Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: wymiana pkt ruchu na mfy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101

    wymiana pkt ruchu na mfy

    zczambiłem się jak świnia i tak sobie myślę o wymianie pkt ruchów na mfy, przykładowo można wymieniać minimum po 100pkt ruchów, ale dopiero za 1000 ma się 1mf, czyli 400pktr na 24h tysiąc na 2,5 dnia, 25 dni 10 mf, 250 dni 100mf itd strata dla administracji nie wielka a osoby mało grające nie zostawały by tak w tyle za grającymi nałogowo. co wy na to?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Możesz przecież załączyć kopanie, sprzedać co tam wykopiesz i za złoto możesz kupić MFy. I dodatkowo miejsce w mini rankingu

  3. #3
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    tak ale wiesz tak to byś u npc sprzedawał ene i nie trzeba by było czekać, tzn to jest bardzo nisko uniżony kapelusz w kierunku graczy, ale ogólnie, biorąc pod uwagę długiego braku upka jak ostatnio to fajny pomysł przez brak upka byś zarabiał tzn myślałbyś że zarabiasz a tak na prawdę zapełniasz statystyki, wychodziło by na to że 15 mfów zdobywasz w rok no może 13,5

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    hehe muszę przestać liczyć po czambie ;D zjadłem zero na koniec ale wiadomo że rok sprzedawania pkt ruchu dał by Ci dokładnie 146 mfów rocznie, w sumie pomysł wzięty z odkrywania galaktyki więc nie wiem mi na tym nie zależy ale znam kilka osób które by wróciły pewnie do gry gdyby była taka opcja oczywiście te mfy nie byłyby handlowe.

  5. #5
    Nie będzie wymiany energii.
    Dla takich osób będzie przycisk wyexp wszystko. Zamykam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •