Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Mała Sugestia

  1. #1
    SheMakesMeGo
    Konto usunięte

    Pomysł Mała Sugestia

    Proszę Admina, aby rozważył tą sugestię, oraz proszę o
    komentarze innych graczy, czy ten pomysł popierają.. Myślałem nad tym,
    żeby powstało coś nowego * nie mówiąc o Devos które jest w trakcie 2 lata ;p
    chodzi mi o to, aby gracz mógł wybrać sobie, czy widać skina, postać w ubraniu,
    czy postać w zbroi takiej, jaką posiadamy.. Oraz, może fajnie by było, gdyby można było
    oceniać czyjeś prezentację, żeby były zawody kto stworzy najlepszą prezentację na jakiś
    tam temat, np. o MFO3, dostaje nagrodę, np. MF, Czy coś.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Za.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zły dział.

    Skin zależny od zbroi fajny by był, ale to by wypaczyło ideę kupnych strojów. W dodatku do każdego elementu uzbrojenia trzeba by było robić oddzielną grafikę, więc odpada.
    Jeśli chodzi o prezentację to można zorganizować konkurs. Ocenianie w grze nie wejdzie, bo będzie można przekupywać graczy.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Przenoszą do propozycji, chodź pewnie propozycja skończy się "niczym".

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Ci co wydali na skina 100MF mają teraz to stracić ? Myślę ze ten pomysł to kit dla tych co mają skiny po 100/60 MF,ale zapewne będzie się podobać graczom ktorzy nic nie wydają na grę albo nie mają hajsu na MF.Jestem na nie jak już zrobili skiny niech zostaną za dużo się metina nagrałeś ;p
    Cytat Napisał SheMakesMeGo Zobacz post
    Proszę Admina, aby rozważył tą sugestię, oraz proszę o
    komentarze innych graczy, czy ten pomysł popierają.. Myślałem nad tym,
    żeby powstało coś nowego * nie mówiąc o Devos które jest w trakcie 2 lata ;p
    chodzi mi o to, aby gracz mógł wybrać sobie, czy widać skina, postać w ubraniu,
    czy postać w zbroi takiej, jaką posiadamy.. Oraz, może fajnie by było, gdyby można było
    oceniać czyjeś prezentację, żeby były zawody kto stworzy najlepszą prezentację na jakiś
    tam temat, np. o MFO3, dostaje nagrodę, np. MF, Czy coś.

  6. #6
    Zrobienie odpowiednich grafik dla każdej zbroi to nie jest prosta sprawa, tym bardziej, że wtedy każdy outfit wyglądałby bardzo podobnie - bo wszystkie musiałyby do siebie pasować, aby móc spokojnie dopasowywać nowe zbroje. To z kolei powoduje, że wygląd staje się mniej unikalny.
    Poza tym wydłuża to czas każdego upka o kolejne pół roku. Trzeba zatrudnić odpowiedniego grafika. (mało jest dobrych pixel-grafików)

    Na chwilę obecną nie ma to miejsca bytu, może za kilkanaście lat by się udało.
    Obecnie nie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •