Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Trzeci ranking "Znikający"

  1. #1
    Houqe
    Konto usunięte

    Trzeci ranking "Znikający"

    Zaznaczę od razu że nie jest to pomysł na teraz, tylko na daaaalszy rowzój gry, bo teraz prace nad upkiem "wrzą".
    A chodzi o urozmaicenie pvp, które jest umarnięte na maksa. Sporo osób dawało jakies pomysły, ale mało z nich się przyjęło.

    MortalChaos zaproponował kiedyś by ranking sam się resetował po jakimś czasie, powiedzmy miesiąc. 1 dnia każdego miesiąca wszyscy gracze mają po 130 ranka i zaczynają bić, a pod koniec miesiąca przyznawane są nagrody za pierwsze 3 miejsca.
    Niektórym ten pomysł się spodobał, bo ożywiłby pvp, a niektórym nie, bo nie chcą tracić tak wypracowanego rankingu.

    Mój pomysł ma pogodzić jednych i drugich, a mianowicie ranking manualny i ranking automatyczny pozostaje bez żadnych zmian. A dochodzi do nich trzeci ranking, nazwijmy go "rankingiem znikającym". Będzie się restartował 1 dnia każdego miesiąca i walczyć o niego można tylko na arenie.
    (fabularze z rankiem 130 zostaną oszczędzeni )

    Wyglądałoby to tak:



    Pewnie wymagałoby przebudowy areny i całego systemu, ale na pewno ożywiłoby pvp.

    Już to widzę oczami wyobraźni, 50 osób w Eliar i połowa z mieczykami nad głową *.*

    Co o tym myślicie?
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 20-04-2014 o 17:50

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Żeby żyło PvP muszą być gracze.
    Bididididid!

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    jestem za można by też wprowadzić nagrody co miesiac dla osoby która wbije najwiecej "ranku ruchomego" tak jak na swiecie pvp na mfo2
    i wtedy swiat pvp nie byłby konieczny a pvp by się rozruszało

  4. #4
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Zróbcie sobie nawet i 10 rankingów, jeśli graczy nie interesuje PvP to zapewne nadal nie będzie.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Artefakt dla najlepszego wojownika miesiąca byłby nieźle zachęcającą nagrodą. Tylko obawiam się, że będą wygrywać ciągle te same osoby...

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Artefakt dla najlepszego wojownika miesiąca byłby nieźle zachęcającą nagrodą. Tylko obawiam się, że będą wygrywać ciągle te same osoby...
    no nie wiem przeciez mowa ze propozycja po upku

  7. #7
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Jeśli by to powiedzmy po upku ożywiło pvp to wątpie zeby jakieś osoby zdominowały ten ranking, każdy bedzie próbował sie wykazać i na pewno wyjdzie to pvp na dobre.

  8. #8
    Houqe
    Konto usunięte
    Graczy nie interesują walki? Interesują, tylko blokują ich durne limity i wszystko co blokuje pvp. Myślisz Coni że skąd tyle propozycji od graczy odnośnie pvp?
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 20-04-2014 o 20:20

  9. #9
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Żeby żyło PvP muszą być gracze.
    Gracze są, ale nie mogą ze sobą walczyć..

    Ten pomysł + pomysł z stawkami w pojedynkach mogą to zmienić.

    Pomysł ze stawkami ---> https://forum.mfo3.pl/showthread.php?21214-Walka
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 20-04-2014 o 20:56

  10. #10
    Pirrat
    Konto usunięte
    PvP słyszałem, ale nie widziałem i nie zobaczę, bo to gra dla małolatów, a tacy nie walczą jak nie mają 99% pewności wygranej i żadne zmiany nie zmienią ich nastawienia. PvP zaczyna się od nich, a nie w topce gdzie siedzą głównie dorośli. Dodatkowe rankingi tworzą tylko patologię (Arena: Mistrzowie), czym więcej im powstanie tym więcej osób walczących zniknie, bo po co mają walczyć skoro mają to co chcieli.
    Graczy nie interesują walki? Interesują, tylko blokują ich durne limity i wszystko co blokuje pvp.
    Sam sobie jesteś winien . Limity powstały, bo osoby takie, jak ty ciągle czegoś się doszukują i płaczą.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Artefakt dla najlepszego wojownika miesiąca byłby nieźle zachęcającą nagrodą. Tylko obawiam się, że będą wygrywać ciągle te same osoby...
    W sumie jakby jeszcze wprowadzić jakiś limit że osoba nie może wygrać ileś razy z rzędu lub musi odczekać 3 'turnieje' znikających walk. To miało by to sens.

  12. #12
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    PvP słyszałem, ale nie widziałem i nie zobaczę, bo to gra dla małolatów, a tacy nie walczą jak nie mają 99% pewności wygranej i żadne zmiany nie zmienią ich nastawienia. PvP zaczyna się od nich, a nie w topce gdzie siedzą głównie dorośli. Dodatkowe rankingi tworzą tylko patologię (Arena: Mistrzowie), czym więcej im powstanie tym więcej osób walczących zniknie, bo po co mają walczyć skoro mają to co chcieli.

    Sam sobie jesteś winien . Limity powstały, bo osoby takie, jak ty ciągle czegoś się doszukują i płaczą.
    Proste pytanie. Wolałbyś siedzieć miesiącami bez walk, bo blokują Cię limity, czy od czasu do czasu stoczyć po kilka walk w rankingu ruchomym z graczami?

    Ojej, przecież zapomniałem że masz bana, bidulku Ty..

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    PvP słyszałem, ale nie widziałem i nie zobaczę, bo to gra dla małolatów, a tacy nie walczą jak nie mają 99% pewności wygranej
    ale zawiało hipokryzją.
    co do pomysłu jestem na nie, ,,mieć mniej żeby mieć więcej to wymaga poświęceń"
    btw. czekam już ponad rok na dźwięk powiadomienia rozpoczęcia walki na arenie, uwierzcie mi patrzenie cały czas w okienko mfo nie jest ciekawe, a każde przełączenie karty i uśpienie czujności grozi takim czymś https://mfo3.pl/r/b1a0dc211 ta zmiana nie jest trudna do wykonania i nie wiem co was jeszcze przed jej wprowadzeniem trzyma...

  14. #14
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Ruchomym rankingiem gramy tylko na arenie, co więc z tymi, które mamy teraz? Będą dwie areny? Ponadto wypada więc rozbić go na auto i manualny. Powstaną dwa równoległe, identyczne rankingi manualne i automatyczne. Wtedy dopiero będą jaja, połowa topki zacznie wbijać ruchomy, druga połowa zostanie przy starych rankingach a "dzieciaki" jak były tak zostaną poza zasięgiem.
    -----------
    Taka myśl na szybko, jeszcze ciepła. Może arena po levelu? 53 vs 53, 52 vs 52, 51 vs 51 itd. Stawką jest dla przykładu 10 żetonów, zwycięzca walki zgarnia więc 20, jak to we wszelkich grach z "pulą". Bez limitów rankingowych, chcesz zaryzykować to ryzykujesz, nie chcesz to nikt Cię nie zmusi. Nie dogodzi się jednak wszystkim, bez względu na to jak dobry byłby pomysł. Mam 53 poziom, wielu ludzi będzie twierdzić, że mam zbyt dobre eq. Hoque ma 52 i też będzie "za dobry" na swoim poziomie. Bez względu na to co wymyślimy nie będzie to pasowało każdemu z osobna w takiej formie. Ten pomysł akurat zachęcałby do powrotu na niskopoziomowe PvP co też wielokrotnie się przewijało. Brak kowala, mniejsze możliwości i prawdę mówiąc chyba dużo większy ruch.

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czervik Zobacz post
    btw. czekam już ponad rok na dźwięk powiadomienia rozpoczęcia walki na arenie, uwierzcie mi patrzenie cały czas w okienko mfo nie jest ciekawe, a każde przełączenie karty i uśpienie czujności grozi takim czymś https://mfo3.pl/r/b1a0dc211 ta zmiana nie jest trudna do wykonania i nie wiem co was jeszcze przed jej wprowadzeniem trzyma...
    Oprócz dźwięku przydałby się automatyczne przeniesienie na kartę z MFO. Takie przeniesienie póki co występuje tylko przy błędach serwera, a przydało by się przy ataku

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •