Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Wiki

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Wiem o tym, ale w operze średnio to działa.

    Nie wiem czy są robione jeszcze jakieś zmiany ale po wysłaniu pliku wyświetla się nadal błąd - jak podawałem wcześniej.
    Dodatkowo czas jest źle ustawiony.
    Do kolumny po lewej "MFO3" proponuje dodać link do "Statusy".

    Czy da się skasować plik wgrany (jeśli tak to gdzie?) - obrazek. Jeśli nie to skasuje te ze złą nazwą i wgraj nowe albo wgram ja.
    Czy jest tu jakiś lepszy edytor tabel ?

  2. #17
    Nie wiem czy są robione jeszcze jakieś zmiany ale po wysłaniu pliku wyświetla się nadal błąd - jak podawałem wcześniej.
    Dodatkowo czas jest źle ustawiony.
    Ok, zgłoszone.

    Czy da się skasować plik wgrany (jeśli tak to gdzie?) - obrazek. Jeśli nie to skasuje te ze złą nazwą i wgraj nowe albo wgram ja.
    Przeniesione pod nowe nazwy.

    Czy jest tu jakiś lepszy edytor tabel ?
    To, co jest dostępne w edytorze, ewentualnie html (chyba działa).

    Do kolumny po lewej "MFO3" proponuje dodać link do "Statusy".
    Dodane.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    To jeszcze mam propozycję podpięcia https://forum.mfo3.pl/wiki/ pod subdomenę https://wiki.mfo3.pl

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wiki ma zastąpić poradniki?

  5. #20
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Wiki ma zastąpić poradniki?
    Jak już wszystko tam będzie, to tak.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Czy da się tu włączyć edytor wizualny? https://forum.mfo3.pl/wiki/Kategoria:Bossy_Fabularne
    Ręczne wpisywanie wszystkiego w kodzie może być absurdem.

  7. #22
    W kategoriach niestety nie dziala visual editor.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Dobra, to będzie wersja robocza w brudnopisie, i przekopiowane gdy gotowe.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Prosiłbym o nieingerowanie osób trzecich (czyt. Gaboneitor) w rozwój strony dotyczącej gracza Squadron.
    Niedostosowanie się do regulaminu napisanego przez administratora BaGGietka grozi karą zwaną banem.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #25
    Pirrat
    Konto usunięte
    Przy wyszukiwaniu ( forum ), polskie litery w nazwach artykułów nie są dostępne.

  11. #26
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nadal nie rozumiem jaki jest sens tworzenia tej wiki zamiast podlinkować tę nieoficjalną, która jest wg mnie lepsza.

  12. #27
    Nad wlasna ma sie kontrole

  13. #28
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Nad wlasna ma sie kontrole
    Dokładnie - jest pewność, że nikt tej wiki nie usunie, gdy przegra z 2 Meduzami.

  14. #29
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Dokładnie - jest pewność, że nikt tej wiki nie usunie, gdy przegra z 2 Meduzami.
    Wszystkie poradniki mają możliwość przywrócenia do stanu, który obowiązywał, jako poprawny, więc tak samo jak Antek uważam, że bezsensem jest robienie wiki, która będzie miała taką samą treść, jak na forum, jak komuś się nie podoba, że są na zewnętrznych linkach to może sobie stworzyć ukryty dział do takich rzeczy i nikt o tym nie będzie nawet wiedział.
    Zejdźcie już z Antka, bo zrobił sporą robotę zbierając info do solucji z której korzystacie jak z tlenu.

  15. #30
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Ogólnie ludzie napracowali się przy poradnikach. Trudno przeliczyć na godziny ich pracę, szczególnie redaktorów. Oraz Antka który ładnie posprzątał w pomocy.
    A teraz nagle jak już gracze opanowali jak robić poradniki na forum mają się uczyć WIKI. Jak dla mnie zmniejszy to szansę na wykonanie poradnika przez osoby spoza grona redaktorów. Nie wiem co wam przeszkadzały poradniki. Wystarczy podnieść je wyżej pod informacjami by gracze tam szukali odpowiedzi na swoje pytania.
    Robiąc kolejną podstronę o równie wielkiej szansie sukcesu co portale, robicie jeszcze raz tą samą robotę co gracze tworzący poradniki. Nie wiem po co. Tej zakładki WIKI prawie nie widać więc jeśli gracze nie potrafią trafić na dział poradniki to co dopiero na wiki.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •