Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Unikatowe gemy

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Unikatowe gemy

    co byście powiedzieli na unikatowe gemy ? Np gem regeneracji ? nadaje status regeneracja na 2 tury przy pierwszej gwiazdce a co każdą gwiazdkę wzrasta o dwie tury ? lub gem przyśpieszenia nadajacy status przyśpieszenie tak jak wyżej przy pierwszej gwiazdce na 2 tury i rośnie z każda kolejna gwiazdka ?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jestem na nie. Jak wbije 5 takich gemiów na 5* to będę miał regeneracje na 50 tur?

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nawet ciekawe, oczywiście te gemy by musiały być bardzo ograniczone, np do 2* tak jak gemy uników.

  4. #4
    El Fortuno
    Konto usunięte
    musiałby być limit 1 sztuka max

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    musiałby być limit 1 sztuka max
    Nie tyle limit co np 1 gwiazdka.

  6. #6
    El Fortuno
    Konto usunięte
    1 gwiazdka i to 2 tury , i że gemy się nie kumulują ze sobą czyli nie ważne ile masz gemów i tak bedziesz miał regeneracje na 10 tur jak dobijesz 5 gwiazdek

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No i źle? Ktoś zrobi sobie 10 tur regeneracji, ale nie zmieszczą mu się inne przydatne gemy. Myślę, że takie gemy by urozmaiciły walkę.

  8. #8
    El Fortuno
    Konto usunięte
    jakby ten pomysł przeszedł to najlepiej żeby wypadały z rzadkich potworków bo najtrudniej o drop z nich

  9. #9
    El Fortuno
    Konto usunięte
    i żeby były na 4 gwiazdki bo 10 tur regeneracji to za dużo a 8 to juz bardziej możliwie

  10. #10
    eRay
    Konto usunięte
    No to dajmy na to że ktoś ma taki gem regeneracji na 10 tur i ma banickie buty które dają regeneracje na 5 tur, wówczas takie banickie buty są bezużyteczne. Banickie buty to był przykład, mam na myśli wszystkie itemy ze statusem autoregeneracji.

  11. #11
    Coni
    Konto usunięte
    To jak ma banickie buty albo inny item, który daje regeneracje to przecież nikt mu nie każe ubierać takiego gemu..

  12. #12
    eRay
    Konto usunięte
    Ale wtedy tracą sens i wartość itemy z autoregeneracją jak już wcześniej wspomniałem, ja jestem na nie.

  13. #13
    Coni
    Konto usunięte
    Twój przykład jest bezsensu. To tak jakbyś napisał po co mi gem buława plus jak mam nabity ten atrybut na 25%?
    Takie gemy nie zaszkodzą, tylko trzeba wiedzieć kiedy je założyć.

  14. #14
    eRay
    Konto usunięte
    Takie jest moje zdanie, Ty możesz mieć swoje, własnie, ja tylko się wypowiadam co o tym myślę.
    A co do gemów buława, topór, wiatr, ziemia itd. to one są dla mnie też bez sensu, tak samo jak gem aktywności i bierności.
    Ostatnio edytowane przez eRay ; 21-05-2011 o 16:59

  15. #15
    El Fortuno
    Konto usunięte
    nie zawsze bedziesz nosił banickie buty możne późniejsze przedmioty nie beda miały statusu regeneracji i taki gem będzie przydatny

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •