Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Pożegnajmy Adihacza.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296

    Pożegnajmy Adihacza.

    Był adminem foruma przez ponad 8 lat.
    Przez te 8 lat potrafił zbanować spoko ziomków, zamknąć kilka razy SB, dawać lipne rozmiary avków, albo brać udział w burzliwych dyskusjach na temat kogo forum jest lepsiejsze.
    Także z pewnością przez ten długi okres czasu dał się poznać z lepszej strony, a na pewno dowiedział się o tym Pit, z którym potrafił zasyfić całe sb na temat linuksa. Potrafił także świetnie bajerować użytkowniczki na swój bordowy kolorek i powiem tylko, że śmieszy mnie jak ktoś tutaj się jara dedykami od jakiś pasztetów, jak ten o to zawodnik miał AKTY od chyba każdej użytkowniczki foruma v2 (prócz chyba kaszki, ale nie dam sobie ręki uciąć). Był takim skubańcem, że nawet chciał zazielenić NC, ale że ten miał knebla to ten teges. Za to zazielenił swojego synusia Endrasa, którego nie raz potem zbanował, ale ja tu nie wnikam w patologie rodzinne co nie.

    W każdym bądź razie jakiś rozdział w majfantazi się kończy. Czy ten rozdział był dobry? Nie wiem, ale przynajmniej sprawiajmy pozory, że był
    Podziękujmy mu za ten okres czasu, bo nie jeden z nas by się zrzygał już po roku i tyle by było adminowania hehe.

    Żegnaj Komuchu.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Adihc1 nie pomoże, ale może zaszkodzić.
    Żegnaj.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    ADIHC1 już nie zaszkodzi [*]

    Lew wygrał z elitą : D

  4. #4
    Pełen szacunek za oddanie i włożony czas. Zaglądaj czasem ; >

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Elo.
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Trzymaj sie Adi.
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Do tej pory nie mogę w to uwierzyć.

    [*]

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Skończyła się pewna epoko mfo. Lenia adiego co nie pomoże, ale zawsze może zaszkodzić. Będzie mi go brakować.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Adi odchodzi, i wracamy do starego stylu czyli forum nie przyjazne graczom, juz sa zmiany :X
    Ciekawe kiedy odchodne postawi ? , choc leniwy , ale sumienny w tym co robil
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 15-03-2015 o 12:42
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •