Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Trzeci ranking "Znikający"

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Oprócz dźwięku przydałby się automatyczne przeniesienie na kartę z MFO. Takie przeniesienie póki co występuje tylko przy błędach serwera, a przydało by się przy ataku
    Dokładnie.

    Wracając do tematu pomysł ciekawy, jednak lepszym rozwiązaniem były by regularne ligi, turnieje od administracji z ciekawymi nagrodami w postaci MF i pucharów żeby zachęcać graczy do rywalizacji. Myślę że taka liga jest warta do przemyślenia (chodzi tu o wspinanie się po słabszych do najwyższej i myślę że każdy chciałby się wspiąć jak najwyżej).

  2. #17
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Myślę że taka liga jest warta do przemyślenia (chodzi tu o wspinanie się po słabszych do najwyższej i myślę że każdy chciałby się wspiąć jak najwyżej).
    Była kiedyś robiona przeze mnie, jednak co do robienia przez administrację to jeszcze raczej długa droga.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    W grze od kilkunastu miesięcy nie ma nic nowego, żadnego rodzaju uzbrojenia, mini bossa czy miejsc do odwiedzenia. Wy jesteście już tutaj dłużej niż ja, ale gram w to rok i to też nie jest krótko. Reasumując mogę wam powiedzieć i na pewno kilku z was to rozumie, że nie będzie PvP dopóki gra nie będzie oferowała nic nowego. Nie ma graczy- nie ma pvp.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2013
    Postów
    166
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    W grze od kilkunastu miesięcy nie ma nic nowego, żadnego rodzaju uzbrojenia, mini bossa czy miejsc do odwiedzenia. Wy jesteście już tutaj dłużej niż ja, ale gram w to rok i to też nie jest krótko. Reasumując mogę wam powiedzieć i na pewno kilku z was to rozumie, że nie będzie PvP dopóki gra nie będzie oferowała nic nowego. Nie ma graczy- nie ma pvp.
    Co chwilę widzę jakieś akualizację innych gier... Plemiona aktualizacja 8.22 (z czego poprzednie 10 było zrobione w ciągu roku) LoL co chwile jakieś aktualizacje, nawet Simsy 3 mają ciągle jakieś aktualki, a tu? Martwica totalna... 1.5 roku męczą się nad jednym miastem... A z wyników tego zobaczliśmy na razie... most i denną wersję 'demo'. Gdyby nie fajni ludzie, już dawno przestał bym w to grać...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •