Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Mimic - respienie

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381

    Mimic - respienie

    Z uwagi na wielokrotne podejścia itd. do próby walki z nim

    Proponował bym by by te 3 skrzynie pojawiały się po ubiciu 40-50 potworków .

    Motywuje to ty iz samo wydropienie go jest :
    1) dość energo chłonne
    2) trzeba liczyć na fuks z wyborem dobrej skrzyni

    dziś miałem ok 8-10 podejść i ani razu nie udało się go trafić .

    //Zostało zmienione na 1/66 (z 1/100). /k
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 08-02-2015 o 21:48

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wezmy pod uwage, ze nawet jak wyrespisz, to i tak nie pokonasz . 1 mimic powinien byc dostepny latwiej (np. 100% dostepu po wyrespieniu albo wlasnie po okreslonej liczbie).
    Bididididid!

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    To wybieranie skrzynki to jakaś kpina z graczy co tracą energię.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    myślę że póki nie zostanie rozgryziony jego dostępność powinna być większa

  5. #5
    Houqe
    Konto usunięte
    Guzik prawda. Bardzo fajny potworek unikatwy, strasznie mi sie podoba. I ten sposób na dojście do niego, trzy skrzynie, nono. Tomi, tak trzymać! Zółwik, brachu!

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To respienie by tak nie przeszkadzało, gdyby mimica dało się ubić...
    A respienie dla kolejnej porażki zbytnio fajne nie jest.

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Guzik prawda. Bardzo fajny potworek unikatwy, strasznie mi sie podoba. I ten sposób na dojście do niego, trzy skrzynie, nono. Tomi, tak trzymać! Zółwik, brachu!
    Nawet do niego nie doszedłeś to sobie daruj ten denny komentarz.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Mogę go zmienić średnio na 1/66 zamiast 1/100, co przy dodatkowym losowaniu 1/3 skrzyni da takie samo prawdopodobieństwo jak dla innych mini czyli 1/200.
    Samo respienie jest chyba bardziej przyjazne, można spokojnie bić auto i widać kiedy będzie uni, można się przygotować, można respić drużynowo (każdemu się zalicza).

    Natomiast co do trudności - nie ja go tworzyłem
    Raczej nie odbiega bardzo poziomem od Bomba z tego co mi wiadomo, tylko trzeba wiedzieć "to coś".
    Oczywiście 65 + minimum unikaty+0 na ten level są musowe na tym etapie upka.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mogę go zmienić średnio na 1/66 zamiast 1/100, co przy dodatkowym losowaniu 1/3 skrzyni da takie samo prawdopodobieństwo jak dla innych mini czyli 1/200.
    Jestem za.

  10. #10
    Pirrat
    Konto usunięte
    Mogę go zmienić średnio na 1/66 zamiast 1/100, co przy dodatkowym losowaniu 1/3 skrzyni da takie samo prawdopodobieństwo jak dla innych mini czyli 1/200.
    Samo respienie jest chyba bardziej przyjazne, można spokojnie bić auto i widać kiedy będzie uni, można się przygotować, można respić drużynowo (każdemu się zalicza).
    Lepsza opcja, ale mimo to uważam, że co któryś wybór powinien być pewny, bo prawdopodobieństwo nigdy nie jest uczciwe wobec gracza, biorąc uwarunkowanie od dwóch - szansa trafienia i szansa wyboru.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Lepsza opcja, ale mimo to uważam, że co któryś wybór powinien być pewny, bo prawdopodobieństwo nigdy nie jest uczciwe wobec gracza, biorąc uwarunkowanie od dwóch - szansa trafienia i szansa wyboru.
    Żaden inny uni nie jest pewny - może i 500 walk być bez uni, a tutaj % respu skrzyń jest jednak moderowany - max odchylenie 2x. Losowanie 1 z 3 też nie może mieć nie wiadomo jak dużych odchyleń.

    Systemowi respienia dostaje się chyba trochę przy okazji.
    Dam znać jak zmienię na 1/66

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Chociaż jeszcze nie doszedłem to tego uni, to czytając ten temat pozwolę sobie na taką propozycje- Nie lepiej było by zamiast 3 skrzynek wprowadzić 2, wtedy prawdopodobieństwo po zrespieniu było by 50% na 50% ?

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Zmienione na resp średnio co 66 potworków.
    Oczywiście pierwszy krótszy resp dopiero po jednej walce, bo bieżący jest już obliczony.

  14. #14
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Oczywiście 65 + minimum unikaty+0 na ten level są musowe na tym etapie upka.
    Nie trzeba. Ubije go na 62.
    Bididididid!

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wkurza to respienie, ostatnio dopiero za 11 razem trafiłem na mimica. Ale i tak się z nim wygrać nie da, więc z czego się tu cieszyć...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •