Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: Rank

  1. #16
    TurquiseSee
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Nawet jak wbijesz ten 50 to oboje z wymienionych graczy po prostu cie zmiażdżą, więc "raczej" nie wygrasz swoich mf. Ale dobra..... Jeżeli nie rozumiesz to zacznijmy od początku...

    Był sobie pewien wesoły i głupiutki pan X, który nabił 50 poziom, chciał walczyć w pvp z mizernym eq. Niestety trafił na moment wyzerowania rankingu i przez to dostał łomot 40 razy pod rząd od najlepszych graczy. Przez to pan X przestał walczyć pvp z przeświadczeniem że przegra i tylko straci.

    A teraz wyobraź sobie 50 takich panów X i kilkunastu najlepszych graczy pvp którym wyzerowano rankingi... Naprawdę sądzisz iż to dobry pomysł?


    A i jeszcze mi się jeden argument stworzył:

    f) Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Kolejny sposób na tzw. farmienie. Przez to nowi gracze będą mieli jeszcze większy problem z dogonieniem czołówki która będzie zgarniać bonusy co miesiąc.


    Dziękuje, mam nadzieję, że pomogłem.

    Moim zdaniem to nadal dobry pomysł , po za tym jak już to ty masz słabe eq , nie ja

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2013
    Postów
    166
    Cytat Napisał Obstinate Zobacz post
    Moim zdaniem to nadal dobry pomysł , po za tym jak już to ty masz słabe eq , nie ja
    chyba nie rozumiesz całej sytuacji...

  3. #18
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Jak dla mnie, zerowanie może być nawet co 3 miechy.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #19
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Gdyż co 3 miechy będziesz dostawał mf za miejsce na podium

  5. #20
    MortalChaos
    Konto usunięte
    Ja mysle, ze bardzo dobry pomysł nawet soad mistrz pvp manualnego sie zgodził, czekamy na odp tomiego
    + była by jakas rywalizacja w pvp a tak to nikt nie walczy juz ;C
    Ostatnio edytowane przez MortalChaos ; 27-02-2014 o 08:09

  6. #21
    TurquiseSee
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MortalChaos Zobacz post
    Ja mysle, ze bardzo dobry pomysł nawet soad mistrz pvp manualnego sie zgodził, czekamy na odp tomiego
    + była by jakas rywalizacja w pvp a tak to nikt nie walczy juz ;C
    Zgadzam się , była by rewalizacja a nie... Więcej niż połowe Mfo nie walczy pvp. to po co to wogóle jest..?

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Super pomysł, może jeszcze wprowadzimy do gry Kangury-Kamikaze, które wieczorem będą wybiegały na środek miast i wybuchać, tym samym kasując postacie, które znalazły się w zasięgu rażenia?

  8. #23
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    I tak po tygodniu topka będzie ta sama co wcześniej

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Z rankingiem trzeba pomyśleć nad zmianami systemowymi - np. https://forum.mfo3.pl/showthread.php...hlight=ranking

    Po takiej zmianie możliwy byłby reset lub jakieś przeliczenie.

  10. #25
    MortalChaos
    Konto usunięte
    czekamy na reset ranku

  11. #26
    Pirrat
    Konto usunięte
    Kto czeka ten czeka ...

  12. #27
    Moim zdaniem reset rank jest bez sensu jeżeli MortalChaos chcesz reset statystyk to wez sobie kup usługę przecież ty jesteś mistrzem w kupowaniu pk mf a po za tym ponad rok czasu ludzie osiągają rank i starają się osiągnąć coś i być w top 10 np albo w pierwszej trójce więc ta twoja propozycja jest bez sensu :P osiągasz coś sporo czasu a potem i tak to usuną ? zastanów się chłopie co ty wypisujesz pozdrawiam Kulawy Kaczorek i mam nadzieje że ten twój post zostanie zignorowany po za tym już kilka razy było na ten temat pisane i nie zostało to zmienione za to bardzo dziękuje administracji i Adminom

  13. #28
    Rank
    Witam mam pewna propozycje, zeby co roku rank zostawał zresytowany, i odnowa zeby kazdy wbijał mysle, ze to dobra propozycja kazdy bedzie miał szanse na wbicie dobrego rankingu + bedzie wiecej walk pvp
    piszcie co o tym sadzicie
    Ja mysle, ze bardzo dobry pomysł nawet soad mistrz pvp manualnego sie zgodził, czekamy na odp tomiego
    + była by jakas rywalizacja w pvp a tak to nikt nie walczy juz ;C
    Obydwa posty Mortala

    @Topic: Osobiście uważam, że pomysł fajny.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Pomysł taki sobie. Zależy od osoby jednym się spodoba a drugim nie. Myślę że lepszym rozwiązaniem będzie zniesienie widełek rankingowych i będzie można walczyć z każdym bez względu na ilość pnkt. rankingowych.

  15. #30
    aasdsd
    Konto usunięte
    widełki były by najlepsze ^^

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •