Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Leczenie postaci

  1. #1
    WojnaRR
    Konto usunięte

    Leczenie postaci

    Cześć, proponuje aby leczenie odbywało się przyciskiem(przyciskami), które moze sobie wybrac sam gracz.

    Ja przykladowo bardzo popieram leczenie rolką myszki, byłoby to dla mnie bardzo wygodne.

  2. #2
    Wiązało by się to z rozbudowaniem ustawień sterowania gry.
    Ogólnie jestem za.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Wiele lat temu proponowałem wprowadzenie przypisanie dowolnej zdolności/mikstury do przycisków 0-9 i A-Z. Nie ma tego i jeszcze długo nie będzie.

  4. #4
    WojnaRR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Wiele lat temu proponowałem wprowadzenie przypisanie dowolnej zdolności/mikstury do przycisków 0-9 i A-Z. Nie ma tego i jeszcze długo nie będzie.
    Tak jak każdej innej propozycji...

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Lepiej nie rozwijaj tego tematu, admin bardzo tego nie lubi...
    Propozycje można składać, w większości się na tym kończy, być może kiedyś się to zmieni.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    187
    Samo leczenie - ` Jest wygodne, bo nie masz co robić lewą ręką Spacja przeszkadza (mfo2) więc owszem lepiej tego nie zmieniać.

  7. #7
    Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że ma/miało to być w premium - ustawianie przycisków (może coś się zmieniło w tej kwestii). Sam na to czekam, to chyba jedyne co nam pozostało (ew. rozpisać rozwiązanie obecnego problemu wprowadzenia tego - zmiana mechaniki chatu).

  8. #8
    Noga
    Konto usunięte
    moim zdaniem żadne dodatki do leczenia nie są potrzebne.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Dla premium - za.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2013
    Postów
    166
    Cytat Napisał WojnaRR Zobacz post
    Ja przykladowo bardzo popieram leczenie rolką myszki, byłoby to dla mnie bardzo wygodne.
    Rolką myszki ktoś przez przypadek przejedzie i się tylko wkurzy niepotrzebnie :P

    Jestem na tak, chodź i tak wiem, że ta jak i inne propozycje nie wejdzie do gry

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •