Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
87. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    53 60.92%
  • Nie

    34 39.08%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 67

Temat: Atrybuty w expieniu

  1. #31
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Po prostu SoShy się na mnie obraziła i hejtuje ten temat tylko dlatego, że jest mój

  2. #32
    Ja widzę jeszcze jedną korzyść.
    Mianowicie takie coś utrudni lustrowanie przeciwnika pod względem jego atrybutów
    ja to wymieniłem jako wadę, zachowywanie odpowiednich atrybutów również wymusza pewne zmiany przy expieniu(jako alternatywę do wbijania atrów na arenie)
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Tu nie chodzi o kolidowanie z tymi co wolą atrybuty wyrabiać na expie, tylko zrozum, że nabijanie atrybutów podczas walk z mobami jest częścią gry i taktyki. Najlepiej w ogóle zlikwidujmy atrybuty to nie będzie trzeba patrzeć kto jaki ma atrybut.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    "Upraszczanie" w sensie działania zgodnie z interesem gracza. Atrybuty są częścią gry i musisz zdecydować czy chcesz expić na danej grupie potworów, która bije przeciwnym atrybutem, czy odpuszczasz i po prostu zmieniasz miejsce expienia.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    No to widzę, że dopisujecie większą filozofię do expienia na mobach xD
    Żeby jeszcze wybierać potworka ze względu na jego atrybuty,
    a nie opłacalność.. czyli ilość expa na 1 sztukę ubitą.
    Doprawdy bardzo ciekawe teorie tworzycie.

    IMO expisz na tym co potrzebujesz.. czyli głównie mam na myśli respienie minibossów.
    W tym przypadku nie ma zbytnio wyboru atrybutu dla potworka.

    Atrybuty są częścią gry, ale nie wszyscy tutaj są 'nieogarami',
    jak to niepochlebnie napisał czitos. Pokory trochę proszę pana.

    Jeahok: Nie wiem czy to Ty, czy ktoś inny wspominał o tym, że w raportach dane o atrybutach mogłyby być ukryte. I nawet bym się pod tym podpisał.

    W MFO2 nie było nawet dostępu do raportów z walki.
    Tutaj macie niesamowitą dobroć, bo nie dość, że są z pvp, to jeszcze z wszystkich innych walk.
    Ciekawy jestem jak ci wszyscy pro fajterzy by się odnaleźli w takiej rzeczywistości,
    kiedy jedyną wiedzą o przeciwniku byłoby jego HP i profesja xD

    Po co tak grę upraszczać? ;D

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Nie dopisuję żadnej filozofii ani nie tworzę teorii. Próbuję Cię uświadomić, że masz wybór. Exp na potworkach ze względu na ilość expa za jedną sztukę + wbijanie przeciwnego atrybutu lub bicie potworków z mniejszym expem ale za to z Twoim atrybutem - brak konieczności resetowania. Czego nie rozumiesz? Nie zależy mi żeby zablokować tę propozycję. Osobiście przed upkiem walczyłam pvp z nabitymi atrybutami i wielkiego problemu mi to nie sprawiało. Po prostu wyrażam swoje zdanie na ten temat.
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 25-03-2015 o 01:58

  7. #37
    Wybaczcie, ze znow namieszam. chcialbym sie odniesc do wybranych postow wyzej. Po pierwsze nie zgadzam sie z glosem "zostawmy sprawe administracji, przeciez to oni decyduja". Moim skromnym zdaniem jest to zdanie sprzeczne z jakakolwiek logika. Nie zapominajmy, ze jestesmy na FORUM. Podstawowym celem tej instytucji jest wlasnie dyskusja pomiedzy graczami, dla administracji sa inne "miejsca". Kolejna sprawa z ktora sie nie zgadzam jest post, ktorego autor popelnil porownanie gry mfo3 z mfo2. Mimo mojego mlodego wieku mialem stycznosc z ta produkcja, jest to zupelnie inna gra. To tak jakby uznac ze caly system kowalstwa jest zbyt prosty, poniewaz w metinie istnieje szansa stracenia przedmiotu. Cos sie chyba nie zgadza ostatnia kwestia, jest caly szereg postow w ktorych autorzy spieraja sie, od czego powinno zalezec to, na jakim mobku expimy w danym momencie. Proponuje usuniecie mobkow, doswiatczenie winno dostawac sie wraz z uplywem czasu zamiast energii. Ta drobna zmiana zakonczy wszelkie problemy z atrybutami. A tak calkiem serio, wszystko jest kompromisem, expienie na jednym rodzaju mobka zapewni nam wiecej doswiatczenia, na innym zloto, na kolejnym atrybuty. Wybierajmy to co chcemy uzyskac, rezygnujac z czegos innego. Slowem zakonczenia chcialbym dodac, ze pomysl "tak/nie" byl tylko propozycja rozwiazania problemu, ale osobiscie jestem przeciwny, mimo ze nalezal on do mnie. Jak juz mowilem, byloby to bez watpienia ulatwienie, ktore nie jest moim zdaniem potrzebne. Ten post nie mial na celu nikogo urazic, ani nic podobnego. Uznalem, ze nalezy wyjasnic pewne kwestie, z ktorymi nie do konca sie zgadzam. Pozdrawiam, Lisu

  8. #38
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    wprowadzić unikat typu pierścienia specjalisty, który neguje wbijanie atrybutu we wszelkich walkach. kto chce, niech ma, kto nie chce niech sprzeda. wielki ogar zarobi, a nieogar będzie wydawać hajsy zamiast u mistrza areny na rozpustę. tadaam

  9. #39
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Po pierwsze nie zgadzam sie z glosem "zostawmy sprawe administracji, przeciez to oni decyduja". Moim skromnym zdaniem jest to zdanie sprzeczne z jakakolwiek logika. Nie zapominajmy, ze jestesmy na FORUM. Podstawowym celem tej instytucji jest wlasnie dyskusja pomiedzy graczami, dla administracji sa inne "miejsca".
    Widać, że kolega na forum od 5 dni

  10. #40
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    SoShy:
    Już mi się w nocy nie chciało odpisywać, a teraz widzę, że zmieniłaś treść.
    Zacznijmy od tego, że moje posty nie były kierowane tylko do Ciebie, więc skąd ten pretensjonalny ton? Chillax!!

    Próbujesz mnie uświadomić w czymś co jest oczywiste?
    Tylko ten wybór, o którym piszesz trzeba dokonywać jako tzw. mniejsze zło.
    A to już nie fajne.


    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Głupie porównanie. W MFO2 nie było podziału na atrybuty dla wojownika.
    Hm.. o jakim porównaniu piszesz? Czy ja się odniosłem do MFO2 w kwestii atrybutów?
    Gwoli ścisłości - chodziło o 'upraszczanie gry'.


    Lisu: Nie ma to jak napisać ciągiem mnóstwo tekstu, który generalnie nic nie wnosi.
    Dlaczego wspomniałem o MFO2? Wyżej wyjaśniłem.
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
    ...albo emocje na bok, głęboki oddech i policzyć do 10 zanim się naciśnie 'odpowiedz'.


    Cytat Napisał HydreiGon Zobacz post
    wprowadzić unikat typu pierścienia specjalisty, który neguje wbijanie atrybutu we wszelkich walkach. kto chce, niech ma, kto nie chce niech sprzeda. wielki ogar zarobi, a nieogar będzie wydawać hajsy zamiast u mistrza areny na rozpustę. tadaam
    Kolejna świetna propozycja, która bardzo dobrze rozwiązuje ten problem.

    Item czysto przeznaczony do expa - tak jak wspomniany Pierścień Specjalisty.
    Swoją drogą najlepiej jakby właśnie do tego pierścienia dorzucić taki pasyw.

    Co na to przeciwnicy?

  11. #41
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Kolejna świetna propozycja, która bardzo dobrze rozwiązuje ten problem.

    Item czysto przeznaczony do expa - tak jak wspomniany Pierścień Specjalisty.
    Swoją drogą najlepiej jakby właśnie do tego pierścienia dorzucić taki pasyw.
    Z tym pierścieniem może być problem - istnieją także inne dodatki do expienia (perłowe spinki, czarcia bransoleta)

  12. #42
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał Fatal Zobacz post
    Z tym pierścieniem może być problem - istnieją także inne dodatki do expienia (perłowe spinki, czarcia bransoleta)
    a każe Ci go ktoś zakładać? nie po to istnieje taka gama dodatków, żeby jednego używać, czyż nie?

    Nazwa:  xxdx.jpg
Wyświetleń: 318
Rozmiar:  16.5 KB

    edit. dodać do dropu z kopania łopatą w starej kopali z możliwością lootu tak jak receptury, żeby Ci ogarnięci mogli za niego śpiewać 2kk.
    Ostatnio edytowane przez Hydra ; 25-03-2015 o 13:03

  13. #43
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Miałem na myśli to, że porównujesz niemożność oglądania raportów w MFO2, a możliwość oglądania ich w MFO3, a takie porównanie jest bez sensu, bo (przykładowo) w MFO2 nie było podziału na atrybuty dla wojownika, lecz również mini bossów w tamtej wersji nie było.
    Co ma piernik do wiatraka?
    Gadasz do słupa, a słup jak dupa.

    Możliwość oglądania raportów tyczyła się 'upraszczania' gry, a nie atrybutów.
    Tego, że masz duży wgląd w przeciwnika. Komprende?


    Perłowe spinki są stricte do expa? A to nowość.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    To ty nic nie rozumiesz Fanta, przestań się rzucać młodzieńcze i czekaj, aż ktoś zamknie temat. Co do pierścienia- spoko, ale napewno nie miałby takich statystyk ( prędzej coś w stylu przeklętej zbroi).

  15. #45
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Widzisz Gabo.. Ty i jakiś świeżak nie zrozumieliście. Z mojej strony koniec offtopu, nt. waszych problemów ze zrozumieniem tekstu.
    Dla ułatwienia oddzielam osobne myśli enterami - fajnie co?

    A Ty Czitos nie podlizuj mi się z tym wiekiem, bo nie gustuje w chłopcach.
    Ale za komplement per 'młodzieńcze' bardzo dziękuję :*


    Edit DOWN:

    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    Przestań pisać bo wszystkie twoje posty są bez sensu i do rzyci. Nie umiesz zdań składać i odpowiadać na argumenty. ZABLOKUJE TĘ PROPOZYCJE PONIEWAZ MAM UKŁADY I JA ZA DARMO RESETUJE BUHAHAHA.
    Hmm.. chyba czeka nas seria 40 twarzy czitosa xD
    Widzę, że nerwy puszczają, więc kończę.
    Poluzuj gumkę w majtach, bo się spinasz niepotrzebnie.
    Ostatnio edytowane przez Fanta ; 25-03-2015 o 14:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •