Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Brunatny tygrys

  1. #1
    Bidzia
    Konto usunięte

    Brunatny tygrys

    Według Gerwazego, powinien być jeden dziennie i owszem, wczoraj na mapie widziałem tylko jednego, jednak dziś nadal go nie ma, respawn jest 24 godzinny, czy to błąd?

    I czy zamierzonym jest to, że w walkach drużynowych bossa zalicza tylko tej osobie, która zadaje ostatni cios ?

  2. #2
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bidi-W1 Zobacz post
    I czy zamierzonym jest to, że w walkach drużynowych bossa zalicza tylko tej osobie, która zadaje ostatni cios ?
    Też mam z tym problem, zabiłem teamowo 2 razy tigera, a koleś co kazał go zabić nadal pokazuje 0.

  3. #3
    tester
    Konto usunięte
    Tak, jest to zamierzone. Tylko ten co zada ostatni cios ma zaliczone zabicie potwora.

  4. #4
    VaanDee
    Konto usunięte
    Trochę to niesprawiedliwe, ktoś kto już zaliczy potrójne zabicie brunatnego może już nie mieć chęci
    na pomoc w ubiciu przypadkowym graczom którzy jemu wcześniej pomogli.
    Chyba że będzie można walczyć w pojedynkę? Czy ta lokacja też podobnie jak grota szkieletów
    ma służyć przeprawom drużynowym?

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    tygrys w założeniu ma być możliwy do pokonania nawet dla jednej osoby (z trudem).
    To nie jest lokacja typowo drużynowa - zresztą to tak naprawdę zależy od poziomu - na niższym poziomie jest możliwa wyłącznie drużyną, na wyższym w pojedynkę.
    PS. Od tego ma się (zaufanych) ludzi w drużynie, aby pomagali, a nie zostawiali na lodzie, jak już sami dostaną to czego chcą. Zresztą zawsze ktoś będzie na tym etapie gry i tak jak ty będzie potrzebował wsparcia - kwestia dogadania się.

  6. #6
    Bidzia
    Konto usunięte
    A co z odradzaniem się potworków? 24 godziny od momentu zabicia, czy też następnego dnia na serwerze(kiedy aktualizują się rankingi itp.) ?

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Kazdy może mieć inne wymagania - ok podaję dokładne:

    -tygrys brunatny co 24h (od ostatniego zabicia) + warunek zabicia 100 zwykłych tygrysów
    -wywerna - co 24h
    -goblin królewski - co 100 zabitych zwykłych goblinów
    -smok mroku co 24h

  8. #8
    VaanDee
    Konto usunięte
    Rankingi z tego co zaobserwowałem aktualizują się po 24

  9. #9
    Bidzia
    Konto usunięte
    Co do smoka mroku- sam zabiłem go dwa razy w ciągu 5 minut, następnie drużynowo biliśmy go kilka razy i ciągle mogłem go atakować, coś chyba nie działa jak powinno.

    To znaczy było to wczoraj, nie wiem, czy już tego nie poprawiliście. Wywerna działa jak powinna, Goblin fajnie wyskakuje spod ziemi, tylko ten smok jakoś za często lubi padać ;p

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    smok mroku poprawiony

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •