Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Tabela EXP

  1. #16
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Zakładam że to nie będzie dużo szybciej czyli około 3/4 miesięcy więc długo jak na tylko 20 poziomów
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  2. #17
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Zakładam że to nie będzie dużo szybciej czyli około 3/4 miesięcy więc długo jak na tylko 20 poziomów
    Zakładając- teoretyzujesz, więc nie masz gwarancji że tak będzie.
    Narzekanie na coś, czego się jeszcze na oczy nie widziało to serio wysoki poziom [ciach]
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #18
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Wystarczy zauważyć że już się pojawiają ludzie którzy marudzą jeżeli chodzi o wbijanie 80 poziomu, nie trzeba być ekspertem by wiedzieć że 100 poziom będzie się wbijać jeszcze wolniej (aktualnie jak expimy do 80 mamy jeden poziom na tydzień) co będzie co dla niektórych mega upierdliwe. Poza tym ja nie narzekam tylko zapytałem czy będzie coś z tym robione bo za chwilę będzie że 1 poziom wbijasz 2 tygodnie xD
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #19
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Domyslam sie ze z 80 do 100 bedzie wiecej expa niz z 1 do 80 tak wiec mozna sobie mniej wiecej policzyc

  5. #20
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Wystarczy zauważyć że już się pojawiają ludzie którzy marudzą jeżeli chodzi o wbijanie 80 poziomu, nie trzeba być ekspertem by wiedzieć że 100 poziom będzie się wbijać jeszcze wolniej (aktualnie jak expimy do 80 mamy jeden poziom na tydzień) co będzie co dla niektórych mega upierdliwe. Poza tym ja nie narzekam tylko zapytałem czy będzie coś z tym robione bo za chwilę będzie że 1 poziom wbijasz 2 tygodnie xD
    Ja byłem bodajże drugą osobą, która wbiła 80 poziom bez boostów (3,5 miesiąca- bylbym w stanie w niecale 3 ale awaria komputera zrobiła swoje), teraz lecę z drugą postacią, więc coś o tym wiem xd.
    5 poziomów więcej skutkuje dłuzszym czas wbijania poziomu, ale specjalnie bym się tym nie przejmował- przed zdobyciem maksymalnego lvl też mozna korzystać z dobrodziejstw upka (nawet z większą satysfakcją)
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #21
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ja tego nie napisałem w trosce o szybkie wbijanie aktualnie, bo przez to że jest maks lvl to jeszcze nie jest aż takie uciążliwe, ale jak gra będzie cała zrobiona i będzie się kończyła na 200 a ty na 70 będziesz wbijać poziom raz na tydzień to wątpię by wtedy nowi gracze docierali do końca. Podobny problem był po ukończeniu całego MFO2 i wtedy powstał świat szybki.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #22
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    w mfo2 levele można było wbijać na samych walkach pvp
    W Folhord od 1 do maxa w 2 lata będzie się robiło
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Jakiś czas temu w MFO3 został także dodany EXP za questy, więc też trzeba to uwzględnić. Część energii może też się zmarnować przechodząc fabułę, zwykłe deady z potworami, a wiec założenie średnio 1Lv=5dni oznacza 20Lv=100 dni od 80Lv do 100Lv = tj. ok. 3,5 miesiąca będzie trwać wbicie 100Lv. Najlepiej aby jakiś tester się wypowiedział analizując te obliczenia.

  9. #24
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Questy, zadania dzienne, lepsze expowiska (np. bicie grup 3x w 2 osoby), wymiana minibossów, zabijanie bossów. Jest mnóstwo czynników które można by brać pod uwagę i nie widzę możliwości sprawdzenia tego w łatwy sposób.

    Z tego co się orientuję to wykonanie wszystkich zadań z Nordii daje około 2 poziomy (patrząc 65->67), znajdą się tacy co celowo czekają z ostatnią interakcją z NPC tylko by zakończyć questa tuż po update by odebrać pełną nagrodę EXP. Istnieje również możliwość farmienia minibossów na zapas (np. części mutanta, by po update móc codziennie ubić 20 Monkensteinów - ok. 45k expa dziennie), czekanie z bossami opcjonalnymi.
    Takie obliczenia jakie przyjął Denol można brać za najlepszą odpowiedź - im mniej niewiadomych tym lepiej
    ***** ***

  10. #25
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    EXP za Questy i tak jest za niski
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •