Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybierasz system limitu expa/ poziomu?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nic się nie zmienia, mniej doświadczenia, a poziomy sobie nabijamy. Mnóstwo walk 68 vs 65 itp.

    41 46.07%
  • Nie można nabić większego poziomu jak 66. Doświadczenie zostaje uśpione, ale wciąż obowiązuje.

    48 53.93%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 81

Temat: Limit expa, edycja przyjazna administracji

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Przecież to co pisał Qwiker pokrywa się z Twoją propozycją - nabija się exp na minusie bez zmniejszenia, więc po upku od razu max lv

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Jest dobrze tak jak jest. Uśpienie expa powoduje spadek cen MFów na rynku, więcej poza-lvlowych ataków, itp.

  3. #18
    Swoją drogą dopisek w 1 z opcji ankiety "Mniej doświadczenia" powinien być dopisany do obu pozycji lub niezapisany wcale.
    Szczególnie jeśli Houqe nie miał na myśli wyłączenia zmniejszanego expa przy limicie.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Różnica między 65 a 66 nie jest aż tak duża, a zanim ktoś 67 wbije to minie pare miesięcy. Dodatkowo- ci z topki doświadczenia rzadko walczą PvP.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    2
    To może zmniejszony eksp od 66 ale maks lvl 70 i nie da się wyżej..?

  6. #21
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Przecież to co pisał Qwiker pokrywa się z Twoją propozycją - nabija się exp na minusie bez zmniejszenia, więc po upku od razu max lv

    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Swoją drogą dopisek w 1 z opcji ankiety "Mniej doświadczenia" powinien być dopisany do obu pozycji lub niezapisany wcale.
    Szczególnie jeśli Houqe nie miał na myśli wyłączenia zmniejszanego expa przy limicie.

    Owszem, ze zmniejszeniem, tylko nie wpisałem tego bo jest w ankiecie limit 100 znaków...

  7. #22
    arararar
    Konto usunięte
    Może powinno być tak. żeby po osiągnięciu limitu uśpiony exp i lvl były w nawiasach? Np. Poziom 65(68)?

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ktoś tu ładną kampanię "reklamową" robi
    Będzie mega obiektywnie.

  9. #24
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał arararar Zobacz post
    Może powinno być tak. żeby po osiągnięciu limitu uśpiony exp i lvl były w nawiasach? Np. Poziom 65(68)?
    Kosmetyka już drugoplanowa raczej, chodzi o całokształt tego pomysłu
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 09-03-2015 o 18:22

  10. #25
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ktoś tu ładną kampanię "reklamową" robi
    Będzie mega obiektywnie.
    Tomi! Kampania kampanią, ale nie namawiam go glosowania na konkretną ospowiedź, tylko wysylam sam link! Czasem jak jakiś random napisze zdezorientowany "???" to napisze "przeczytaj i zaglosuj". No heloł, sam jestem ciekaw opini większośći


    Czyli widzę że znów przez 2,5 roku będą walki z max piętnastoma osobami :|
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 08-03-2015 o 19:07

  11. #26
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Tomi! Kampania kampanią, ale nie namawiam go glosowania na konkretną ospowiedź, tylko wysylam sam link! Czasem jak jakiś random napisze zdezorientowany "???" to napisze "przeczytaj i zaglosuj". No heloł, sam jestem ciekaw opini większośći
    Jeśli chciałeś obiektywności to same opcje są źle sformułowane - nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi. I to podkreślenie mnóstwo walk 68 vs 65
    No nic, w końcu to Twoja ankieta.

  12. #27
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeśli chciałeś obiektywności to same opcje są źle sformułowane - nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi. I to podkreślenie mnóstwo walk 68 vs 65
    No nic, w końcu to Twoja ankieta.
    No wlasnie starałem się w jakiś sposó wyjaśnić o co chodzi, ale po pierwsze w 100 znakach ciężko, po drugie i tak większosc nie łapie o co chodzi a potem jęczą że Giper 54 poziom łapał 50 bez konsekwencji xd. Tak samo będzie na limicie 65, bo znów zdejmiecie ograniczenie na łapanie niższych "na prośbę graczy"

  13. #28
    Pirrat
    Konto usunięte
    Wszystkie przewagi w tej grze chcecie ograniczać, to jak ktoś ma się wybijać - jedynie przez kupowanie MF-ów? Jestem przeciwny zmianom, zważywszy na minimalną przewagę jaką daje ten jeden dwa poziomu, jeżeli nie idą z tym wzmocnienia w postaci eq, zdolności, które obecnie nie występują.

  14. #29
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Myślę że dużo bardziej zniechęcające jest walczenie eq z wysokim + vs 0+
    Niż 66 vs 67 nooo może 68.
    Przynajmniej mając wysoki lev jako gracz aktywny który spala ene ( a nie taki który czeka na swoją jedyną walką w tyg) można było nadrobić parę pkt. Teraz będzie lipa.
    Serio wystarczy chcieć i poświęcić trochę czasu jak przy kuciu eq żeby zdobyć te pkt. Skoro gracz pve ma sobie wykuć pkt to wy sobie poexpcie. Równie sprawiedliwe i nawet łatwiejsze do osiągnięcia.

    A ja dalej nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie... Ale cóż nie przejmuj się mną masz misję.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Odkładnie EXP to niezbyt dobry pomysł, bo w chwilę by wszyscy wbili z 65 na 85Lv, po drugie co z AP gemów/zaklęć/zdolności?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •