Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Unikaty+Artefakty

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Unikaty+Artefakty

    Co sądzicie żeby wprowadzono oprócz zwykłych przedmiotów i unikatów , przedmioty niezwykle rzadkie zwane "artefat" ? oprócz statystyk które dają miały by opis własnej historii Dajmy na to z jakiegoś bossa wypadał by artefakt " Elitarny miecz wykonany przez najlepszych górskich krasnoludów którym rycerz "jakiś tam" pokonał np ; bazyliszka zamieszkującego przeklętą pieczarę

  2. #2
    Sunflora
    Konto usunięte
    Jestem na nie , jest dobrze jak jest
    UNIKATY wystarczą

  3. #3
    Zbyt potężne i zbyt rzadkie przedmioty miałyby negatywny wpływ na "równowagę" pomiędzy graczami.

    Nie widzę sensu zmiany "etykietki" czegoś, co już w grze jest. Kolejne rodzaje "unikatów" nie są potrzebne.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Kategoria "artefakt" w silniku gry istnieje. Nie została jednak do tej pory wykorzystana i chyba nie będzie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Przecież zwykłe unikaty i tak trudno wydropić.
    Ja biję gryfy od ponad tygodnia (zabiłem ich prawie 100), a dalej nie wydropiłem gryfiej.
    Tak samo ogrza zbroja czy hełm, ogra biję od 24 poziomu i nadal nie znalazłem niczego ciekawego.
    Więc unikaty są wystarczająco trudne do zdobycia.
    Pomyślcie sobie jak byście mieli zdobyć te unikaty gdyby nie było blokady lv?
    Zapewne komplet unikatów na 30lv zdobylibyście dopiero na 40+lv.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 19-05-2011 o 19:43
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    Artefakt przecież nie musi być dużo lepszy.
    Załóżmy , że artefakt ma tyle samo ataku co jakiś najsilniejszy miecz/rózga itd. na dany lvl , tylko ma tyle atk itd. jakby ten miecz/rózga była (+5) lub (+4) , a max to by bylo z (+6-7) , dużej różnicy by nie robiło , a item by mógł polecieć w skali 1:1000 .

  7. #7
    The End
    Konto usunięte
    Tomi... A gdyby tak ten artefakt był czymś co nie leci z bossów ani nie znajduję się w skrzynkach? Może loteria na gold gdzie istnieje szansa wylosowania artefaktu.
    Taki artefakt de facto nie bylby super cennym ekwipunkiem lecz np gemem o stałych wartościach statystyk ( np 3 szybkości , 2 ataku, 2 ataku mag, 16 hp), przedmiotem którym dałoby się na stałe naprawić ekwipunek z +( można wyróżnić +1/+2/+3), lub też czymś na kształt blessa który mozna rzucić na stałe do eq ( w tym wypadku na każde eq bądź tylko bronie i zbroje dałoby radę rzucić tylko 1 taki artefakt; dawałby on po kilkanaście hp lub po 1-4 innych statystyk). Fajny sposób na redukcję złota w grze

  8. #8
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Z punktu widzenia 10lvla zatruta włócznia to artefakt, dla 20lvla - to unikat, dla 30lvla - złom

  9. #9
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    OMG. Zerżnąłeś to z Margonem. Tam są rodzaje Zwykły, Unikat, Heroiczny, Legendarny dla graczy i Artefakt dla adminów. Są już ciężkie do zdobycia unikaty i wystarczy...

  10. #10
    W tym momencie są limity lvlowe, więc ludzie non stop siedzą na gryfach, wywkach itd. Jak ograniczeń na te poziomy nie będzie, rzadziej się będzie walczyło z Bossami Odnawialnymi i sukcesywnie będzie się zmniejszać ilość Unikatów w grze, aż staną się Legendarne ;D

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •