Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Żetony

  1. #1
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149

    Żetony

    Moja propozycja:

    Żetony to jeden z bardziej pożądanych przedmiotów, ciężko są dostępne a bardzo przydatne. Z tego co mi wiadomo można je nabyć za pomocą :
    - Walk PvP
    Ci którzy nie walczą już mają problem.
    - Osiągnięcia i bossy
    Są tutaj dla każdego dostępne, lecz limit jest ograniczony a na dodatek pracochłonne i czasochłonne.
    - Wymiana za MF
    Nie każdego stać na doładowania albo nie każdy ma ochotę to robić, a na targu ceny kosmiczne ale jeżeli już posiada to wymiana jest bardzo nie opłacalna.

    Dla tego proponuję aby szło żetony wymieniać za złoto.
    Każdy gracz z tego by skorzystał i problem żetonów był by nieco rozwiązany.

    Co Wy o tym sądzicie?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2013
    Postów
    28
    Mi się podoba

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Paweek Zobacz post
    Moja propozycja:

    Żetony to jeden z bardziej pożądanych przedmiotów, ciężko są dostępne a bardzo przydatne. Z tego co mi wiadomo można je nabyć za pomocą :
    - Walk PvP
    Ci którzy nie walczą już mają problem.
    - Osiągnięcia i bossy
    Są tutaj dla każdego dostępne, lecz limit jest ograniczony a na dodatek pracochłonne i czasochłonne.
    - Wymiana za MF
    Nie każdego stać na doładowania albo nie każdy ma ochotę to robić, a na targu ceny kosmiczne ale jeżeli już posiada to wymiana jest bardzo nie opłacalna.

    Dla tego proponuję aby szło żetony wymieniać za złoto.
    Każdy gracz z tego by skorzystał i problem żetonów był by nieco rozwiązany.

    Co Wy o tym sądzicie?
    Dobrze prawi Polać Mu!

  4. #4
    Sprajcik
    Konto usunięte
    Też byłabym za tym aby były łatwiej dostepne. Z fabuły to można zbierać i zbierać po 5,10 przez rok a nawet i dłużej żeby zebrać pożądaną ilość. Można by było je wymieniać za złoto u mistrza areny ;>

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A może po prostu zacznijcie walczyć?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A może po prostu zacznijcie walczyć?
    wiesz nie którzy chcą sobie po prostu grać i unikać walk . może po prostu nie lubią więc ta opcja będzie bardzo dobra . myślę że ucieszy to osoby unikające PvP

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Nie. Zacznijcie walczyć cieniasy i zróbcie sobie eq zamiast kupować prezenty od mikołaja pozdrawiam.

  8. #8
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Zakładam, że żetony właśnie mają być elitarne. Jaki byłby sens ich istnienia jeśli można byłoby je kupować za złoto? Żetony można kupować za mf i zdobywać poprzez osiągnięcia oraz pvp. Celem jest nabywanie nimi rzeczy normalnie za golda niedostępnych. Taki bonus dla walczących. Inna sprawa, że ciekawym pomysłem jest aby była pewna szansa na loot żetonów z minibossów (stosunkowo niewielka ilość oczywiście przy równie małej szansie).

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał dorek Zobacz post
    wiesz nie którzy chcą sobie po prostu grać i unikać walk . może po prostu nie lubią więc ta opcja będzie bardzo dobra . myślę że ucieszy to osoby unikające PvP
    Ale DLACZEGO unikasz pvp w grze, która w zasadzie powinna opierać się na pvp? Naprawdę chcę wiedzieć.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Zakładam, że żetony właśnie mają być elitarne. Jaki byłby sens ich istnienia jeśli można byłoby je kupować za złoto? Żetony można kupować za mf i zdobywać poprzez osiągnięcia oraz pvp. Celem jest nabywanie nimi rzeczy normalnie za golda niedostępnych. Taki bonus dla walczących. Inna sprawa, że ciekawym pomysłem jest aby była pewna szansa na loot żetonów z minibossów (stosunkowo niewielka ilość oczywiście przy równie małej szansie).
    W sumie twoja propozycja jest lepsza drop żetonów z mini by był bardzo dobrym pomysłem.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Ale DLACZEGO unikasz pvp w grze, która w zasadzie powinna opierać się na pvp? Naprawdę chcę wiedzieć.
    Ta gra nie opiera się na PvP. tylko na zdobywaniu Lv i przechodzeniu fabuły . po prostu nie którzy nie lubią to niech nie walczą. tyle mam do powiedzenia.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Zaatakuj mnie na arenie Dorek to dostaniesz żetony, czekam niecierpliwie. Potraktuj mnie jak mini-bossa

  13. #13

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał dorek Zobacz post
    Ta gra nie opiera się na PvP. tylko na zdobywaniu Lv i przechodzeniu fabuły . po prostu nie którzy nie lubią to niech nie walczą. tyle mam do powiedzenia.
    Skoro nie walczysz to znaczy, że nie robisz eq. Nie robisz eq - nie potrzebujesz żetonów. Tyle mam do powiedzenia.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    Zaatakuj mnie na arenie Dorek to dostaniesz żetony, czekam niecierpliwie. Potraktuj mnie jak mini-bossa
    Po raz kolejny piszę że nie lubię PvP. Wolę TvT jest bardziej interesujące . Według mnie PvP to zwykła strata czasu i oszczędź sobie dalszych komentarzy . Po prostu mam swoje zdanie i będę się jego trzymać. Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •