Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wskakiwanie przedmiotów do plecaka

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176

    Wskakiwanie przedmiotów do plecaka

    Mam taką propozycję, aby po anulowaniu oferty na targu przedmiot od razu wskakiwał do plecaka, ponieważ w większości wypadków anuluje się, aby wystawić coś innego lub wystawić to coś za inną cenę, więc trzeba dodatkowo go wyciągać z depozytu, zapisywać itd. Taka mała kosmetyczna zmiana, nie wiem czy możliwa, ale może kogoś to tak samo denerwuje jak mnie.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Też mnie to denerwuje, ale da się żyć

  3. #3
    Smoczy
    Konto usunięte
    No mi to nie przeszkadza

  4. #4
    "Skończyła się bójka tuż po zakończeniu aukcji, już mi łajdaki zabrali srebrny pyłek, ach!"
    Jestem za, może będzie trochę zabawnie jak my przechodzimy przez niebezpieczne lokacje z cennymi rzeczami... ale co będzie wtedy z limitem, jaką określa pojemność depozytu?

  5. #5
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    Mam taką propozycję, aby po anulowaniu oferty na targu przedmiot od razu wskakiwał do plecaka, ponieważ w większości wypadków anuluje się, aby wystawić coś innego lub wystawić to coś za inną cenę, więc trzeba dodatkowo go wyciągać z depozytu, zapisywać itd. Taka mała kosmetyczna zmiana, nie wiem czy możliwa, ale może kogoś to tak samo denerwuje jak mnie.
    Najbardziej się to udczuwa gdy po skonczeniu się czasu leżenia przedmiotów na targu wszystkie wracają do depozytu (mam 20 slotów na banku, to serio uporczywe..)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •