Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Nadawanie statusu rózgą - zaklęciami

  1. #1
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101

    Nadawanie statusu rózgą - zaklęciami

    Wiem z rozmowy z osobą trzecią że ciężko by było dodanie do rózg nadawanie statusów przeciwnikowi, bo bić trzeba by było fizykiem, czy jakieś tam inne bajery by trzeba było robić, ale gdyby to obejść w sposób następujący dodać do czarów warunki że z połączeniem z odpowiednią rózgą mogło by nadawać status nie mówię już o eliar ale "może w devos" działało by na takiej zasadzie jak teraz szansa ileś tam na ileś, piszę bo nie wiem czy ktoś na to nie wpadł czy też by było ciężko to zrobić i nie wiem też czy to dobry dział, wyrównało by to szanse woja z magiem na poziom nadawania przypadkowych statusów.

  2. #2
    Była o tym rozmowa. Póki co niemożliwe w implementacji ze względu na brak takiej funkcji - konieczny atak fiz. Jednak Jacek miał zrobić małe rozeznanie w silniku.
    W przyszłości jeśli pojawi się taka funkcja, z pewnością zostanie ten aspekt wykorzystany. Nawet było kilka fajnych pomysłów.

    Popytam jeszcze i dam znać, bo z pewnością byłby to miły ukłon w stronę różdżek ze sporą ilością możliwości.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Ale wiesz mniej więcej o co mi chodzi, nie zmieniamy tego że dodajemy status do czaru że jest przypisany akurat do czaru ale np. jakaś tam dajmy na to słoniowa rózga może nadać status spowolnienie, nie zrobimy tego poprzez atak fizyczny rózgą bo to by było bez sensu ale można by było wbić np spowolnienie *1 na 3 tury do czaru ogień 4 ale działać będzie tylko ze słoniową rózgą, a np. z rózgą Harrego Potera nadawała by status zoombie bez limitu także w połączeniu z ogniem 4 jak i lodem; wiatrem; ziemią/4, wydaje mi się że powinno to działać całkiem sprawnie. i powinno być możliwe.

    @up sorry źle doczytałem:P
    Ostatnio edytowane przez Ziarrno ; 16-09-2014 o 13:55

  4. #4
    Tak, to ma być zdolność różdżki, nie samych czarów.
    Z implementacją wciąż nie wiadomo. Na początku miało nie być, potem zmieniło się na: "może".

  5. #5
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    OK. Wiesz ja i tak samymi wojami gram, to by było po prostu wyrównanie szans w pvp pod tym względem.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Mi się pomysł nie bardzo podoba. Właśnie to fajne jest w woju, ze ma fajne zdolności do broni, co trochę rekompensuje mu to, iż w przeciwieństwie do maga musi używać w walce tylko 1 rodzaju broni.

    Chociaż z drugiej strony można wtedy zrobić dla woja zdolność, która pozwala zmienić broń w czasie walki.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    To co napisałem to raczej pytanie, czemu tego jeszcze niema niż propozycja, oczywistym jest że już od dawna powinno to być.
    Woj ma zdolki typu cios buławy i te inne atrybutowe, czysty cios, mp atak, krytyczny, szczęśliwy, nie jest tak ubogo.
    Ostatnio edytowane przez Ziarrno ; 16-09-2014 o 15:12

  8. #8
    Fajny pomysł(/dobre pytanie ).

  9. #9
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    ale tak samo jak woj ma zdolności cios buławy itp, mag ma zamrożenia nadające status. Woj ma buławę z taką zdolnością, bo nie ma takiej zdolności dla niego do użytku

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Zamrożenie to obszarówka
    Arsenał maga:
    Oślepiający, gniewny pocisk, pochwowa chmura i porażenie
    szał
    Spowolnienia nie liczę bo teraz jest bezużyteczne, może będzie silne na wyższym lvlu jak wejdzie mu drugie użycie
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #11
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    ale tak samo jak woj ma zdolności cios buławy itp, mag ma zamrożenia nadające status. Woj ma buławę z taką zdolnością, bo nie ma takiej zdolności dla niego do użytku
    woj może używać zdolności maga typu spowolnienie, zamro, pechową i porażenie. Qwiker niema co nad tym siedzieć hejtować i rozmyślać czy bedzie to fair czy nie teraz jest nie fair, woj ma dużą przewagę nad magiem, pod względem właśnie nadawania statusów, nigdy byś tak nie napisał gdyby było tak od początku, wiem że zmiany są trudne i czasami się z nimi nie umiemy pogodzić, ale w przyszłości zmiany są potrzebne, jeśli się ta przepaść nie zmieni w przyszłości nie widzę magów w grze..

  12. #12
    Rozeznanie zakończone.
    Będzie, prawdopodobnie jeszcze w następnym upku. Jednak nie ryzykuję i nie daję 100% gwarancji.

    Zamykam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •