Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: blokada na yeti

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Można zrobić tak by poziom trudności Yeti'ego był zależny od średniej lvl'ów graczy obecnie go bijących a nie od tego jaki lvl go złapał Zależy co jest prościej wykonać.
    "Raczej" się nie da... Chyba że mocno kombinować z ukrytymi statusami

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Też mi czasochłonność...wystarczy dodać porównanie 2 wartości z wyjściowymi w postaci wyników (może dołączyć/nie może dołączyć) Przykład można zerżnąć z próby dołączenia do agresora podczas bójek, gdzie jest kombinacja sum kwadratów lvli, tu wystarczy porównanie 6* do lvla dołączającego. Kombinacji nie jest za dużo.

  3. #18
    NA NIE. Baalrukh jest dla wszystkich, a nie low lvle mają cierpieć dlatego że high lvl chce sobie pobić z osobami na swoim lvlu.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    NA NIE. Baalrukh jest dla wszystkich, a nie low lvle mają cierpieć dlatego że high lvl chce sobie pobić z osobami na swoim lvlu.
    Ty jestes na nie tylko dlatego ze wbijasz swoim 7lv i sabotujesz psujac wszystko ;(
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 30-12-2015 o 09:14

  5. #20
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    NA NIE. Baalrukh jest dla wszystkich, a nie low lvle mają cierpieć dlatego że high lvl chce sobie pobić z osobami na swoim lvlu.
    Jak low lvl złapie to low lvl będą mogły bić.
    A co im z tego, że wbiją na *6 Yeti jak padną?

  6. #21
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Leon chce tylko robić wszystkim na złość i jest w tym bardzo zawzięty. A potem jak go nikt przez to nie lubi to wszystko zwala na urojoną "elitę".

    Nazwa:  U6RICP6.png
Wyświetleń: 498
Rozmiar:  41.2 KB

  7. #22
    Raturard
    Konto usunięte
    Właśnie te małe poziomy ostro szaleją w Eternie bo jeszcze nie ma Yeti.

  8. #23
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Ty jestes na nie tylko dlatego ze wbijasz swoim 7lv i sabotujesz psujac wszystko ;(
    Nie sabotowałem ani jednej walki z Baalem na Halloween. W każdej zależało mi na zdobyciu maski, wypraszam sobie.


    Mam nowy pomysł mianowicie:

    - Co jakiś czas na mapie nie powinno być łapania, ale losowanie. Losuje 4 osób do walki z globalem które są na mapie, a na każdego szansa jest taka sama i jest zależna od liczby osób na mapie. Układają ich w kolejności od najniższego do najwyższego lvla, dzięki czemu global jest słabszy.



    _________________________________________

    Powyższe propozycje sprawiają że niższy lvl może nie wydropić nic, po prostu z powodu nie dlatego że słabo łapał, tylko dlatego że łapał zawsze 66-68 lvl a on wbijał jako drugi ale nie mógł. Tymczasem taki 66 łapał połowę mniej ale mógł wszystkie i co? Super-przedmiot Globala.

    Moja propozycja jest sprawiedliwa dla KAŻDEGO.
    Ostatnio edytowane przez lcsLewBrickTrack ; 30-12-2015 o 10:14

  9. #24
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

  10. #25
    Gdzie tu widzisz sabotowanie? Zaatakowałem sprzymierzeńca? Gdzie? Może gdzieś przez przypadek uleczyłem na zombie, chociaż nie znalazłem. Rzeczywiście. Sabot jak nic.
    Ostatnio edytowane przez lcsLewBrickTrack ; 30-12-2015 o 10:20

  11. #26
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nie sabotowałem ani jednej walki z Baalem na Halloween. W każdej zależało mi na zdobyciu maski, wypraszam sobie.


    Mam nowy pomysł mianowicie:

    - Co jakiś czas na mapie nie powinno być łapania, ale losowanie. Losuje 4 osób do walki z globalem które są na mapie, a na każdego szansa jest taka sama i jest zależna od liczby osób na mapie. Układają ich w kolejności od najniższego do najwyższego lvla, dzięki czemu global jest słabszy.



    _________________________________________

    Powyższe propozycje sprawiają że niższy lvl może nie wydropić nic, po prostu z powodu nie dlatego że słabo łapał, tylko dlatego że łapał zawsze 66-68 lvl a on wbijał jako drugi ale nie mógł. Tymczasem taki 66 łapał połowę mniej ale mógł wszystkie i co? Super-przedmiot Globala.

    Moja propozycja jest sprawiedliwa dla KAŻDEGO.
    Moze i nie sabotowales ale wbicie 7lv jest rowne temu
    Ja nie rozumiem tego co ty robisz wbijasz zeby all byli na - a chodzi o to zeby kazdy kto bije yetiego/balla byl na + ale widac ty tego nie rozumiesz, szkoda. Sprawiedliwa ? No nie powiedzialbym moze byc 1 osb ktora czuwa zeby wbic do walki i taki co afczy kilka godz z skryptem na yetiego wypada na niego i co on sobie automatycznie go bije. A o to wlasnie nie chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 30-12-2015 o 10:22

  12. #27
    Waleczny Ellhor
    Konto usunięte
    Jestem na NIE bo niektórzy nie umią go łapać , a wogóle jak ma tak być to niech jak jest Yeti *2 to niech 60 lvle nie mogą pomagać,bo one i tak często go biją .

  13. #28
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    "Raczej" się nie da... Chyba że mocno kombinować z ukrytymi statusami
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Też mi czasochłonność...wystarczy dodać porównanie 2 wartości z wyjściowymi w postaci wyników (może dołączyć/nie może dołączyć) Przykład można zerżnąć z próby dołączenia do agresora podczas bójek, gdzie jest kombinacja sum kwadratów lvli, tu wystarczy porównanie 6* do lvla dołączającego. Kombinacji nie jest za dużo.
    Akurat pisałem o innej kwestii, Bel proponowała, żeby poziom Yetiego był zależny od średniej lv przeciwników w walce. Sęk w tym, że do walki mogą dołączyć dowolni gracze, a poziom Yetiego jest ustawiany na początku.

    Jedyna opcja, żeby Yeti miał ukryty status, który ustawia mu bonus do statystyk zależny od średniej lv (ale nie wiem czy statusy mogą mieć taką zależność) albo żeby jego zdolności nadawały taki status w zależności od średniego lv. Bardzo skomplikowane, wymagałyby pewnie kilku statusów, więc nie warto, gwiazdka (a więc poziom) bossa jest ustalana na ścisłym początku, gdy jest tylko jeden gracz.


    Ogólnie jeśli miałby wejść taki limit, to powinien być obustronny - na 1/2/3* też zbyt wysoki poziom nie powinien wchodzić.

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    No, weź tu jakoś wytłumacz, że globale są dla wszystkich, a nie tylko dla Dewastatora

  14. #29
    Dlatego ja również jestem na NIE. Dlaczego poświęcić low lvli dla high lvli? Powinno to być sprawiedliwe, a nie że low lvl łapie każdego, bez progu lvlowego byłby zawsze drugi ale pierwszy jest zawsze 65-66 lvl i nagle okazuje się że ma na koncie 25%. Teraz 66 lvl. Łapie połowę. Ma na koncie 50%. W tym drugim 25% złapał maskę. Pierwszy jej nie ma z powodu dyskryminacji lvlowej.

    Może jak tak chcecie łapać to moja propozycja byłaby podobna do poprzedniej.

    Jest global. Łapie go ktoś. Jest unieruchomiony, pokazuje na mapie że walczy, ale nie zaczyna walki. Wyświetla mu się okienko ,,Złapałeś Yetiego" Dopiero jak wchodzą 4 osoby do Pomóż to rozpoczyna się walka i też od najniższego do najwyższego lvla ułożyć. To byłoby sprawiedliwe najbardziej.


    A i dziodziek, gdzie na -? Na - to wyjdą low lvle po evencie gdy propozycja elity przejdzie. No chyba że ty dla odnówek bijesz tego Yetiego dlatego wyjdziesz na - na 1-2-3-4*. I dla dośwa, złota, AP (najważniejsze na globalu, na pewno!), nie dla upominków, nie dla przyspieszeń postaci, nie dla Super-przedmiotów.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ja go w ogóle nie biję. Problem?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •