Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 55

Temat: Przerzucanie golda z jednej postaci na drugą

  1. #1
    Houqe
    Konto usunięte

    Przerzucanie golda z jednej postaci na drugą

    Najpierw małe pytanie do administracji. Czemu służy blokada kupowania przedmiotów od swojej własnej postaci? Ma jakiś cel za zadanie?



    Na jednej z moich postaci zgromadziło mi się od expienia 200k+ chciałem sobie przelać to na bank, ale nie miałem akurat kogo o to poprosić, więc spróbowałem targiem. Wystawiłem bankiem coś za 200k i próbowałem kupić drugą postacią, no ale zonk xd

    Gdyby to odblokowano wiele osób mogłoby przenosić kasę z postaci na bank bez proszenia o to innych osób. Rozumiem że mogłoby to podnosić ceny targowe, ale wystarczy dodać funkcję gdzie zakupy od własnej postaci nie będą wpływać na średnią targową przedmiotów. Da radę coś takiego ogarnąć?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2014
    Postów
    8
    Podzielam pytanie ...

  3. #3
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Bo wtedy miałbyś prowizję tylko 10%, a przez kogoś 20% (mówię o przypadku main->ktoś->druga postać).
    Nie ma łatwo.
    Ogólnie może być, ale proponowane już nie raz (ułatwienie przerzucania), tzn niekoniecznie w takiej formie.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2014
    Postów
    8
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Bo wtedy miałbyś prowizję tylko 10%, a przez kogoś 20% (mówię o przypadku main->ktoś->druga postać).
    Nie ma łatwo.
    Ogólnie może być, ale proponowane już nie raz (ułatwienie przerzucania), tzn niekoniecznie w takiej formie.
    W końcu to Polska ... A tu podatek to 23%, więc w PL grach musi być chociaż 20 ;P

  5. #5
    patyczaczek
    Konto usunięte
    Ja bym proponował dodatkową zakładkę w depozycie "Przenieś na wybraną postać" było by 4 początkowe sloty i więcej można by dokupywać. Było by również pole na przerzucanie kasy. Zapobiegło by to oszustwom poprzez przenoszenie itp. Co o tym sądzicie?

  6. #6
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Bo wtedy miałbyś prowizję tylko 10%, a przez kogoś 20% (mówię o przypadku main->ktoś->druga postać).
    Nie ma łatwo.
    Ogólnie może być, ale proponowane już nie raz (ułatwienie przerzucania), tzn niekoniecznie w takiej formie.
    Jak dla mnie to może być i 20%, ale nie nie trzeba wtedy prosić już nikogo o przerzucanie, bo można to zrobić samemu kiedy się chce i ile razy się chce.

  7. #7
    Z tego co mi wiadomo to w planach jest: umożliwienie przerzucania itemków z poziomu wiadomości (do czyjegoś depozytu), co umożliwi przerzucanie między postaciami; jednak, aby nie było za dobrze również były plany odnośnie wprowadzenia górnych limitów w posiadanym goldzie, nie wiem jak dokładnie ma to działać, ale chyba będzie trzeba wbijać poziomy na "bankach". Poza tym ma być reforma depozytu z ewentualnym połączeniem go z innymi postaciami.

    Póki co są ważniejsze rzeczy do zrobienia, tj. upek, panel i turnieje.

  8. #8
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cytat Napisał Koridor
    Póki co są ważniejsze rzeczy do zrobienia, tj. upek, panel i turnieje.
    Aktualnie pracujemy nad:
    1) Panel GM
    2) Turnieje
    3) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii

    Następne w kolejce:
    1) Dopracowanie i udostępnienie panelu dla Map Makerów/Quest Makerów
    2) Miasto Devos
    Panelu pewnie jeszcze długo nie zobaczymy, a co dopiero Devos ;)

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    To zostało celowo zrobione aby nie przekładać złota łatwo, szybko i bezpiecznie.
    Dzięki temu musimy poszukiwać "pośredników" (jest to o wiele trudniejsze i niezbyt bezpieczne) i płacić 19% prowizję zamiast 10%.

  10. #10
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Z tego co mi wiadomo to w planach jest: umożliwienie przerzucania itemków z poziomu wiadomości (do czyjegoś depozytu), co umożliwi przerzucanie między postaciami; jednak, aby nie było za dobrze również były plany odnośnie wprowadzenia górnych limitów w posiadanym goldzie, nie wiem jak dokładnie ma to działać, ale chyba będzie trzeba wbijać poziomy na "bankach". Poza tym ma być reforma depozytu z ewentualnym połączeniem go z innymi postaciami.

    Póki co są ważniejsze rzeczy do zrobienia, tj. upek, panel i turnieje.
    Chcecie zabrać graczom "postacie bankowe" i kazać im expić? Przeciez to bez sensu wprowadzać limit posiadanego złota.. Postacie bankowe to coś co gracze stworzyli sobie całkowicie sami, bez udziału administracji, bo BYŁO IM POTRZEBNE, a Wy chcecie tego zakazać?
    Po moim trupie! xd

  11. #11
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Mnie bardziej ciekawi jak rozwiążą problem postaci bankowych obładowanych goldem tak że wbicie levla tego nie nadrobi.
    Dla mnie grzebanie w bankowych to strzał w stopę, bo zrazi graczy którzy mają długi staż w tej grze i swoje nazbierali i/lub zarobili kupując mfy dużą kasę.
    Ja byłabym za 25% datkiem na grę w przypadku postać-> postać i 10% przy gracz-> gracz.
    Bo problemu bank-> bank nawet blokując ceny na aukcji się nie pozbędziemy, nawet jeśli będziemy podnosić % w przypadku dużych przepłaceń. Chyba że zablokujemy wolny handel i będzie możliwy tylko przez aukcje. Co na pewno źle wpłynie na grę.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  12. #12
    Houqe
    Konto usunięte
    JUŻ IDE EXPIĆ BANKIEm, UJ ZE PRZEGRYWAJĄC STRACE 370k, BEDE NAPARZAŁ KRÓLIKI DO 50 POZIOMU.
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 23-04-2014 o 00:58

  13. #13
    Przecież są to luźne plany, które jeszcze nie zostały zapisane na żadnym TODO. Tym bardziej na pewno nie zostaną wprowadzone w tym roku, poza tym pewnie jeszcze będzie wiadomo wcześniej zanim to ewentualnie miałoby wejść.

  14. #14
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Przecież są to luźne plany, które jeszcze nie zostały zapisane na żadnym TODO. Tym bardziej na pewno nie zostaną wprowadzone w tym roku, poza tym pewnie jeszcze będzie wiadomo wcześniej zanim to ewentualnie miałoby wejść.
    To nie fikaj z takimi pomysłami bo Cię całe mfo zje!

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Wstępnie wpisane na listę jest przypisanie golda na całe konto + przebudowa depozytu tzn. duży limit z prowizją i mały bez prowizji oraz dostęp z każdej postaci.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •