Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 148

Temat: Nowy styl forum

  1. #16
    No również myślę, że w przypadku SB nic nie pomoże. :/ Trzeba usunąć. Ew. wpierw spróbować z baaardzo dużą przezroczystością lub odbić to na prawą stronę - tam gdzie zwykle nie ma tekstu.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Daj ktoś screena z SB

    https://screenshu.com/static/uploads.../lp/s4zhrw.jpg
    Ten transparent chyba zniknie co ?
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 03-03-2015 o 15:27
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #18
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Daj ktoś screena z SB

    https://screenshu.com/static/uploads.../lp/s4zhrw.jpg
    Ten transparent chyba zniknie co ?
    Jak znajdę dlaczego tak jest, to tak

  4. #19
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Daj ktoś screena z SB

    https://screenshu.com/static/uploads.../lp/s4zhrw.jpg
    Ten transparent chyba zniknie co ?
    https://i.imgur.com/CaaMUaB.png

  5. #20
    Chcesz robić osobne ikonki do każdego z działów?
    Osobne ikonki w zależności od stanu działu/tematu :P zgodnie z legendą aktualną, ale bardziej czytelne.


    Mi przeszkadza jeszcze przyciemnienie za postami. Tak jak na górze, kiedy są fajne kolorki na tle, bardzo ładnie to wygląda,
    to kiedy tło zamienia się na jeden kolor - wygląda to bardzo szaro, smutnie, i takie tam. Szczególnie na samym dole.
    Usunąłem te półtransparentne tło, teraz lepiej?

    Może da radę zrobić tak, aby tło "jechało" podczas przewijania strony.

    Jest też problem z przyciskami po prawej na dole, np. https://i.imgur.com/skr2gOU.png. Kiedy najedzie się na nie myszką wygląda to okrutnie.
    Poprawione

    Nie pasuje mi też strasznie tak mała odległość między tymi przyciskami: https://i.imgur.com/WW85Rwa.png a tą linią nad nimi. Brzydko.
    Hehe, takie drobne zmiany, a wymagają najwięcej szperania. Poprawione



    Trochę źle jak dla mnie też wygląda ikonka tematu, gdzie coś już wcześniej pisaliśmy i są tam nowe posty. Ta strzałeczka jakoś tak.. Nie pasuje.
    Na razie w ikonkach gryzie najbardziej to, że ma poucinane rogi.
    Ikonki trzeba poprawić.

    Mam jeszcze jedno zastrzeżenie: czemu między tą pierwszą belką na górze, a później paskiem gdzie jest np. napis "Forum" jest taka wielka przerwa?
    To wyróżnienie, że aktualnie ta zakładka jest otwarta.

    Dzięki Misa +10!

  6. #21
    no niby fajne ale dodajcie jeszcze jakies gole baby to bedzie lepsze

  7. #22
    Drewniane tło w headerze nie wygląda cudownie, inne pomysły?

  8. #23
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Wy chcecie aby to niebieskie tło ciągle jechało w dół ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  9. #24
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Wy chcecie aby to niebieskie tło ciągle jechało w dół ?
    Tego chce lud

  10. #25
    dodajcie gole baby

  11. #26
    Cytat Napisał Ambiwalencja Zobacz post
    dodajcie gole baby
    Gołych bab nie będzie. Bez spamu pls.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Przecież to tło jest bardzo dobrze zrobione, Misa przemów im do rozsądku.
    Bagieta jaki lud, jedna osoba chyba o tym wspomniała.

    Nazwa:  b3qo98.jpg
Wyświetleń: 202
Rozmiar:  7.2 KB
    To też bym zmienił, wywalić czarne tło, powiększyć czcionkę (zmienić kolor?), przesunąć ?
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 03-03-2015 o 15:45
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #28
    Może da radę zrobić tak, aby tło "jechało" podczas przewijania strony.
    Dobrze by było.

    Ok, ikonki, quote, tło do poprawy. Jeszcze podmień belki i skróć na "Odpowiedz" ten jeden z przycisków.
    Dzięki Misa +10!
    Nie ma za co, a tak przy okazji: oprócz cyferki obok powiadomień, nic się nie dzieje. Myślimy z Koridorem że powinno się to podświetlać, tak jak wcześniej było. To powinno być bardziej widoczne.

    Cytat Napisał Sq
    Misa przemów im do rozsądku.
    Ja też myślę że jakby się całe przesuwało byłoby ładniej. Teraz jak się przesunie na dół to jest pusto.

    PS. Coś Ci te pnącza nie wyszły, musisz je odbić w programie. Jak coś to pisz.

  14. #29
    skróć na "Odpowiedz" ten jeden z przycisków.
    Mój okrojony panel admina nie ma do tego dostępu, trzeba czekać na tomiego.
    Myślimy z Koridorem że powinno się to podświetlać, tak jak wcześniej było. To powinno być bardziej widoczne.
    Tutaj też zasięgnąłbym porady tomiego, nie chcę nic naknocić.

    Ja też myślę że jakby się całe przesuwało byłoby ładniej. Teraz jak się przesunie na dół to jest pusto.
    Ok, to zostaje.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Z czym wam pusto ? Wcześniej wszystko było puste i nie narzekaliście.
    Pierwszy post w temacie super fanie tło niebieskie jak w grze.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •