Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Więcej golda na początku

  1. #16
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał TiVaR Zobacz post
    Zwykły gracz od początku chce osiągnąć jakieś sukcesy - wygrywać pvp i w miarę szybko nabijać lvl. Dlatego ogląda poradniki itp.
    Żeby wygrywać i szybko nabijać lvl np na 10 lvl potrzebne jest to eq kajana, bo jak w inny sposób da się wygrać z kimś więcej niż innym nowicjuszem ?
    To samo na 13-14, 15, 20 itd
    Ojojojoj ty się chyba pomyliłeś. Jeżeli chce się wygrać z kimś innym niż nowicjuszem to zapewniam cię że eq kajana +0 to za mało. Powiedz mi jedno w sumie. Który normalny gracz spędza na 10 poziomie więcej niż dzień? Skoro chce mieć osiągnięcia to wbija poziomy. Pvp przed 30 poziomem to nędzna imitacja. I w dodatku bardzo tania.

    Swoją drogą po cholerę te narzekania skoro wbicie 10 poziomu zajmuje 2/3 dni? 6/7 Poziom można wbić pierwszego dnia, a z pierwszych bossów i skrzynek ma się gotowy set ^_^

    Potrzeba wam chęci używania mózgu, a nie golda.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2014
    Postów
    11
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Ojojojoj ty się chyba pomyliłeś. Jeżeli chce się wygrać z kimś innym niż nowicjuszem to zapewniam cię że eq kajana +0 to za mało. Powiedz mi jedno w sumie. Który normalny gracz spędza na 10 poziomie więcej niż dzień? Skoro chce mieć osiągnięcia to wbija poziomy. Pvp przed 30 poziomem to nędzna imitacja. I w dodatku bardzo tania.

    Swoją drogą po cholerę te narzekania skoro wbicie 10 poziomu zajmuje 2/3 dni? 6/7 Poziom można wbić pierwszego dnia, a z pierwszych bossów i skrzynek ma się gotowy set ^_^

    Potrzeba wam chęci używania mózgu, a nie golda.
    Jeśli ktoś chce mieć dobre eq to zapewniam Cię że gold z fabuły to za mało. Skoro nie mamy eq to nie wygrywamy. Skoro nie wygrywamy to zniechęcamy się do gry. Skoro się zniechęcamy to coraz rzadziej gramy, aż w końcu przestajemy grać.
    Prawda jest taka że może i w grze jest dużo nowych graczy ale tyle samo odchodzi ile dochodzi dziennie, jeśli nie więcej.
    Po za tym jeśli ktoś się cieszy z lvl, a nie z tego że jest lepszy od kogoś innego to jest to coś co cieszy chyba tylko doświadczonych graczy ...
    Ostatnio edytowane przez Pirats ; 10-01-2015 o 13:04

  3. #18
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Który nowicjusz bawi się w pvp i siedzi tyle czasu żeby coś osiągnąć na tym 10 poziomie? Co to zmieni że dostanie 3k. na start skoro koszta eq +2/3 to jakieś 200/300? Prawda jest taka że większość graczy odchodzi na pierwszym poziomie bo nie podoba im się gra 2d, a grę znaleźli na ślepo. I o co ci chodzi z tym cieszeniem się z poziomu? Niby dlaczego początkujący gracz nie miał by się cieszyć z tego że wbił 10 poziom albo pokonał nimfę?
    Swoją drogą kto normalny zniechęca się po jednej czy dwóch porażkach? A na mniejszych poziomach więcej czasu nie będzie, bo tam exp leci baaaardzo szybko.
    Jak jeszcze czegoś nie rozumiesz to lepiej pisz na priv, a nie nabijamy posty w bezsensownym temacie który i tak nie przejdzie ^_^

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zwiększanie golda na start do 10 nie jest dobrym pomysłem bo będzie stwarzać pretekst do tworzenia nowych postaci i kasowania ich itd. w międzyczasie przelewając to złoto na zaprzyjaźnioną postać.
    Ewentualnie byłbym w stanie zaakceptować podwyżkę do 1500-2000G ale nie więcej. To że wszystko wydaje się drogie jest oczywiste, wraz z wejściem Devos będzie jeszcze droższe, kupienie czegokolwiek na targu to będzie ogromny wydatek.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Moim zdaniem 1k jest okej, idzie z tego wyżyć na dobry początek, jeśli bedzie 10k to zrobienie nowej postaci przełożenie gotówki i skasowanie postaci zajmuje z minute jak nie mniej z 10k zostaje 8k na bank co daje w godzine 480k+

  6. #21
    jołmag
    Konto usunięte
    Ilość złota jest odpowiednia

  7. #22
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Dokładnie.

  8. #23
    Złota starczy. Zrobisz wszystkie questy i praktycznie kupujesz szmaciany kaptur albo bojowy pas. I masz na 4 lvl około 3k w kieszeni. Na 5 lvl starczy, potem pare dropi na 7 i 8, a na 5 sporo w skrzynkach jest. Najgorzej jest od 10 bo bez setu kajana jest nie ciekawie. ;/ ale gold na 1lvl jest okej, samo ze skrzynek jest około 200g.

  9. #24
    Kiedyś na początkowych poziomach zdobywało się duużo mniej złota i nikt nie narzekał, że jest za mało.
    Mimo to z czasem dodano nowe questy, poprawiono skrzynki, zwiększono drop z tamtejszych potworków, aby nikomu nie zabrakło na niezbędne rzeczy.

    Zresztą nie trzeba kupować wszystkiego na raz.
    Gdy robiłem nowe postacie nigdy nie zabrakło mi złota na początkowych poziomach, problemy zaczynały się dopiero na znacznie późniejszych poziomach (20-30+) jak chciałem mieć unikaty na bossy, a wcześniej nie przerzucałem niczego z innych postaci. (choć to raczej wynikało z niebicia mini-bossów)

    Zamykam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •