Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Urozmaicenie świątecznych prezentów.

  1. #1

    Pomysł Urozmaicenie świątecznych prezentów.

    Jak wiadomo co roku w eterni Mikołaj rozdaje świąteczne prezenty.
    Proponuję by urozmaicono je o np. bronie, zdolności czy zaklęcia.
    Różniły by się tylko mocą i nie miały by na nie wpływu atrybuty. ( Niżej przykłady 50 lvl )
    Zdobyć mógł by go każdy kto wykonał by qest świąteczny np.
    Zabij 20 szt. każdego potwora, po 1 miniboss'ie, oraz zdobądź Broszkę Mikołaja która ukryta byłaby w losowym miejscu we wszystkich miastach.
    Qest działał by przez np. 72h


    Nagroda :

    Zaklęcie
    Śnieżny Pocisk
    Koszt MP : 28
    Obrażenia : 541
    Info : Atak magiczny bez atrybutu. Zadaje o 5 % więcej obrażeń jeśli zadający ma mniej niż 50% mp.

    Zdolność
    Śnieżna Pięść
    Koszt MP : 30
    Limit użyć : 3
    Info : Zadaje 70% ataku fizycznego przeciwnikowi i dodatkowo posiada 5% szans na zadanie przeciwnikowi Furii na 1 turę oraz 50% szans na zadanie Spowolnienia na 3 tury.


    Broń
    Ręce ( Brak atrybutu )
    Artefakt
    Oszroniony Bat Łańcuchowy
    Obrażenia : 520
    Atak : 72
    Celność -5%
    Opis : Zadaje więcej obrażeń gdy przeciwnik ma mało hp, maksymalny bonus 25%.

    Broń
    Ręce
    Artefakt
    Różdżka Mikołaja
    Obrażenia : 203
    MP : 65
    Atak Magiczny : 80
    Szybkość : -10
    Opis : Dodaje 6 MP co turę

    ( Bronie nie ulegały by ulepszaniu tj. były by 0+, dlatego też tak wysokie statystyki )

    ______________________________


  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Po 20 szt z 39 potworów = 780 eny = prawie 48h (tych zwykłych bez unikatowych, bo tu to nawet mi by eny mogło braknąć)
    + Ok drugie tyle na zrespienie tych minibossów
    + straty eny na podróże/ szukanie
    ___________________________________________

    = Dużo wydanych mfów. Bo te 72h to mało czasu.

    Co do zdolności i broni. Jestem przeciwna zdobywaniu broni i zdolności które da się dostać tylko raz w roku. Jest to pogłębianie różnic pomiędzy starymi a nowymi graczami i dawanie nieuczciwej przewagi osobom które mogą posiedzieć na kompie w święta.

    Inne minusy
    - Testowanie ich
    - Zdziwienie graczy którzy nagle dostaną w walce taką bronią/ zdolnością którą będzie pewnie mieć naście osób w grze.

    Ogólnie nie do końca przemyślana propozycja.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 21-08-2014 o 20:33
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #3
    Żeby dany qest był na tyle zachęcający by go rozwiązywać trzeba oferować za niego dobre nagrody.
    Qest świąteczny mógłby być początkiem qestów w których zdobywano by zdolności/zaklęcia/bronie bo przecież jest wiele okazji by zrobić qest :
    - Helloween
    - 1 dzień wioski, lata, jesieni, zimy
    - Nowy Rok
    itd.

    Więc nie było by takiej przewagi nad nowymi graczami. 72h to może nie do końca przemyślany czas, ale wiadomo że nie każdy zdąży go rozwiązać.
    Myślę że tego typu qesty przyciągały by graczy i urozmaicały grę.
    Wyprzedzam wypowiedzi " jeśli chcecie szybko wcześniej upka to event'ów/qestów specjalnych nie będzie ", bo jeśli właściciele postarali by się to za śmieszną kasę zatrudnili by z 2 osoby które znają się na rzeczy/nabyły by umiejętności w tworzeniu eventów/qestów.
    A jeśli chodzi o to czy " hajs by im się zgadzał " to jestem pewny że inwestycja zwróciła by im się.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Niech będą te specjalne przedmioty, ale pod postacią zwykłych (np. Śnieżny Pocisk to Trujący Pocisk ze zmienioną nazwą/grafiką )
    Wtedy nie dawałyby nieuczciwego zysku a i radość gracza z takiego specjalnego itemu byłaby większa niż ze standardowej wygranej

  5. #5
    Cytat Napisał Dziedzic Zobacz post
    Niech będą te specjalne przedmioty, ale pod postacią zwykłych (np. Śnieżny Pocisk to Trujący Pocisk ze zmienioną nazwą/grafiką )
    Wtedy nie dawałyby nieuczciwego zysku a i radość gracza z takiego specjalnego itemu byłaby większa niż ze standardowej wygranej
    Dla każdego normalnego człowieka nie była by to żadna radość. By przedmiot był specjalny powinien być lepszy od zwyczajnego.

  6. #6
    A mi się bardziej podoba pomysł Dziedzica niż twój. Wcale nie musi chodzić o tworzenie nowych rzeczy na eventy. Ja osobiście ucieszyłabym się gdyby zdolności podczas eventu miały zmienione animacje.

  7. #7
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    A mi się bardziej podoba pomysł Dziedzica niż twój. Wcale nie musi chodzić o tworzenie nowych rzeczy na eventy. Ja osobiście ucieszyłabym się gdyby zdolności podczas eventu miały zmienione animacje.
    Dobry pomysł, a po evencie znów by zmieniły sie na normalne.

  8. #8
    W tedy nie zmieniał by ten event nic. Jeśli widzicie sens w nie zmienianiu nic to powodzenia w rozwijaniu mfo3.
    Zmieńmy coś ale tylko na chwile ... myślenie przyszłościowe.
    Ostatnio edytowane przez Jack Sparrow Back ; 24-08-2014 o 17:13

  9. #9
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    W tedy nie zmieniał by ten event nic. Jeśli widzicie sens w nie zmienianiu nic to powodzenia w rozwijaniu mfo3.
    Zmieńmy coś ale tylko na chwile ... myślenie przyszłościowe.
    Nie rozumiem czemu chcesz na siłę psuć klimat gry jakimiś świątecznymi badziewiami.
    Gra ma swój klimat i nie wyobrażam sobię by ktoś podczas walki zaatakował mnie jakąś śnieżką...
    W czasie eventu taki bajer jest fajny, ale tylko i wyłącznie w czasie eventu.

  10. #10
    Cytat Napisał Shunsui Zobacz post
    Nie rozumiem czemu chcesz na siłę psuć klimat gry jakimiś świątecznymi badziewiami.
    Gra ma swój klimat i nie wyobrażam sobię by ktoś podczas walki zaatakował mnie jakąś śnieżką...
    W czasie eventu taki bajer jest fajny, ale tylko i wyłącznie w czasie eventu.
    Może gry dobrze rozwijające się tworzą eventy, ekwipunki i nowe zdolności żeby zepsuć grę ? Tak chyba masz rację bo przecież MFO3 to dobrze zapowiadająca się gra do której wchodzi coraz więcej osób -_-
    Zastanów się nad tym..
    Po za tym kto powiedział że zdolności nie mogą być czasowe ?

  11. #11
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    Po za tym kto powiedział że zdolności nie mogą być czasowe ?
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    W tedy nie zmieniał by ten event nic. Jeśli widzicie sens w nie zmienianiu nic to powodzenia w rozwijaniu mfo3.
    Zmieńmy coś ale tylko na chwile ... myślenie przyszłościowe.
    Tak na koniec dodam, że obecne eventy i tak są wg.mnie mocno przesadzone i uważam, że są ważniejsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się takimi "duperelami".

  12. #12
    Cytat Napisał Shunsui Zobacz post
    Tak na koniec dodam, że obecne eventy i tak są wg.mnie mocno przesadzone i uważam, że są ważniejsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się takimi "duperelami".
    Pisałem/Mówiłem o ekwipunkach z eventu. Te " duperele " zachęcają do grania przez co jeszcze średnia online na 1h nie spada poniżej 100.

  13. #13
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    Pisałem/Mówiłem o ekwipunkach z eventu. Te " duperele " zachęcają do grania przez co jeszcze średnia online na 1h nie spada poniżej 100.
    Serio?
    Mi się jednak wydaję, że to aktualizacje fabularne zachęcają do grania i to na nich admini powinni się w pełni skupić.
    Swoją drogą jest więcej lepszych propozycji, które wciąż się kurzą w rożnych działach dlatego nie liczyłbym by ta propozycja osiągnęła jakiś sukces.

  14. #14
    Cytat Napisał Shunsui Zobacz post
    Serio?
    Mi się jednak wydaję, że to aktualizacje fabularne zachęcają do grania i to na nich admini powinni się w pełni skupić.
    Swoją drogą jest więcej lepszych propozycji, które wciąż się kurzą w rożnych działach dlatego nie liczyłbym by ta propozycja osiągnęła jakiś sukces.
    Mówisz o upkach ? haha ^^ myślisz że gra utrzymała by się przez 2 lata bez eventów ? nie żartuj.

  15. #15
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    Mówisz o upkach ? haha ^^ myślisz że gra utrzymała by się przez 2 lata bez eventów ? nie żartuj.
    No to skoro mówisz, że gra utrzymała już się 2 lata na eventach, to i dłużej się utrzyma.Po co zmieniać coś co jest dobre?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •