Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 162

Temat: Cudowny Zwiastun Opinie

  1. #31
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    zamiast posiadania zdolności chodzenia po wodzie będziemy pływać statkiem ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    zamiast posiadania zdolności chodzenia po wodzie będziemy pływać statkiem ?
    oby nie wolę chodzenie

  3. #33
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    oby nie wolę chodzenie
    A może będziemy mogli pływać "kajakami" na każdej możliwej wodzie? Chodzi mi o cały ocean.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Będziemy posiadać zdolność chodzenia pod wodą (duża pojemność płuc).

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Analiza może być taka:
    Do 9 na pewno nie, do wtedy będzie trwać event i mieszanie devos w to nie jest dobry pomysłem.

    Możliwe terminy - niedziela... 16, 23, 30.
    Biorąc pod uwagę, że na 16 admin nie zdąży, ryzykować kolejną kompromitację wizerunkową (nie pierwszą i nie ostatnią) na sam koniec miesiąca - raczej tak nie zaryzykuje, dlatego pewnie będzie to noc z 22/23. Akurat energia się uzupełni.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jeżeli chodzi o kwestie przewagi bogatych. To i tak przewagi w mfo są mikroskopijne pomiędzy tymi jak są np w WoWie.
    Tak, ale popatrz że do 40 poziomu było wszystko zoptymalizowane, to głównie dobór eq i umiejętności w większości pojedynkach decydowały o wygranej, więc za to ludzie ją kochali, i to sprawiało że na rynku podobnych gier stała się unikatową (przynajmniej w moim odczuciu). Update do 50 i liczba osób online znacznie zmalała, oczywiście to również wina zbyt przedłużającej się aktualizacji ale gdyby ludzie wiedzieli że mogą dogonić czołówkę i się z nimi zmierzyć, na pewno częściej by grali, a jak na razie widzę bardzo mały ruch w rankingu Miejmy jednak nadzieję że wszystko będzie strzałem w 10 i pvp wreszcie od dawien dawna ruszy do przodu

  7. #37
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Pytanie dot. upka: dojdą nowe muzyczki?

  8. #38
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tak.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    416
    Legenda o Devos prawdziwa?!?!?!?! Wow! Trza to ogłosić światu! Albo lepiej nie bo lagi będą. xD

  10. #40
    ciott
    Konto usunięte
    Mi aż grać się zachciało

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Ja bym jednak wstrzymał się z wszelakim optymizmem do momentu gdy ten devos już będzie dostępny,bo jak powszechnie wiadomo kiedyś w najczarniejszych scenariuszach nie zakładano,że devos może nie być w określonym czasie

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    jestem ciekaw kiedy antek zrobi dalszą część solucji :P

    BTW. Wiele lat temu kodowałem na c64 w assie ( kto kumaty to wie o co chodzi ) , i po trailerze wiem ile to roboty zrobić coś takiego ... Tomi i Jacke jesteście genialni ....
    Ostatnio edytowane przez Orayek ; 08-11-2014 o 06:39 Powód: a tak

  13. #43
    Yay! Tyle się namęczyli, żeby zrobić Devos. Zawsze w nich wierzyłem, że kiedyś tam zrobią. No to kiedy Nordia?

  14. #44
    Nordia?
    Jak będzie to będzie

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Proponuje żeby wszyscy się przerzucili na mfo2 xd

    Tam jest przynajmniej ukochane Devos.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •