Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Więcej golda na początku

  1. #1
    Carpe Diem
    Konto usunięte

    Więcej golda na początku

    Może i były tego typu propozycje ale...

    Proponuję zwiększyć ilość złota do 10k przy założeniu nowej postaci/konta.
    To 1k co się dostaje jest po prostu śmieszne. Gracz który pierwszy raz gra w to i nie ma innej pomocy finansowej to nie ma szans na kupienie eq na ten lvl przez co wolniej zdobywa levele kolejne.
    Samo to że 1k kosztuje leczenie.


    Skąd moja propozycja.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Leczenie za free od Telimeny się dostaje, a na 1 lvl wcale eq niepotrzebne żeby na osach expić. Dodatkowo trochę eq jest skrzynkach czy to na 1 czy na 5 lvl. Wystarczy zebrać ze skrzynek co jest, wbić 5 lvl i starczy na całe eq.

  3. #3
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Leczenie za free od Telimeny się dostaje, a na 1 lvl wcale eq niepotrzebne żeby na osach expić. Dodatkowo trochę eq jest skrzynkach czy to na 1 czy na 5 lvl. Wystarczy zebrać ze skrzynek co jest, wbić 5 lvl i starczy na całe eq.
    Telimena nie tylko daje leczenie , po za tym ona jest dopiero w Eterni. A eq w skrzynkach na1 lvl i jest ich dokladnie 3.
    A eq na 5 lvl kosztuje całe ok. 3k

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Jak się kupi 5 marchewek, 3 jabłka i 2 pstrągi i do niej się zaniesie w dilli jeszcze to daje leczenie 1, broń jest w skrzynce, losowe uzbrojenie jest na 5 lvl jak w godz. 16-17 się pójdzie w dilli przez oborę i zostają do kupienia 3 eq za ok. 2k. 1k mamy na starcie i gdy wbijemy 5 lvl to na pewno 1k zarobimy. Nie wiem po co ułatwiać nowym graczom skoro i tak teraz większość eq można kupić za bezcen z targu

  5. #5
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Dolicz również loot za wielkie ptaszysko, gacki i masz komplet uzbrojenia ^_^. 1k to i tak jest ustępstwo. Powinno się zaczynać od zera. Po coś przecież jest ten drop golda ^_^. Nie wspomnę już o...

    Dajmy wszystkim po 100kk najlepiej. Gwarantuje że i tak ci którzy nie mają golda nie będą go mieli po miesiącu aktywnego grania.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 10-01-2015 o 12:33

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ilość złota jest odpowiednia. Robiłem tyle razy nowe postacie i jeszcze nigdy mi na nic nie zbrakło. Nagrywałem nawet film na testowym, a tam się z potworków dostawało 1g i też nie zbrakło mi złota. Dowód - https://www.youtube.com/watch?v=fnwugZuo7nk

    Później gracze też jęczą na brak złota, spamią o nie do wyższych leveli. Sprawdzam czy mają minibossy ubite - oczywiście nie. Rozumiem jak ktoś jest nowy i jeszcze nie wszystko ogarnia, ale są tacy agenci z 30lv+
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 10-01-2015 o 12:34

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2014
    Postów
    11
    1 lvl na dobrego maga to wydatek ok. 2k
    5 lvl to ok. 3k
    10 lvl to ok. 100k
    13-15 lvl to ok. 30k ( odliczyłem zyski z srebrnego pyłu )
    16-20 lvl to ok. 80k
    Dalej nw bo nigdy nie grałem, ale koszty zdecydowanie przewyższają przychody szarego Kowalskiego ...

    do 20 lvl trzeba wydać ok 215k + miksturki życia/many ...

    Myślę że ta zmiana nawet do 3000g była by bardzo dobra

  8. #8
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał TiVaR Zobacz post
    1 lvl na dobrego maga to wydatek ok. 2k
    5 lvl to ok. 3k
    10 lvl to ok. 100k
    13-15 lvl to ok. 30k ( odliczyłem zyski z srebrnego pyłu )
    16-20 lvl to ok. 80k
    Dalej nw bo nigdy nie grałem, ale koszty zdecydowanie przewyższają przychody szarego Kowalskiego ...

    do 20 lvl trzeba wydać ok 215k + miksturki życia/many ...

    Myślę że ta zmiana nawet do 3000g była by bardzo dobra
    Bardzo fajnie ticośtam że policzyłeś również przychody zamiast tylko wydatki. Przecież tak to by strasznie subiektywne było... ^_^

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2014
    Postów
    11
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ilość złota jest odpowiednia. Robiłem tyle razy nowe postacie i jeszcze nigdy mi na nic nie zbrakło. Nagrywałem nawet film na testowym, a tam się z potworków dostawało 1g i też nie zbrakło mi złota. Dowód - https://www.youtube.com/watch?v=fnwugZuo7nk

    Później gracze też jęczą na brak złota, spamią o nie do wyższych leveli. Sprawdzam czy mają minibossy ubite - oczywiście nie. Rozumiem jak ktoś jest nowy i jeszcze nie wszystko ogarnia, ale są tacy agenci z 30lv+
    Wbicie 3 lvl w 15 min nie jest jakimś osiągnięciem ... Tasi z pewnością chodzi o to by zwykły Kowalski mógł od razu móc expić pomijając te qesty na początku, które i tak nic nie wnoszą a tylko zabierają czas.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Ale po co dla nowego gracza eq kajana? Na 12-13 lvlu nimfę można pokonać na eq sklepowym. Wystarczy kupować eq ze sklepu do 20 lvlu, ew. można coś kupić z targu po niewielkiej cenie i kasy nam dużo zostanie jeszcze

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2014
    Postów
    11
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Bardzo fajnie ticośtam że policzyłeś również przychody zamiast tylko wydatki. Przecież tak to by strasznie subiektywne było... ^_^
    Exp na 20 lvl to chyba 72.000 -> 72k + przychody z tygrysa brunatnego i wywerny ( 25k max ) + Skrzynki itp ( +15k ) + bossy i plazma ( +25k ) -> 137k dalej do 215k brakuje jak by nie patrzeć ...

  12. #12
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał TiVaR Zobacz post
    Wbicie 3 lvl w 15 min nie jest jakimś osiągnięciem ... Tasi z pewnością chodzi o to by zwykły Kowalski mógł od razu móc expić pomijając te qesty na początku, które i tak nic nie wnoszą a tylko zabierają czas.
    W tej grze właśnie chodzi o to, aby wykonywać questy. Gracz który po raz pierwszy gra na pewno wykona fabułę, a osobę która zakłada którąś tam postać z kolei na pewno stać na to, aby przerzucić te 10k. przez znajomego.

    Swoją drogą te twoje 137k. to nierealna liczba. W sumie ciekawi mnie to, więc przeliczę ile złota ~się otrzymuje. Zapewne nie jest to mniej niż 250k, a przecież da się ograniczać wydatki zamiast kupować wszystko na ślepo ^_^

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2014
    Postów
    11
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Ale po co dla nowego gracza eq kajana? Na 12-13 lvlu nimfę można pokonać na eq sklepowym. Wystarczy kupować eq ze sklepu do 20 lvlu, ew. można coś kupić z targu po niewielkiej cenie i kasy nam dużo zostanie jeszcze
    Zwykły gracz od początku chce osiągnąć jakieś sukcesy - wygrywać pvp i w miarę szybko nabijać lvl. Dlatego ogląda poradniki itp.
    Żeby wygrywać i szybko nabijać lvl np na 10 lvl potrzebne jest to eq kajana, bo jak w inny sposób da się wygrać z kimś więcej niż innym nowicjuszem ?
    To samo na 13-14, 15, 20 itd

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2014
    Postów
    11
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    W tej grze właśnie chodzi o to, aby wykonywać questy. Gracz który po raz pierwszy gra na pewno wykona fabułę, a osobę która zakłada którąś tam postać z kolei na pewno stać na to, aby przerzucić te 10k. przez znajomego.

    Swoją drogą te twoje 137k. to nierealna liczba. W sumie ciekawi mnie to, więc przeliczę ile złota ~się otrzymuje. Zapewne nie jest to mniej niż 250k, a przecież da się ograniczać wydatki zamiast kupować wszystko na ślepo ^_^
    Zapewniam Cię że żaden random nie siedzi 24h i nie czyha na okazję ...

  15. #15
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Cytat Napisał TiVaR Zobacz post
    Zwykły gracz od początku chce osiągnąć jakieś sukcesy - wygrywać pvp i w miarę szybko nabijać lvl. Dlatego ogląda poradniki itp.
    Żeby wygrywać i szybko nabijać lvl np na 10 lvl potrzebne jest to eq kajana, bo jak w inny sposób da się wygrać z kimś więcej niż innym nowicjuszem ?
    To samo na 13-14, 15, 20 itd ...
    Expić da sie skokojnie na ognikach na 10 lvl w eq sklepowym. To samo bossy ja na przykład praktycznie do banitów biłem je na przyzwoitych levlach w eq sklepowym.
    A potem lootałem z mini bossów.

    Cytat Napisał TiVaR Zobacz post
    Po za tym jeśli ktoś się cieszy z lvl, a nie z tego że jest lepszy od kogoś innego to jest to coś co cieszy chyba tylko doświadczonych graczy ...
    Właśnie jest dokładnie odwrotnie nowi gracze robią faułe a ci strarsi skupiają sie na pvp.
    Ostatnio edytowane przez malpaxd ; 10-01-2015 o 17:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •