Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Archiwum wiadomości

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    Archiwum wiadomości

    Proponuję wprowadzić zakładkę "Archiwum od graczy" gdzie wyświetlane byłby wszystkie otrzymane wiadomości (i pewnie też wysłane), gdyż tak na prawdę w zakładce "Od graczy" widnieją wiadomości i rzekome usunięcie ich nie jest wykonywane - jedynie oznaczane jako niewidoczne dla gracza, lecz administracja przechowuje je bezterminowo prawdopodobnie (obecnie posiadam wiadomość z 17.06.2011 15:11:13).
    Zmiana miałaby polegać na zastąpieniu przycisku "usuń wiadomość" tekstem "archiwizuj", co by powodował wyświetlanie jej we wspomnianej zakładce "archiwalnej" do czasu fizycznego usunięcia jej z bazy danych, o ile to nastąpi.
    Obecnie można w sposób banalny i przypadkowy usunąć wiadomość, nie ma nawet żadnego komunikatu potwierdzającego, co kiedyś proponowałem - oczywiście z możliwością wyłączenia komunikatu po zaznaczeniu checkboxa "Nie wymagaj potwierdzenia usunięcia wiadomości".


  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja wiem, fajny pomysł, przydatny i praktyczny... i wtedy -> Update: +30 dni oczekiwania... takie są realia MapY.
    Bididididid!

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    A co to zmienia rok w tę czy tamtą stronę?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •