zaatakowany przez osobę spełniającą wymagania rankingowe (mając dodatnią ilość punktów rankingowych), to niezależnie od pozostałych okoliczności (sojusznicy moi lub agresora, intencje moje lub agresora, z wyłączeniem propozycji remisu) będę zmuszony walczyć 1v1?
    Jeżeli spełniasz warunki bójki rankingowej, czyli masz dodatnią ilość pkt to walka zawsze rozgrywa się 1v1 niezależnie od drużyny czy osób obok.

  7. #13087
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    gdzie sa wszystkie 4 kartki slownika krasnalow bez tego kolo tepa (kordy)

  8. #13088
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Czy to oznacza, że jak zostanę zaatakowany przez osobę spełniającą wymagania rankingowe (mając dodatnią ilość punktów rankingowych), to niezależnie od pozostałych okoliczności (sojusznicy moi lub agresora, intencje moje lub agresora, z wyłączeniem propozycji remisu) będę zmuszony walczyć 1v1?
    jest pewien wyjątek, jeśli nie masz maksymalnego lvla (obecnie 80) lub wyższego, to jeśli twój przeciwnik ma wyższy lvl od ciebie, to bójka nie będzie rankingowa, więc możesz wzywać pomoc. Tzn. w takiej bójce, jeśli zdecydujesz się walczyć 1v1, to wciąż możesz zgarnąć ranking, ale go nie stracisz.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Papjeż Polak Zobacz post
    gdzie sa wszystkie 4 kartki slownika krasnalow bez tego kolo tepa (kordy)
    koordynatów nie pamiętam, ale 2 są u iryny w domku, jedna w szafie za nią, a druga gdzieś w piwnicy (aby odczytać tą w piwnicy, musisz mieć bodajże 3 kartki zebrane), jedna u jubilera na stole leży, a ostatnią dostaniesz od krasnoluda, którego musisz uratować z zakazanej kopalni.

  9. #13089
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Papjeż Polak Zobacz post
    gdzie sa wszystkie 4 kartki slownika krasnalow bez tego kolo tepa (kordy)
    Jedna u jubilera na stole, kolejna w domu Iryny a jeszcze następna w piwnicy tego samego domu. Ostatnia u Ulrafa ale dopiero po wykonaniu questa z misją ratunkową (i oddaniu narzędzi)
    Najlepiej zbieraj w wyżej wymienianej kolejności.

  10. #13090
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    5
    Czy w nowej aktualizacji znajdują sie jakieś miejscówki takie jak "Stara Kopalnia: Poziom 2" gdzie mozna naprzykład kopać i wydobywać jakieś eq, złoto itp?

  11. #13091
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Xation Zobacz post
    Czy w nowej aktualizacji znajdują sie jakieś miejscówki takie jak "Stara Kopalnia: Poziom 2" gdzie mozna naprzykład kopać i wydobywać jakieś eq, złoto itp?
    Tak, ale mniej opłacalnie.

  12. #13092
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Tak, ale mniej opłacalnie.
    i bardziej czasochłonne/wymagające uwagi, bo można zużyć tylko 20 energii naraz

  13. #13093
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    Czy można sprawdzić ogólną ilość trafionych trójek/czwórek/piątek/szóstek przez graczy u Pana Lotka?

  14. #13094
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał LeFil Zobacz post
    Czy można sprawdzić ogólną ilość trafionych trójek/czwórek/piątek/szóstek przez graczy u Pana Lotka?
    To jest w statystykach

  15. #13095
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    To jest w statystykach
    Nie, nie ma. Statystyki są indywidualne.
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 18-07-2020 o 10:43

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •