Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 55

Temat: Przerzucanie golda z jednej postaci na drugą

  1. #16
    Wstępnie wpisane na listę jest przypisanie golda na całe konto
    Mam rozumieć, że złoto z postaci bankowej też będzie można stracić podczas walki na innej postaci?

    Jeśli tak to strzelasz sam sobie w stopę, Tomi.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 23-04-2014 o 01:48

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2012
    Postów
    122
    Dobry żart tomi

    PS. Dość że macie mało graczy to jeszcze chcecie kolejnych stracić ? W końcu się rodzice kapnął że dzieci wysyłają smsy z ich komórek i kto wam będzie przelewy robił jak nie my ?

  3. #18
    Ze złotem radzę nic nie ruszać. Jedyne co można dodać to depozyt wspólny dla konta (wstępnie zaakceptowany).

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2012
    Postów
    122
    To by było tak DARMOWA GRA




    *Ale aby coś osiągnąć musisz bulić

  5. #20
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    JUŻ IDE EXPIĆ BANKIEm, UJ ZE PRZEGRYWAJĄC STRACE 370k, BEDE NAPARZAŁ KRÓLIKI DO 50 POZIOMU.
    pff, biedak.

    a co przerzucania kasy miedzy swoimi postaciami za pomocą tagu.. wystarczy ze będzie można kupować tylko fiołki od siebie, czy jakieś tam pstrągi, czyli rzeczy które nie mają żadnej wartości w grze i nikt się nie natnie na manipulację. (można tez wprowadzić nowy item lub te sztabki jak w mfo2)

    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Mam rozumieć, że złoto z postaci bankowej też będzie można stracić podczas walki na innej postaci?

    chyba chodzi bardziej o duży wspólny depozyt czy coś.. (mam nadzieję)

    tak naprawdę problem golda pojawił się wraz z brakiem upa bo teraz połowa graczy ekspi bez kosztów i zamiast realnie zarabiać ok 100g/ena po odjęciu miksów, to zarabiamy 200-300 na czysto. wynika to z wbicia poziomów ponad limit (czasem te 20-30 pkt robią ogromną różnicę) i oczywiście dzięki włóczni ofensywy - większość top golda/24 to woje.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2012
    Postów
    122
    życie nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwe sory hehehe

  7. #22
    chyba chodzi bardziej o duży wspólny depozyt czy coś.. (mam nadzieję)
    duży limit z prowizją i mały bez prowizji oraz dostęp z każdej postaci.
    Limit...limit. To słowo trzeba podkreślić. Odrzućmy tą prowizje. Limit. Gdy Wykorzystamy limit gromadzące się złoto będzie narażone na czynniki zewnętrzne czego nie chcemy. A więc jak temu zapobiec? Kupić usługę za MFy. Czysty zysk administracji.

  8. #23
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Chętnie powiększę limit złota w depozycie za rozsądną cenę X limit/1 MF, nawet do większych ilości niż będę mógł włożyć, pod warunkiem, że będzie dla wszystkich postaci. Za wygodę trzeba płacić.
    Bididididid!

  9. #24
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    To nie fikaj z takimi pomysłami bo Cię całe mfo zje!
    Hah, przecież ja tego nie wymyśliłem. Tj. rekonstrukcji depozytu również, a to z kolei powstało z innych propozycji graczy.

    Poza tym nikt nie powiedział jak to dokładnie będzie wyglądać. Są podane same założenia. Nikt nie powiedział, że zwiększenie limitu będzie dotyczyć jedynie opcji po zapłaceniu MF, także nie wiem czemu martwicie się na zapas.
    Jest to raczej ujednolicenie strat w przypadku przegranej. Gdy wprowadzono 2% obecnego złota po przegranej nikt nie sądził, że za jakiś czas gracze, aby to obejść - założenia gry, zaczną tworzyć postacie "banki".
    W dodatku, gdy to okaże się niezbyt dobre (choć z pewnością i tak minie b. dużo czasu zanim to nadejdzie) zawsze jest możliwy balans z innych stron, np. zmniejszenie strat w przypadku przegranej z potworami do 1%, etc.
    Obecnie ten kto ma bank nie traci praktycznie nic w przypadku przegranej, a kto nie ma banku traci b. dużo (przynajmniej w porównaniu z osobami mającymi swój skarbiec).
    Zwiększy się przez to również ilość walk (zapewne bójek) przez większe "profity" w przypadku wygranej. Więcej osób będzie starało się inwestować gold, zwiększy się obrót złota, polepszy to gospodarkę.

    Jest jeszcze wiele innych możliwości, dzięki którym taki rodzaj posiadania golda ma sens, np. skarbiec gildii, etc.
    Co jak co, ale coś z limitem lub takim globalnym goldem prędzej czy później należałoby wprowadzić.
    Obecnie wyglądało to tak: każdy chciał, aby dodać bezproblemowe przerzucanie przedmiotów/kasy na inne postacie, jednak niewielu pomyślało jakie będą tego skutki - każdy miałby wtedy postać "bank" - wraz z ogromnymi profitami wynikającymi z posiadania takiej postaci. To z kolei zmniejszyłoby drop -> kolejne marudzenia o opłacalności bicia stworków czy jakieś inne z tego wynikające.

  10. #25
    Zwiększy się przez to również ilość walk
    Zależy w którą stronę, bo moim zdaniem większość osób będzie omijać szerokim łukiem takie lokacje a nawet przestaną walczyć PvP. Bo przecież mają więcej do stracenia niż zyskania.

  11. #26
    Dlatego dodałem nawias o bójkach. W jaki sposób więcej do stracenia niż zyskania? W pojedynkach decyduje się o co się walczy, nie mając przy sobie kasy oczywistym jest, że prędzej się (obecnie) zgodzimy na walkę ze złotem niż to złoto przy sobie posiadając.
    W bójkach natomiast agresorzy zwykle mają większą szansę na wygraną (o ile ktoś nie dołączy pomóc przeciwnikowi), obecnie ciężko o opłacalność z takich walk jeśli chodzi o złoto - koszty (w tym eny) są większe. Więcej złota zachęci potencjalnych agresorów - ponownie zakładając, że mają większą szansę na zwycięstwo.
    Być może więcej będzie ludzi z protami. Chociaż, gdyby wprowadzono to wraz z gildiami i wojnami to wyszedłby ciekawy efekt.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Co za płacz.
    A mnie to cieszy, wreszcie szanse będą równe.
    Mi się banku nie chciało robić, nosze przy sobie karty, itp.
    Samo robienie banku jest obchodzeniem zasad gry, po co depozyt, jego powiększanie skoro połowa graczy to obchodzi?

    Wreszcie szanse będą równe, skończy się kiszenie kasy na bezpiecznej postaci tylko będzie trzeba wszystko pakować do depozytu - a jak masz dużo kasy to logicznym jest wysoka prowizja.

  13. #28
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Co za płacz.
    A mnie to cieszy, wreszcie szanse będą równe.
    Mi się banku nie chciało robić, nosze przy sobie karty, itp.
    Samo robienie banku jest obchodzeniem zasad gry, po co depozyt, jego powiększanie skoro połowa graczy to obchodzi?

    Wreszcie szanse będą równe, skończy się kiszenie kasy na bezpiecznej postaci tylko będzie trzeba wszystko pakować do depozytu - a jak masz dużo kasy to logicznym jest wysoka prowizja.
    Szanse są równe Tylko Ty swoich nie wykorzystujesz przez lenistwo, jak to sam przyznałeś.
    Depozyt jest nieopodatkowany. Przenoszenie na inne postacie - tak.
    To nie jest obchodzenie zasad gry. Co nie jest zakazane to jest dozwolone
    Znowu te równe szanse...
    > Miej równe szanse
    > Nie wykorzystuj ich
    > Nazywaj to brakiem równych szans
    > Profit.

  14. #29
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Aktualnie jest sposób aby gromadzić złoto za darmo -> na drugiej postaci.
    Jak złoto będzie wspólne i ktoś będzie chciał uzbierać dużą ilość to będzie musiał powiększać depozyt za MFy co jest zyskiem dla administracji.
    Tu chodzi głównie o hajs dla administracji, o nic więcej.
    I to nie będzie 'strzał w stopę', Ci gracze co grają i tak będą pewnie dalej grać, skoro przez 2 lata brak update ich nie zdemotywował to to też na pewno nie da rady.
    Pozdrawiam

  15. #30
    Gromadzenie złota kosztuje około 19% przesyłanego złota, więc nie jest to w żaden sposób darmowe. Ponadto, jeśli zajdzie potrzeba przesłania tego złota z powrotem, to z pozostałych 81% znowu jest pobierana prowizja (19%). Te banki to dobra metoda odsysania golda z gry, dlatego administracja z tym nie walczy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •