Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 50

Temat: Cos dla kolekcjonerów :)

  1. #16
    Love
    Konto usunięte
    taa i jeszcze pokeballe dac ;P

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Przy baaaaaaardzo mnałym dropie popyt bedzie z pewnoscia przewyzszał podaż, co z pewnością spowoduję gigaaaaaaaaaaaaantyczny wzrost cen za karty, a w konsekwencji powstanie duzych dysproporcji majątkowych, gdyż z osoby, której kasy tylko na miksy starczy, bedzie nagle miała 1kkG

  3. #18
    Love
    Konto usunięte
    to moze zrobic tak, ze karty mozna kupic za pkt ktore zdobywa sie za zabite potworki a np taka karte expi sie (bo ma gwiazdki) zabijajac danego potworka (cos w stylu AP tylko z kazdego danego potworka do karty z jego "wizerunkiem") ... wpadlem na to, jak sobie przypomnialem o tych osiagnieciach np. pogromca potwora (zabicie 100 razy) a karty miasta expilo by sie poprzez wydanie jakiejs tam sumy w danym miesice, a karty poszczegolnych NPC (jak np taki od miks) za wydane u niego pieniadze ;P

    tyle, ze takie karty trzeba by dlugo expic i za kazda gwiazdke koszt "kupna" (za pkt zdobyte z potworka, nazwijmy je denarami (zapozyczone z innej gry)) wzrastal by o 100% i zeby taka karta nie miala odrazu statusu artefaktu, tylko wtedy kiedy wbije sie ja na najwzyszy poziom (najwieksza gwiazdke) i np. moglo by sie tlo zmieniac (troche zapozyczone z kart dragon ball)

    no to tyle ode mnie

  4. #19
    Coni
    Konto usunięte
    Tak jak Tomi napisał dobrze by było - bardzo mała szansa na loot karty z potworka, a z bossa trochę większa.

    Normalnie by się tym handlowało, wątpię żeby ktoś dawał olbrzymie gotówki za nie, a jak da to trudno. Jego kasa, więc chyba może robić co chce z nią.

  5. #20
    Love
    Konto usunięte
    dlatego w moim pomysle chodzi m.in. o to, zeby placic inna "waluta"

  6. #21
    Coni
    Konto usunięte
    Myślę, że lepiej by było gdyby wypadało losowo, wtedy byłyby nie tyle co cięższe do zdobycia, ale nie wiadomo kiedy je zdobędziemy co by zyskało na wartości.
    A tak to jak mamy z góry ustalone za jaką ilość potworków (czy tam AP za nie) otrzymujemy kartę to nie ma zabawy

  7. #22
    Love
    Konto usunięte
    niee nie zrozumiales ;P kupowanie by bylo za te pkt ;P a lootalo by losowo a za zabijanie potworkow expilo by sie je tylko ;P ( cos w stylu ap)

  8. #23
    Coni
    Konto usunięte
    Sam mówisz, że te pkty wypadałyby losowo a trzeba byłoby ich w miarę sporo do zakupu karty. To tak czy tak, jeśli masz już prawie tych pkt na zakup, to zdajesz sobie sprawę z tego, że jeszcze trochę po ubijasz i będziesz miał tą kartę. A tak to każdy by miał szansę otrzymać losowo tą kartę (i ewentualnie sprzedać kolekcjonerowi - możliwość zarobku), nie musząc ubijać xxxx potworków by ją mieć.

  9. #24
    Love
    Konto usunięte
    kupienia od innych graczy ... OMFG ...

    za te pkt kupowalo by sie od innych graczy nie od NPC ... a karty wypadaly by losowo z moobow ... a kupowanie za pkt uniknelo by sytuacji, ze jak ktos zdobedzie karte (po upie) to sprzeda ja za 10kk ... (przykladowo) tylko sprzedal by za pkt z moobow ... i by mogl kupic wtedy od innego gracza inne karty ...

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Tak, i jeszcze lans w postaci ikonek nad głową postaci jak z turniejami. Po za tym z tego co mi wiadomo, to itemów fabularnych nie można sprzedawać

  11. #26
    Love
    Konto usunięte
    mapy, jeszcze nikt nie powiedzial, ze to beda fabularne a jak beda, to sprzedawanie za takie pkt byly by bardziej na miejscu xD

    w koncu bicie moobow to "robienie" fabuly

  12. #27
    Coni
    Konto usunięte
    a kupowanie za pkt uniknelo by sytuacji, ze jak ktos zdobedzie karte (po upie) to sprzeda ja za 10kk ...
    A co złego w takiej sytuacji? Sprzedający by był zadowolony, kupujący jeśli by kupował to pewnie też (nawet drogo) i administracja. 3 % z 10mln - no trochę złota by ubyło z gry

    a jak beda, to sprzedawanie za takie pkt byly by bardziej na miejscu xD
    Jak dla mnie nie ma sensu tworzenia jakichś specjalnych pkt na te karty. Za złoto jest bardziej na miejscu. Nie stać cie? Nie kupuj, sam zbieraj jeśli chcesz kolekcjonować

  13. #28
    Love
    Konto usunięte
    chodzi o to, ze dochodzilo by do tego ze za duzo zlota bylo by w obiegu (ludzie by zbierali na karty) a tak, to np jakby bylo "expienie" kart np NPC (jak pisalem wyzej) poprzez wydanie jakiejs tam kwoty u niego w sklepie to ubywalo by troche tego zlota (chyba troche sie zagmatwałem)

  14. #29
    Coni
    Konto usunięte
    chodzi o to, ze dochodzilo by do tego ze za duzo zlota bylo by w obiegu
    Nie widzę powiązania. Tak samo by wykorzystywali energię na bicie potworków, tylko przy tym mogliby trafić na kartę.

    (ludzie by zbierali na karty)
    Zawsze zbierają złoto, to nie ma wpływu. Teraz zbierają na itemy.

    (chyba troche sie zagmatwałem)
    Troszeczkę

  15. #30
    Love
    Konto usunięte
    no ale teraz itemy traca na wartosci bo jest ich duzo, a jakby karty byly rzadkie to szybko by ceny nie spadly i by zbierali duze kwoty ;P

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •