Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Przedłużanie aukcji i zmienianie ceny przedmiotu.

  1. #1
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690

    Przedłużanie aukcji i zmienianie ceny przedmiotu.

    Czasem zdarza się wystawić przedmiot o nie takich parametrach co chcieliśmy. A to czas za krótki/ za długi, a to cena za wysoka/ za niska.
    Trzeba wtedy anulować całą aukcję, znaleźć przedmiot w depozycie i wystawić go ponownie.

    Moją propozycją jest dodanie 2 przycisków:
    - zmień czas aukcji
    - zmień cenę
    Znajdowały by się koło "anuluj aukcję". I umożliwiłyby ponowne wpisanie ceny/czasu za opłatą 100g*.
    Można by było ich używać tylko gdy nikt nie licytuje naszego przedmiotu. Albo w przypadku ofert KT.

    Oszczędziło by to trochę zabawy z depozytem.

    *nie będę się przy tym upierać
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #2
    Pirrat
    Konto usunięte
    Więcej pracy dla administracji niż czas twojej zmiany, która zajmie 15 sekund, a robienie skrypty pewnie kilka dni + poprawki.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Może 100g to za mało ja bym dał 1-2 energii.

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Something Zobacz post
    Może 100g to za mało ja bym dał 1-2 energii.
    1 pkt eny jest ogólnie za wystawienie + 1g. 2 za dużo.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Można dodać ale tak jak mówił Pirrat
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Więcej pracy dla administracji niż czas twojej zmiany, która zajmie 15 sekund, a robienie skrypty pewnie kilka dni + poprawki.
    . To też prawda. Chyba, że stworzenie takiego czegoś zajęło by bardzo mało czasu. I w przypadku licytacji nie można by było zmienić ceny jak ktoś już zalicytuję przedmiot,

    Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2013
    Postów
    16
    Fajny pomysł, który by pomógł, bo jak wiadomo czasami zdarzają się błędy w czasie czy cenie aukcji.

  7. #7
    TheDarkSimpson
    Konto usunięte
    Można by dodać notkę gdy wystawiamy jak przedmiot taniej niż niska cena. Nieraz się zdarza stracić trochę kasy na naszym błędzie, a pomysł bardzo dobry jestem za.

  8. #8
    MatBero
    Konto usunięte
    Pomysł dobry, ale jak ktoś mówił tylko jeżeli nie zajmie to dużo pracy administracji bo jak mają się bawić z tym kilka dni to niech się lepiej zajmą Uptade'em. +

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Cytat Napisał MatBero Zobacz post
    Pomysł dobry, ale jak ktoś mówił tylko jeżeli nie zajmie to dużo pracy administracji bo jak mają się bawić z tym kilka dni to niech się lepiej zajmą Uptade'em. +
    Bo kilka dni to przecież bardzo dużo w stosunku do 2 lat

  10. #10
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Czasem zdarza się wystawić przedmiot o nie takich parametrach co chcieliśmy. A to czas za krótki/ za długi, a to cena za wysoka/ za niska.
    Trzeba wtedy anulować całą aukcję, znaleźć przedmiot w depozycie i wystawić go ponownie.

    Moją propozycją jest dodanie 2 przycisków:
    - zmień czas aukcji
    - zmień cenę
    Znajdowały by się koło "anuluj aukcję". I umożliwiłyby ponowne wpisanie ceny/czasu za opłatą 100g*.
    Można by było ich używać tylko gdy nikt nie licytuje naszego przedmiotu. Albo w przypadku ofert KT.

    Oszczędziło by to trochę zabawy z depozytem.

    *nie będę się przy tym upierać
    Albo coś w rodzaju "korekty pod ochroną".

    Po wystawieniu przedmiotu na targ przez 5-10 minut nikt nie może go licytować, ani kupować. I przez ten czas można swobodnie modyfikować cenę, czast trwania, ilość.

    PS: Zapobiegnie to też innemu ciekawemu zdarzeniu. Kiedyś MortalChaos wymyślił sposób na przerzucanie swojego eq przez targ. Będąc na targu nikt nie mógł go zaatakować gdy był na wyzwaniu. Jedna osoba wystawiała eq +6, +7, +8 za 1G, a on je kupował dosłownie w tej samej chwili. Można? Można. ;d

    Na szczęście nie ma już w grze nikogo równie głupiego jak on. Odpukać!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •