Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 148

Temat: Nowy styl forum

  1. #31
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Jakie przesuwanie? Ma się właśnie nie przesuwać. Gdy scrolluje się posty to tło stoi w miejscu. O to chodzi.

    EDIT: A może wymienić logo np. na te co jest na głównej stronie mf. Nie wiem czy tam jest już spasowane z tłem, ale jakby był jakiś png to trochę go zmniejszyć i zobaczyć jak wygląda.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

  2. #32
    Ok, to zostaje.
    Przecież mówiłam żeby to zmienić.

    @edit: dobra, może ja to źle określiłam. Chodziło mi o to, co Ash opisał.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #34
    Można wyciąć, co za problem.

    @up: napisał na sb, że poprawi.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Można. Nic nie napisałem, że nie można
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Mogę to wyciąć, no chyba, że już ktoś się tym zajmuję. Musiałbym tylko wiedzieć jaki tam jest maksymalny rozmiar dozwolony.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

  7. #37
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Zmienić kolor nicków na SB
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #38
    Zupełnie przypadkiem się składa, że zupełnie przypadkiem jestem w posiadaniu przypadkowego logo ze strony głównej w wersji *.PSD (photoshop) z wszystkimi warstwami w rozmiarze 2480x450. Dajcie znać, które konkretnie chcecie widoczne i do jakiej wielkości zmniejszyć, to wrzucę.

    Btw. jeśli background ma być zablokowany, to musi być transparent na niskiej przezroczystości, inaczej będzie brzydko jak będzie mocne, kolorowe tło między postami.

    Btw2. Dodaj te szare ikonki, bo chciałbym zobaczyć jak wyglądają - obecnie wszystkie są podobne.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    No to trzeba było ogarnąć ile to logo może mieć maks. wymiary. Może pokaż te logo z całym konarem i liściami jak wygląda.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

  10. #40
    Potrzeba ikon:

    Strona główna:
    Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów (jest)
    Forum zawiera nieprzeczytane posty

    Przegląd działu:

    Nowe posty,
    Nowe posty zamknięty,
    Nowe posty zamknięty odpowiedziałeś w temacie,
    brak nowych postów,
    brak nowych postów zamknięty,
    brak nowych postów zamknięty odpowiedziałeś w temacie
    gorący temat z nowymi,
    gorący temat z nowymi zamknięty,
    gorący temat z nowymi zamknięty odpowiedziałeś w temacie,
    gorący temat bez nowych,
    gorący temat bez nowych zamknięty,
    gorący temat bez nowych odpowiedziałeś w temacie,
    forum zablokowane

    Ktoś się podejmie?

  11. #41
    Cytat Napisał Ashiro Zobacz post
    No to trzeba było ogarnąć ile to logo może mieć maks. wymiary. Może pokaż te logo z całym konarem i kwiatkami jak wygląda.
    To są liście..

    @Baggy: do kiedy Ci to potrzebne?

  12. #42
    Cytat Napisał Misa Misa Zobacz post
    To są liście..

    @Baggy: do kiedy Ci to potrzebne?
    Do obojętnie, jak będzie to wgram. Sam tego nie zrobię, bo zlamie, dlatego liczę na Was.

  13. #43
    Mogę coś pokombinować, ale jest to przedział czasowy jutro-niedziela.
    Ash? Koridor? Jak któryś ma pomysły, to nie będę się wtrącać i możecie zrobić.

  14. #44
    Ja nie mam czasu na te ikonki, ale jak ktoś chce pomysły, dalsze uwagi do poprawienia i zamierza to zrobić to może pisać. Obrazek logo jest taki jak na stronie głównej mfo - z tą deską pod spodem i cieniem pod tą deską + liśćmi. Nie mogę wrzucić jako załącznik, bo Baggy wywalił bbcode z pisania odpowiedzi.


    @dół
    już jest. Miałem dziwne bugi na forum...

    Nazwa:  logomfo.png
Wyświetleń: 767
Rozmiar:  89.8 KB
    Screen obrazka, bo sam obrazek za duży.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 03-03-2015 o 16:20

  15. #45
    Jaki bbcode?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •