Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
87. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    53 60.92%
  • Nie

    34 39.08%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 67

Temat: Atrybuty w expieniu

  1. #16
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Pomysł zacny.

    Jeśli mam wpływ na to czego 'uczy się' moja postać,
    również chciałbym mieć wpływ na to jak wygląda trening jej atrybutów.
    I od tego mam Mistrza Areny, a nie jak obecnie - Mistrz Areny ratuje sytuacje,
    bo respiąc minibossa atrybuty i builid mi się rozjeżdża.

    Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak będę używał do expa rękawic, to atry się nie rozjadą. I tylko pogadał...

    Opcja TAK/NIE na wbijanie atrybutów na mobach i nie... chyba nie fajnie, gdyby to miało być za MFy.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Mam dla was radę- nie expcie na mobach, które nabijają wam przeciwny atrybut. Czasami się nie da? To liczcie się z tym, że trzeba potem wydać pieniądze na powrót do stanu poprzedniego.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Pomysł ciekawy, lecz też jestem na nie.
    Uzasadnienie: Jeśli potrzebuję ogień +25% idę na 3x Gałkowiec i mam bardzo szybko, nie wydaje energii/żetonów/złota u Mistrza Areny.

    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    Mam dla was radę- nie expcie na mobach, które nabijają wam przeciwny atrybut. Czasami się nie da? To liczcie się z tym, że trzeba potem wydać pieniądze na powrót do stanu poprzedniego.
    Osobiście również to wykorzystywałem i expiłem na 2x Rośliniak ponieważ rośliniak nie bije żadnym atrybutem.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 24-03-2015 o 16:55

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Uzasadnienie: Jeśli potrzebuję ogień +25% idę na 3x Gałkowiec i mam bardzo szybko, nie wydaje energii/żetonów/złota u Mistrza Areny.
    Masz możliwość dwudrogowo, chcesz nabijać atrybuty podczas expienia- to nabijasz, jak nie masz potrzeby, zaznaczasz w opcjach.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Masz możliwość dwudrogowo, chcesz nabijać atrybuty podczas expienia- to nabijasz, jak nie masz potrzeby, zaznaczasz w opcjach.
    To dość duże udogodnienie, nie wiem czy nawet nie zbyt duże.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Na coś musi iść złoto/żetony/energia, a nabijanie atrybutów to część taktyki. Masz nabity lód na maxa- nie walcz z mobami które biją z ognia, dlaczego chcecie żeby było wam łatwiej?

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Z sondy wynika, że nie tylko ja tak myślę. Poczekamy jeszcze na trochę głosów i ew na odpowiedź włodarzy. Pzd

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Z sondy zawsze będzie wynikało tak jak wynika bo większość w tej grze nieogarnia i chcą żeby jak najłatwiej było dla nich.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Temat założył Antek, uważasz że nie ogarnia gry?

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Antkowi to po prostu przeszkadza bo mu sie nie chce chodzić co chwile do mistrza areny, a inni nie mają na to pieniedzy bo nieogarniają.

  11. #26
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie wiem jak inni, ale ja nawet nigdy nie korzystałem z nabijania atrybutów od potworków.
    Atrybuty pod bossa nabija się śmiesznie rzadko w ciągu gry, a naprawiać atrybuty pod pvp trzeba cały czas.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    bo mu sie nie chce chodzić co chwile do mistrza areny
    Ten mistrz areny siedzi w dilli? Przechodząc przez każde miasto jest w centralnej części. Czitosik będziemy tak szukać argumentów i kontrargumentów co chyba jest bez znaczenia, góra przyjdzie i podejmie decyzje.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Jestem na nie. Nie rozumiem po co tak bardzo chcecie upraszczać grę. W końcu po to zbieramy złoto, żeby na coś wydawać. A jak ktoś nie chce co chwilę resetować atrybutów to może chodzić z nabitymi.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Chodzenie do mistrza areny oznacza również kontrolowanie tych atrybutów BOŻE. Jak repisz 1-2 mini dziennie to się jednak nabijają i codziennie musisz zmieniać i o to chodzi Antkowi, ale nie wejdzie coś takiego.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Hmm.. ciekawe jest kto tak bardzo walczy, żeby ten pomysł zanegować
    Nie spodziewałbym się.

    Przecież wprowadzenie opcji TAK/NIE na wbijanie atrów na mobach w żaden sposób nie koliduje z tymi,
    którzy wolą atrybuty wyrabiać na expie.

    Szczekanie ogrodniczej psiarni? Nieładnie.

    Ciekawe, że takie coś nazywane jest "upraszczaniem gry".
    Dodatkowe opcje raczej grę rozbudowują.
    Dzięki takim możliwościom gra staje się elastyczna do upodobań ludzi w to grających.

    Ja widzę jeszcze jedną korzyść.
    Mianowicie takie coś utrudni lustrowanie przeciwnika pod względem jego atrybutów
    Tak się opozycja obawia zamknięcia furtki?

    SoSad.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •