Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Opcja "Nie chcę otrzymać punktów rankingowych w przypadku wygrania bójki"

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Opcja "Nie chcę otrzymać punktów rankingowych w przypadku wygrania bójki"

    Proponuję opcję zapodaną w tytule. Była by możliwa do zaznaczenia w oknie przygotowania do bójki tylko wtedy kiedy mamy podstawowy ranking i atakuje nas agresor. Obecnie dla postaci na fabułę ranking ponad podstawową wartość jest udręką, gdyż jeśli raz się wygra stajemy się łatwym celem bez możliwości wzywania pomocy.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Rozwiązaniem patologicznego systemu rozgrywki PvP nie jest tworzenie kolejnych aberracyjnych i ułomnych rozwiązań, lecz całkowite zmiany systemowe.

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Zamiast zmieniać cały system, lepiej dać nową usługę, stałego rankingu na pewien okres, administracja zarobi i gracze będą szczęśliwi.

  4. #4
    Fatal
    Konto usunięte
    Jestem na tak, sam miałem kiedyś takie sytuacje i mi to przeszkadzało.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No i gdzie są teraz zawsze biedni i zawsze lekceważeni gracze pve, kiedy napisałem propozycję dotyczącą ich?
    Jak zwykle przyłażą tylko narzekać, że nic się dla nich nie robi...
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 27-06-2014 o 12:30

  6. #6
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    tych graczy dawno już tu nie ma zostały tylko stare smoczyska ,które chcą dożyć upka

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Dla mnie spoko nie czuje potrzeby zdobywania i resetowania pkt.

    Pewnie jeśli wejdzie to będzie to opcja premium.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 28-06-2014 o 18:47
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    Propozycja uzasadniona, jakby występowało tylko w oknie przygotowania bójki po stronie atakowanego to by nawet nie przeszkadzało, równie dobrze można by jednak zrobić komunikat po wygranej walce pytający, czy gracz ma zamiar wkroczyć w walki rankingowe, narażając się tym samym na bójki bez wzywania pomocy.

    Na moje to tylko kosmetyczne i zbędne zmiany, no ale jeśli komuś to przeszkadza... Chociaż bójki powinny być ciekawsze, przydałoby się, żeby zawsze miały wpływ na ranking graczy. Z tego co zauważyłem sporo graczy(przynajmniej na niższych lvlach) ma właśnie głównie radochę z takich walk, więc rezygnowanie z posiadania jakichkolwiek punktów rankingowych, żeby móc uczestniczyć w takich "łapankach" jest dziwne(no bo jeśli ktoś nie chce w ogóle walczyć to lepiej mu się poddać niż przeciągać walkę do 4v4), walki rankingowe i takie bójki powinny być wrzucone do jednego worka i być uatrakcyjnione przez punktowanie ich. Najlepiej byłoby dzielić ranking zdobyty podczas takich bójek na konta drużyn osób w niej uczestniczących. Tak czy siak coś trzeba zrobić z walkami tvt, bo obecnie sens ma jedynie rywalizacja 1v1, a i tu wiele osób jest niezdowolonych.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Pomysł jest zły, bo zmniejszy liczbę walk o rank - będzie go mniej w grze, a będzie więc wyparowywać, co w konsekwencji może doprowadzić do sytuacji braku walk o rank. Sam nie jestem zbyt czynnym uczestnikiem walk rankowych, bo nie zamierzam wydawać milionów golda na EQ+5 i lepsze, a żeby coś osiągnąć to takie trzeba mieć. Druga sprawa dotyczy promocji walk pvp - z każdej walki tworzenie podziału na otrzymujących żetony i ich nie otrzymujący, brak rekompensat do co najmniej tego, aby finansowo wyjść na 0, a w przypadku przegranej to już jest katastrofa. Kolejna sprawa - wypadanie itemów - dziwne, że zawsze wypadają te z najwyższymi poziomami - czy jest w tym jakieś celowe działanie ze strony administracji? https://mfo3.pl/r/b5f0cbffb wypadnięcie EQ to najgorsze co może być - niewspółmierne do wysiłku, kompletnie zniechęca do walk i skutecznie utrudnia dalszą rozgrywkę z powodu braku tegoż eq, zwykłe wypadanie złota jest zdecydowanie wystarczające. To jest moja subiektywna opinia, podejrzewam, że poparło by ją sporo graczy.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 27-06-2014 o 13:49

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wypadanie bardzo zniechęca. Wiem coś o tym

    I chociaż więcej walk mam wygranych to nie odrobiłem strat.

  11. #11
    Pirrat
    Konto usunięte
    Pomysł jest zły, bo zmniejszy liczbę walk o rank - będzie go mniej w grze, a będzie więc wyparowywać, co w konsekwencji może doprowadzić do sytuacji braku walk o rank.
    Właśnie tego doświadczam + limit na żetony super zachęta do walki. Nie wspomnę, że większość osób przekraczając jakąś barierę po zmianie usuwa rank, bo nie ma możliwości zyskania żetonów w przyzwoitych ilościach. Co prowadzi do patologii, że topka cofa się w rozwoju kilka razy szybciej niż random w kontekście kowala.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 27-06-2014 o 17:22

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Muszę zgodzić się z MapY i Pirratem. Taka sytuacja doprowadzi do braku walk o rank. Nie dość, że za walki dostaje się mało żetonów (co w pewnym sensie uniemożliwia zrobienie dobrego eq przy obecnym kowalu), to jeszcze znalezienie osoby chętnej do walki o rank jest bardzo trudne - jestem zapisana na arenę auto przez 24h, a na dzień mam zaledwie kilka walk. Dodatkowo jest limit walk z tym samym graczem, a więc mało walk o rank = dłuższa blokada.
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 27-06-2014 o 18:38

  13. #13
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Muszę zgodzić się z MapY i Pirratem. Taka sytuacja doprowadzi do braku walk o rank. Nie dość, że za walki dostaje się mało żetonów (co w pewnym sensie uniemożliwia zrobienie dobrego eq przy obecnym kowalu), to jeszcze znalezienie osoby chętnej do walki o rank jest bardzo trudne - jestem zapisana na arenę auto przez 24h, a na dzień mam zaledwie kilka walk. Dodatkowo jest limit walk z tym samym graczem, a więc mało walk o rank = dłuższa blokada.

    Na kowala nie szło by zarobić nawet gdyby wprowadzono poprzedni system żetonowy, to się nie opłaca.

    WSZYSTKIE zmiany w kowalu, eq, żetonach, pvp, limitach itd. zniechęcają graczy i niszczą powoli pvp.
    Gra słynąca niegdyś z najlepiej rozbudowanego systemu pvp, woli zając się uprawą dyń i Kucykami Pony.

    PVP powoli umiera, dziękujemy administracjo


    PS: A żeby Wam na te serwery pioruny ogniste siarczyste pieprznęły, zaklinam Was!
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 29-06-2014 o 22:16

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    No i gdzie są teraz zawsze biedni i zawsze lekceważeni gracze pve, kiedy napisałem propozycję dotyczącą ich?
    Jak zwykle przyłażą tylko narzekać, że nic się dla nich nie robi...
    Znalazłeś jednego . dla mnie na plus . ułatwiło by to chodzenie na pola z bójkami .

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Opcja bójek bez straty itemów mi odpowiada.
    Jaka jest szansa na wprowadzenie?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •