Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Temat: Przerzucanie golda z jednej postaci na drugą

  1. #46
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Randomy z niczym wylezą i będą łapać graczy pvp, bo nic nie stracą a zyskać mogą ogromne sumy. Gracze przestaną walczyć i zaczną unikać lokacji z bójkami. A po jakims czasie wszystko się wyrówna. Randomy i gracze pvp będą mieli po tyle samo kasy. To jest to polepszenie gospodarki? Gromadzić kasę tak długi czas, żeby potem tracić ją przez jakiegoś typka który atakuje. Bo co może stracić? 10k? Nic.
    Przecież już o tym pisano:
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Generalnie stawki złota powinny być zawsze równe - nawet w obecnym systemie, żeby ktoś kto ma dużo złota nie ryzykował więcej niż ten co nosi przy sobie drobne - i w drugą stronę - jeśli atakujesz bez złota przy sobie, to też nie możesz się spodziewać dobrego dropu z innego gracza.
    Cytat Napisał The Twisted Mind Zobacz post
    Jestem nowym graczem i napiszę, jak to z mojego punktu widzenia wygląda.
    Depozyt złota: żelazna rezerwa gotówkowa. Zazwyczaj zawsze pełen, ma stanowić bufor, chyba że pojawia się jakaś okazja na aukcjach czy coś podobnego. Jego rola maleje wprost proporcjonalnie to ilości posiadanej gotówki, bo funkcja opisująca maksymalną pojemność jest mocno niedoszacowana. O ile dobrze rozumiem wzór na powiększenie depozytu, to każde 10 MF dodaje 30k pojemności na lvl 50. Przy obecnej cenie MF'a, powiększenie depozytu o 30k kosztuje 350k. To tak jakby kupić portfel za ostatnie pieniądze
    Tyle, że obecnie na 50 lvl depozyt za 1 dodatkowy limit w złocie (10 MF) dodaje 70k. (350k za 10 MF? Przepłacasz.)
    Poza tym przecież już wiele razy w tym temacie wspomniano o rekonstrukcji depozytu...
    To nie jest tak, że się połączy gold ze wszystkich postaci i koniec. To niesie ze sobą wiele różnych, drobnych zmian. Bo sama taka zmiana byłaby oczywistym złem. Tj. Houqe napisał o traceniu golda z walk w obecnej formie.

  2. #47
    Never Give Up
    Konto usunięte
    Proponuje zrobic tak, ze bedzie bank i za utrzymanie bedzie sie placilo lvl*limit energi*np. 10 / mies. i taka kwota bedzie pobierana co miesiac. np. ja mam 10 poziom i 209 energii wiec: 10*209*10 czyli bedzie to 20900GP. ktos ma 50 poziom i 249 energi wiec: 50*249*10 czyli 124500GP

    Taka kwote by sie placilo co miesiac, oczywiscie liczby tak o sobie wymyslilem, i dobrze by bylo zrobic zeby dokupiony limit sie nie liczyl bo koszty moga wyjsc absurdalne =D oczywiscie to tylko przyklad obliczenia, moze ktos wymysli cos lepszego. ale ogolnie jestem za takim depozytem a nie za takim 10MF = 30k wiecej.
    noi depozyt by zostal ale tylko na sloty, bez GP.

    A co do walk to moze nie bedzie sie zabieralo 2% z calego zlota tylko raczej cos w stylu na 10 poziomie tracisz w walce 3k i to by bylo odejmowane z banku, a nie ze ktos ma 200GP i traci z tego 4GP a ktos kto ma 1.000.000GP traci 20000GP. To ja jak sie dorobie nakupuje mfow/unikatow na depozyt a potem jak bede czegos potrzebowal to je sprzedam tak? :/

    To tylko propozycja!

  3. #48
    Cytat Napisał Never Give Up Zobacz post
    Proponuje zrobic tak, ze bedzie bank i za utrzymanie bedzie sie placilo lvl*limit energi*np. 10 / mies. i taka kwota bedzie pobierana co miesiac. np. ja mam 10 poziom i 209 energii wiec: 10*209*10 czyli bedzie to 20900GP. ktos ma 50 poziom i 249 energi wiec: 50*249*10 czyli 124500GP

    Taka kwote by sie placilo co miesiac, oczywiscie liczby tak o sobie wymyslilem, i dobrze by bylo zrobic zeby dokupiony limit sie nie liczyl bo koszty moga wyjsc absurdalne =D oczywiscie to tylko przyklad obliczenia, moze ktos wymysli cos lepszego. ale ogolnie jestem za takim depozytem a nie za takim 10MF = 30k wiecej.
    noi depozyt by zostal ale tylko na sloty, bez GP.

    A co do walk to moze nie bedzie sie zabieralo 2% z calego zlota tylko raczej cos w stylu na 10 poziomie tracisz w walce 3k i to by bylo odejmowane z banku, a nie ze ktos ma 200GP i traci z tego 4GP a ktos kto ma 1.000.000GP traci 20000GP. To ja jak sie dorobie nakupuje mfow/unikatow na depozyt a potem jak bede czegos potrzebowal to je sprzedam tak? :/

    To tylko propozycja!
    Mam modyfikację. 1-10 punkt energii (niech się mądrzejsi wypowiedzą) za każde 10k wpłaty.
    Ktoś wpłaca 1 złota - 1 punkt energii
    Ktoś wpłaca 10001 złota - 2 punkty energii.

  4. #49
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Naprawdę pomyślcie 10 razy zanim coś napiszecie. Albo nie piszcie...

  5. #50
    Never Give Up
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Naprawdę pomyślcie 10 razy zanim coś napiszecie. Albo nie piszcie...
    chyba lepiej zeby byl bank i mozna bylo wplacac nieograniczona ilosc zlota za oplata miesieczna, niz zeby wydawac na depozyt w uj mf.

    Mam modyfikację. 1-10 punkt energii (niech się mądrzejsi wypowiedzą) za każde 10k wpłaty.
    Ktoś wpłaca 1 złota - 1 punkt energii
    Ktoś wpłaca 10001 złota - 2 punkty energii.
    no to jak ktos bedzie wplacal 1mln to powodzenia :8

  6. #51
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    chyba lepiej zeby byl bank i mozna bylo wplacac nieograniczona ilosc zlota za oplata miesieczna, niz zeby wydawac na depozyt w uj mf.
    Według Twojego pomysłu miałbym płacić miesięcznie 449970g. A to już by starczyło na kupienie 15mf z targu czyli jedno podwojenie wielkości depozytu i 5mf gratis.
    Więc wynocha z takimi pomysłami.

  7. #52
    Never Give Up
    Konto usunięte
    no no, za tyle powiekszysz sobie depozyt o jakies 70k
    to, ze uzylem punktow energii to byl tylko przyklad, chodzilo mi o sama idee.

  8. #53
    Po co komuś bank skoro dalej napisałeś, że z walk się traci złoto nawet jeśli jest w banku.
    Wystarczy wtedy chodzić z goldem przy sobie i będzie się mieć spokój.

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Nie wiem, czy już było, nie chce mi się czytać całego tematersu.

    To można by było załatwić jakimś dodatkowym slotsem, który by był dostępny dla każdej postaci konta - na raz można przetransportować dowolną ilość złota oraz przedmiotów, aczkolwiek od każdej kolejnej rozpoczętej piątki przenoszonych przedmiotów, koszty energii wzrastałyby o 1.

  10. #55
    Never Give Up
    Konto usunięte
    Po co komuś bank skoro dalej napisałeś, że z walk się traci złoto nawet jeśli jest w banku.
    napisalem to zeby mniej tracic, aby pojsc na ugode administracji i aby nie bylo zlota na cale konto, bo gdzies wczesniej cos takiego padlo :/

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •