Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Przedział medalowy pvp

  1. #1
    Wisieneczka
    Konto usunięte

    Rozgadany Przedział medalowy pvp

    Witam.

    Chciałbym zaproponować wprowadzenie przedziału do medali w walkach pvp.
    Działałoby to tak, że gracze poniżej 39 poziomu miałyby też szanse na medal w kategorii walki pvp, pvp auto w ciągu 24h.
    Proponuję to, ponieważ mając np 50p. i 300 rankingu manualnego dostaje się więcej rankingu niż na poziomach do 39.
    Wtedy mogłoby przybyć graczy pvp ponieważ mieli by o co walczyć, a taki medal potrafi cieszyć
    Oczywiście można to też dopracować, chętnie wysłucham odpowiedzi graczy
    Ostatnio edytowane przez Wisieneczka ; 01-05-2014 o 23:48

  2. #2
    Wisieneczka
    Konto usunięte
    Można do tego dodać nagrody w jakimś eq (mniej więcej w przedziale tego gracza) za zdobycie np 300 pkt rankingu manualnego w ciągu tygodnia lub miesiąca (jeśli byłoby miesiąca to ta stawka podniosłaby się)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2012
    Postów
    9
    fasolkaxx, to jest propozycja, oczywiście każdy by chciał już devos, nowe bossy, mini-bossy, potwory i oczywiście eq z lvlem. Bynajmniej to by sie przydało, bo jednak 10 lvl nie wbije 1000 rang w dzień jak np 40 czy 50. Nagrody zawsze były by dobre.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2012
    Postów
    9
    Zrozumiałe.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2013
    Postów
    25
    A według mnie to dobry pomysł. Bo faktycznie, na niższych poziomach dostaje się mniej punktów rankingowych niż na takim 50lvl, gdzie przy walkach z wyższym rankingiem wystarczy tylko kilka walk, by wskoczyć na pierwsze miejsce i żeby nie było możliwości przebicia tego.
    (reputka dostaniesz jutro, bo dzisiaj wykorzystałam limit )

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Co do propozycji jestem na nie.
    Ilość zdobywanego rankingu zależy głównie od ilości ranqa Twojego i przeciwnika. Ranking bazowy między poziomami różni się bardzo nieznacznie.
    To, że w topce walk pvp są gracze z 50lv+ wynika z tego, że większość aktywnych graczy gra właśnie na tym poziomie.

    Cytat Napisał fasolkaxx Zobacz post
    czak najpierw to niech upka zrobią to dopiero po upku można pogadać o takich rzeczach.
    A za takie teksty to bym z czystym banował.
    Może widzisz przypadkiem nazwę działu w którym jest ten temat?
    Nic nie wnosisz do tematu tylko posty nabijasz, później płaczesz, że minusy dostajesz.

  7. #7
    Wisieneczka
    Konto usunięte
    Ja płaczę że minusy dostaję? Powiem tak w d... mam te minusy
    Jeśli to było do mnie xD
    Ostatnio edytowane przez Wisieneczka ; 02-05-2014 o 00:40

  8. #8
    Wisieneczka
    Konto usunięte
    Dajmy przykład weźmy Takiego hołka stoczy jedną walkę na arenie i ma 800 ranka manu i powiedz mi jak ma tyle ranku nabić np 20 lvl ?

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Houqe system ksiliath to oni za jedną walke manu dostają po ponad 1k ranka np https://mfo3.pl/r/166218830

  10. #10
    Wisieneczka
    Konto usunięte
    System ban Ksil inactive, i jak mają dostawać jakiś ranking?

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Ksil tak samo jak gridich wrócą pewnie po upku po czy napewno zaczną ten rank dostawać za walki .

  12. #12
    Wisieneczka
    Konto usunięte
    Ale jeszcze upka nie ma i długo nie będzie i tak szybko nie wrócą. Dalibyście rozpocząć zabawę nowym graczom z pvp taki medal też cieszy i zachęca do pvp

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2012
    Postów
    9
    Powiedzmy, że przedziały powinny być 10 lvl'ewe. Nagrody dla wyższych lvl'i lepsze i oczywiście nadchodzący 60 lvl o ile się nie mylę.
    Polecałbym ogólnie to przemyśleć konstrukcyjnie. Ale za nagrodami, to najlepiej wiadomością. np: Na tydzień Zdobyłeś xxx rang Manu/Auto i dostałeś się na 2 pozycje. W tym celu przyznajemy Ci 10 Mikstur Odnowienia 2. Gratulujemy. I owe nagrody lądują u Ciebie.
    Oczywiście każdy stracony rang działa jak normalnie na 24h. Tylko na tydzień i miesiąc.

  14. #14
    Wisieneczka
    Konto usunięte
    Przedziały 10 lvl'owe to mała przesada powiedzmy, że do 5/39 jest jeden a od 40/54 lvl jest drugi przedział. A co do nagród To mogło by to też być losowe uzbrojenie i dodatkowo jakaś paczka mikstur

  15. #15
    Pirrat
    Konto usunięte
    Mam kilka propozycji odnośnie tego:
    - widoczność "na wierzchu" własnego rankingu, jeżeli jesteśmy <39 to widzimy jako główny własnie ten a nie np. dla 50 leveli
    - może nazwy w nawiasie zawsze to jakaś zachęta, że walczymy o elitarny medal (50lvl)
    - na niższych poziomach jakieś atrakcyjne nagrody, bo 3-1 żetonów to z czasem tego przyrostu z tytułu medalu się nie zauważa, w sumie takie paczki eventowe przydałyby się dla niższych poziomów
    Ja widze takie przedziały:
    1-30 (włącznie)
    31-49
    50+

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •