Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Mała prpopozycja rozbudowania gry

  1. #1
    Jurgen
    Konto usunięte

    Mała prpopozycja rozbudowania gry

    Podczas każdego "upka" wszystko dodawane jest na nową częśc mapy objętą tym updatem ii wszystko co stare idzie w zapomnienie więc proponował bym aby przy nastepnych rozbudowaniach dodać po pare postaci w niektórych miastach jakieś nowe questy (tak wiem jest tego dużo ale ciekawych questów nigdy za wiele ) bo tak prawde mówiąc większosć questów jest związana przeważnie z fabułą lub żeby przejść na jakąś lokacje. Jakoś rozbudowywać stary świat też by można było wiadomo nie od razu ale po troszke

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Poprzednie miasta mogą szybko okazywać się nawet zbyt rozbudowane dla nowego gracza. Mało który nowy gracz zatrzyma się na rybkach w Eliar, zbierał 1000 Rydzy lub pieczołowicie zbierał skorupka po skorupce bijąc żółwie. W praktyce, poprzednie miasta w zasadzie nie potrzebują niczego więcej, niż mają.

  3. #3
    Jurgen
    Konto usunięte
    tu z tobą sie zgodze bo takie zajęcia są bardzo czasochłonne i takie zabawy są chyba skierowane do graczy którzy aktualnie na danym rozwoju gry nie mają co robić z energią mi tu bardziej chodzi o jakieś zadania zagadki czy coś w tym stylu aby były dodawane do starszych miast. Tak prawde mówiąc w urkaden to chyba poboczne questy można by policzyć na palcach

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    32
    Czyli mówiąc mają być zadania poboczne nie związane z fabuła w starych miastach i tych obecnych mogą być jak dla mnie to może być NWM jak inni,

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jurgen Zobacz post
    tu z tobą sie zgodze bo takie zajęcia są bardzo czasochłonne i takie zabawy są chyba skierowane do graczy którzy aktualnie na danym rozwoju gry nie mają co robić z energią mi tu bardziej chodzi o jakieś zadania zagadki czy coś w tym stylu aby były dodawane do starszych miast. Tak prawde mówiąc w urkaden to chyba poboczne questy można by policzyć na palcach
    Jeżeli chodzi o Urkaden, to na 4 questy związane z tym miastem, 3 są niefabularne. Całkiem sporo. Pewnie nie odkryłeś większości, bo jeszcze nie pokonałeś Przeklętej Nimfy. Nie wykonałeś też paru innych, poprzednich zadań - dla frajdy mógłbyś i je wykonać
    Ogółem, najwięcej questów przypada na Dilli, Eliar i Devos (w tym pierwszym jest sporo wprowadzających do gry, w Eliar,Devos to już spore zapychacze czasu). Na Twoim poziomie najlepiej spróbuj poeksplorować wszystkie mapy i bić minibossy - w Langeburg/Urkaden jest ich całkiem sporo

  6. #6
    Fatal
    Konto usunięte
    Mi osobiście brakuje jakiegoś dodatkowego zajęcia w Eternii, quest z tygrysami to trochę mało.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fatal Zobacz post
    Mi osobiście brakuje jakiegoś dodatkowego zajęcia w Eternii, quest z tygrysami to trochę mało.
    Eternię się szybko przechodzi, 2-3 dni max chyba. Dodatkowo są zajęcia na Samotnym Wzgórzu - w praktyce, to lokacja powiązana bardziej z Eternią niż z Dilli

  8. #8
    Hous
    Konto usunięte
    Ale mogło być coś takiego: Gracjan z zagrody:-Jesteś bardzo odważny. Jeżeli chcesz zarobić to zbieraj dla mnie skóry tygrysów brunatnych. Za każde 3 sztuki dostaniesz ode mnie coś wartościowego.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Kiedyś w planach pomiędzy Eternią a Lange miała być podróż łódką na południową wysepkę (wprowadzający quest i mini na wyspie). Może do tego pomysłu wrócimy.

  10. #10
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Eternię się szybko przechodzi, 2-3 dni max chyba. Dodatkowo są zajęcia na Samotnym Wzgórzu - w praktyce, to lokacja powiązana bardziej z Eternią niż z Dilli
    Tyle wystarczy, żeby nowy gracz się znudził ;/

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Te questy w starych miastach mogłyby się odblokowywać po wbiciu jakiegoś lvl, np nowy quest w dilli byłby odblokowany na 30lvl.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Mangue
    Dołączył
    06-01-2014
    Postów
    101
    Cytat Napisał raizer Zobacz post
    Te questy w starych miastach mogłyby się odblokowywać po wbiciu jakiegoś lvl, np nowy quest w dilli byłby odblokowany na 30lvl.
    Bo każdy gracz z 30lvl będzie pełznąć z Langeburgera, żeby nazbierać kwiatki i dostać 100g.
    Ogółem updaty skupiają się na kontynuacji gry. Dlatego np. za jakiś ponad rok nie doda się questu w Dilli, tylko Nordię.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •