Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: HP Pocisk a HP Atak

  1. #1

    HP Pocisk a HP Atak

    a

    Takie podsumowanie:
    Oba nie zużywają many.
    Oba mogą chybić.
    HP Atak może zadać cios krytyczny.
    HP Atak zadaje o 20% większe obrażenia.
    HP Pocisk zabiera 25% odebranego HP, natomiast HP Atak odbiera 10-15% HP w zależności, ile go posiadamy.
    W dodatku limit użyć 4vs5.
    Jedna zdolność jest na 55 poziom, druga na 60.

    HP Pocisk jest wręcz bezużyteczny. Nie dość, że zadaje standardowe obrażenia, odbiera 25% zadanych obrażeń(O ile trafi) i w dodatku może chybić. HP Atak ma tą jedną wadę, że jak chybi to i tak odbiera życie(?).

    Jakaś mała rekompensata dla HP Pocisku by się przydała, nie jestem dokładnie pewna jaka - ale się coś wymyśli.

    Rośnie nam kolejna Burza Błyskawic ._.

    Przy okazji zapraszam do rozpatrzenia:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ot%C4%99pienia

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    No niestety, magowe zawsze mają ten sam problem jeśli chodzi o porównanie zdolności, które powinny być w pewnym sensie równe. Magowi brakuje zdolności, które podwyższą jego atak tak, aby mógł w jakiś sposób zaskoczyć przeciwnika. Wojownik ma dużo zdolności, które są mocniejsze same w sobie, a co dopiero jak kryt wejdzie. Hp pocisk nie będzie w ogóle używany i nie wiem co by można tutaj zmienić- może chociaż dać 100% trafienia?

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    może chociaż dać 100% trafienia?
    Jestem za.

    HP Pocisk jest głównie do expienia do bicia na klątwie. Z własnego doświadczenia zauważyłem, że nie ratuje tyłka tak jak powinien i byłbym za pewnym trafieniem.

  4. #4
    HP Pocisk prędzej porównywałbym do Pewnego Ciosu.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    HP Pocisk prędzej porównywałbym do Pewnego Ciosu.
    Taka była jego koncepcja, aby bić na klątwie. Jednak w przeciwieństwie do pewnego ciosu, hp pocisk nie jest pewny Więc dodanie 100% celności było by nawet pożądane.
    Zapomniałaś o jednym ważnym aspekcie lilianna, hp pocisk umożliwia atak magowi bez tracenia many, co w stosunku do wojownika trzeba zaliczyć na plus dla maga.

  6. #6
    Fatal
    Konto usunięte
    Również jestem za tym, aby HP Pocisk zawsze trafiał bo nie dość, że zabiera HP to jeszcze nie ma atrybutu (słabszy atak) i utrudnia nabijanie zaklęć.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    czyli , jak dobrze zrozumiałem HP Pocisk dla maga ma miec 100% celności, podczas gdy HP Atak dla woja może dalej chybiać ? bo to zdolność ?
    niezle...
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Hp atak może chybiać, ale zadaje obrażenia 20% większe podczas gdy u maga jest to słabszy atak niż ten atrybutowy - nie będzie ta zdolność uzywana. Dodatkowo woj może walnąc kryta z hp ataku.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    jestem za 100% celności, bo my (wojowie) mamy za łatwo

  10. #10
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Popieram pomysł.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    nawet jak będzie 100% celności to i tak tego nikt nie będzie używał, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy

  12. #12
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    nawet jak będzie 100% celności to i tak tego nikt nie będzie używał, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy
    Chociażby na tej klątwie, by dobić przeciwnika - na tyle by się przydała ta zdolność. Bo z tego co wnioskuje to Hp Pocisk Fabuła > PvP co za tym idzie te 100% celności byłoby odpowiednie.

    I cytując:
    Zapomniałaś o jednym ważnym aspekcie lilianna, hp pocisk umożliwia atak magowi bez tracenia many, co w stosunku do wojownika trzeba zaliczyć na plus dla maga.
    Co to 12 mp dla woja za zwykły, lecz zawsze trafiający cios(ba, jeszcze atrybutowy)? Nic. HP Pocisk jeśli miałby być substytutem Pewnego Ciosu to musiałby nie zabierać HP, tyle w temacie. W dodatku Pewny cios rani klątwa, HP Pocisk natomiast ślepota.

    Ewentualnie zmienić działanie HP Pocisku na takie, jakie ma HP Atak.

  13. #13
    Co to 12 mp dla woja za zwykły, lecz zawsze trafiający cios(ba, jeszcze atrybutowy)? Nic. HP Pocisk jeśli miałby być substytutem Pewnego Ciosu to musiałby nie zabierać HP, tyle w temacie. W dodatku Pewny cios rani klątwa, HP Pocisk natomiast ślepota.
    Na poziomie dojścia ostatniej gwiazdki dużo MP było dla wojownika.

    Ale poruszyłaś tu inny temat braku skalowania się mp po przekroczeniu przez zdolność maksymalnej gwiazdki i zostają kwiatki jak trujący atak/pocisk

  14. #14
    Ktoś się zainteresuje?

  15. #15
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    oba są słabe
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •