Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 65

Temat: [#6] Pomoc w statystykach dla poziomów 51-65

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie myślałeś o Perłowym Amulecie? Ponadto jedna różdżka to trochę mało jak na zaskoczenie przeciwników. Myślę, że 2-3 jeszcze powinieneś dobrać.
    Bididididid!

  2. #17
    arararar
    Konto usunięte
    Poziom postaci: 62;
    Profesja: Mag;

    Statystyki:
    Hp: 120
    Mp: 65
    Atak Mag.: 140
    Obrona: 90
    Obroan Mag.: 90
    Szczęście: 35
    Szybkość: 140

    Prosiłbym o pomoc w zaplanowaniu statystyk do 65lvl (30 punktów statystyk) pod bossy. Z góry dziękuję za pomoc.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Ja bym dał 10 w hp i 20 speed.

  4. #19
    W zwiazku z tym ze zblizaja sie wakacje, nie spimy expimy. W prawdzie mam dopiero marny 55lv, jednak interesuje mnie 65lv, odpowiednie statystyki oraz eq. Osobiscie mialem juz chyba z 6 pomyslow, oczywiscie kazdy najlepszy teraz wymyslilem kolejny, i postanowilem zapytac kogos kto sie zna. A wiec:

    Staty woj 65lv. (W nawiasach calkowite statystyki+gemy+eq bez plusow)
    Hp 125 (2500)
    Mp 38 (ok. 112)
    Atak 140 (217)
    Obrona 90 (190v148)
    Obrona mag 90 (148v190)
    Szybkosc 145 (279)
    Szczescie 82 (180)

    Eq:
    Rekawice szybkosci (czy jak one tam sie wabia)
    Astralny diadem*
    Czarcia zbroja
    Czarcie buty (wyrzucic czarcie a wstawic odpowiednio pajecze i koralowe, 160 lucka przy rekawicach wystarczy, a dodatkowe 20 obrony sie przyda)
    Astralny pierscien

    Gemy:
    4x odpowiednia do przeciwnika obrona
    3x speed
    2x atak

    Taki speedero-tank, czy cos takiego :P co o tym myslicie? Prosze o jakies sensowne rady czy to ma wgl racje bytu, czy jednak mimo eq tego speeda za malo. Paczylem kilka walk topki wojownikow, 90% uzywa rekawic, wiec nie ma sensu grac luckerem, chyba ze pod pajecza bulawe, ale to zbyt sytuacyjne. Nie wiem, doradzcie pls, dzieki. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 26-06-2015 o 11:14 Powód: zmiana

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    W zwiazku z tym ze zblizaja sie wakacje, nie spimy expimy. W prawdzie mam dopiero marny 55lv, jednak interesuje mnie 65lv, odpowiednie statystyki oraz eq. Osobiscie mialem juz chyba z 6 pomyslow, oczywiscie kazdy najlepszy teraz wymyslilem kolejny, i postanowilem zapytac kogos kto sie zna. A wiec:

    Staty woj 65lv.
    Hp 125
    Mp 43
    Atak 140
    Obrona 100
    Obrona mag 100
    Szybkosc 125
    Szczescie 77

    Eq:
    Rekawice szybkosci (czy jak one tam sie wabia)
    Astralny helm
    Czarcia zbroja
    Czarcie buty
    Astralny pierscien

    Gemy:
    4x odpowiednia do przeciwnika obrona
    3x speed
    2x atak

    Taki speedero-tank, czy cos takiego :P co o tym myslicie? Prosze o jakies sensowne rady czy to ma wgl racje bytu, czy jednak mimo eq tego speeda za malo. Paczylem kilka walk topki wojownikow, 90% uzywa rekawic, wiec nie ma sensu grac luckerem, chyba ze pod pajecza bulawe, ale to zbyt sytuacyjne. Nie wiem, doradzcie pls, dzieki. Pozdrawiam.
    Mimo tego że nie wbiłem 65lvla to myśle że 125 speeda to troche za mało jak na speedera.

  6. #21
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    Mimo tego że nie wbiłem 65lvla to myśle że 125 speeda to troche za mało jak na speedera.
    Przy tym eq bede mial speed w 4 itemach, to 111 speeda z eq + 125 ze statystyk, daje to 236 plus gemy, czyli za malo o jakies 20. Tylko z czego odjac? Moge z obron tyle ze wtedy to zaledwie 190 obrony z gemami wlacznie. A z drugiej strony to 15 obrony za 23 speeda czyli sie oplaca, przynajmniej na pvp. A wiec po 90 obron i 145 speeda? I jeszcze pomyslalem troche o mp, mianowicie rekawice i astralny + mp na dwa leczenia to za duzo. Zostawie 38 mp (idealnie pod exp bo wystarczy jeden gem i mam 87 czyli 2x leczenia + 1 na zachete) a te 5 dodatkowych pkt dam w lucka, pelno wariatow z 50% unikow. Edytuje tamto, sprawdz prosze czy teraz lepiej.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 26-06-2015 o 10:48 Powód: wielblad

  7. #22
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Ty piszesz o astralnym diademie czy mythrilowym hełmie?
    Diadem oczywiscie, poprawione, pomylilem nazwy

  8. #23
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Miałem pomysł co do swojej taktyki na 65. W tym celu wyszczególniłem 3 chyba jedne z ważniejszych kategorii, lecz może najpierw podam statystyki obecne i jakie chce mieć na 65:
    obecne: HP 115, MP 50, atak magiczny 135, obrona i obrona magiczna 80, szczęście 40, Szybkość 160.
    Na 65, jakie chcę mieć: HP 120, MP 50, atak magiczny 145, Obrona obrona magiczna po 95, szczęście 45, Szybkość 160.
    Teraz kategorie:
    TVT:
    -Koralowa różdżka ---> HPregeneracja i atak, którego nie mam za wiele.
    -Czarci hełm ---> Chodzi mi tu przede wszystkim o uniki i luck.
    -Pajęcza zbroja ---> MPregenerka + dużo defa.
    -Czarcie buty ---> luck, pomyślność na start. Z przyspieszeniem mogłaby być to taktyka na pocisk fortuny, czyli: 1 ruch- medytacja, 2 ruch- pocisk.
    -Astralny pierścień ---> MP + speed, którym nadrobię odjęty speed przez pajęczą zbroję.
    Gemy, które postanowiłem założyć:
    4xdefmag plus, 2x def plus, 1xtopór plus (ze względu na to, że mam na -), ziemia plus (też na minusie).
    Oczywiście, większość eq ma +. Małe, ale ma.
    PvP mag:
    -Koralowa różdżka.
    -Koralowy kaptur ---> Def magiczny.
    -Koralowa zbroja ---> Zatrucie i def magiczny.
    -Astralne trzewiki ---> Nadrobią speed odjęty przez koralowy kaptur i różdżkę.
    -Astralny pierścień.
    Gemy: 4x defmag plus 4x atak magiczny plus.
    PvP woj:
    tak samo jak na tvt, z tym, że, gemy:
    4x uniki, 4x def plus.
    Większość eq już kupiłem, pozostało mi z tej listy do kupienia: Astralne trzewiki, koralowy kaptur i zbroja. Na trzewiki i kaptur zarobie z bransy i sprzedaży MF, a na zbroję (może dropnę, nie wiem), z wymiany na pajęczy hełm, bądź sprzedanie pajęczego hełmu i eq na 60. Co sądzicie o tych taktykach?
    Ostatnio edytowane przez Your Nightmare ; 26-06-2015 o 21:22

  9. #24
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Co masz na myśli pisząc HPregeneracja?
    Ooops, nie tu napisane XD A co do HPregeneracji, to że regeneruje po prostu Hp co każde zaklęcie.
    Ostatnio edytowane przez Your Nightmare ; 26-06-2015 o 21:22 Powód: Błąd

  10. #25
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Mag ma ten problem, że ilość punktów z bazy jest uzależnione od ilości mp z różdżki, której chce używać. Dla przykładu Jaszczurza różdżka +0 ma 70mp ty masz 100mp z bazy, co daje 170mp. 170:34 daje 5 więc rachunek się zgadza. Ale jeśli chcesz co 5 zaklęć ładować mp to musisz iść w speed. Więc defowe EQ typu koralowy kaptur czy pajęcza zbroja nie mają miejsca. A co jeśli chcesz używać innej różdżki czarciej/koralowej to wtedy musisz zainwestować w EQ z + w mp. Wiem, że jest astralny pierścień i dodaje on mp, ale przez zatrucie na start wielu się przejechało. Nie gram magiem deferem więc nie wiem czy takie obrony Ci wystarczą.
    Co do ataku nie umiem sobie wyobrazić by się sprawdziło połączenie 135 ataku w bazie, brak gemów ataku i tylko 5 zaklęć na raz. Ja mam mp na 6, a i tak uważam, ze to za mało. No i stawiasz na regeneracje z koralowej różdżki. Jak trafisz na defera to regeneracja ograniczy się do 60-70hp.

  11. #26
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    Mag ma ten problem, że ilość punktów z bazy jest uzależnione od ilości mp z różdżki, której chce używać. Dla przykładu Jaszczurza różdżka +0 ma 70mp ty masz 100mp z bazy, co daje 170mp. 170:34 daje 5 więc rachunek się zgadza. Ale jeśli chcesz co 5 zaklęć ładować mp to musisz iść w speed. Więc defowe EQ typu koralowy kaptur czy pajęcza zbroja nie mają miejsca. A co jeśli chcesz używać innej różdżki czarciej/koralowej to wtedy musisz zainwestować w EQ z + w mp. Wiem, że jest astralny pierścień i dodaje on mp, ale przez zatrucie na start wielu się przejechało. Nie gram magiem deferem więc nie wiem czy takie obrony Ci wystarczą.
    Co do ataku nie umiem sobie wyobrazić by się sprawdziło połączenie 135 ataku w bazie, brak gemów ataku i tylko 5 zaklęć na raz. Ja mam mp na 6, a i tak uważam, ze to za mało. No i stawiasz na regeneracje z koralowej różdżki. Jak trafisz na defera to regeneracja ograniczy się do 60-70hp.
    Dzięki za uwagi i porady ;d Teraz troszkę się wytłumaczę: nawet te 60-70 HP coś czasem uratuje, co do zaklęć: Astralny dodaje mi 30 MP, Różdżka 55, a więc 185 MP. Starczy na 5 zaklęć nadal, lecz na TVT i wojowniku jest także MP-regeneracja. Zatrucie na start. No tutaj to nie mam tłumaczenia ;p. Co do ataku- W walkach TvT chyba aż tak baaardzo nie gra roli. Oczywiście, jest ważny. Na magu będę go miał w porządku, ze względu na gemy. Co do pvp będę walczył okazyjnie, a pewnie najczęściej próbował bronić się w bójkach ;d. + Zawsze mogę coś zmienić w gemach ;d

  12. #27
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Dlaczego zatem piszesz o astralnym diademie wspominając o mp?
    Astralny (domyslnie) pierscien.

  13. #28
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Zastanawiałem się jeszcze czy na magu nie zmienić:
    Zamiast koralowej zbroi- astralna szata.
    Zamiast astralnych trzewików- koralove buty.
    I chyba tak zrobię.
    Ostatnio edytowane przez Your Nightmare ; 27-06-2015 o 10:10

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    4
    jak rozdać staty na poziomie 51 na pvp dla woja?

  15. #30
    Ja proponuje zastosowanie prostej strategii, a zarazem skutecznej.
    Minusem tych stat jest uzależnienie od Pasa Rybaka.

    HP 90
    MP 25
    At 115
    Ob 75
    Om 75
    Sc 65
    Sy 125

    1. Eq woj : Broń dobierasz do przeciwnika, Czepek Garudy, Pancerz Orka, Buty Gothar, Pas Rybaka
    2. Eq woj : Szpony Garudy, Hełm Orka, Pancerz Orka, Buty Gothar, Pas Rybaka
    Eq mag : Szpony Garudy, Kaptur Kapłana, Pancerz Garudy, Buty Gothar, Pas Rybaka

    Eq 2 woj stosujemy w tedy gdy przeciwnik ma te same atrybuty co my.

    Gemy woj : 4x obrona, 3x ataku/szybkości ( dobierasz bod przeciwnika )
    Gemy mag : 4x obrona magiczna, 4x ataku/szybkości ( dobierasz bod przeciwnika )

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •