Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Sprzedaż strojów.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69

    Pomysł Sprzedaż strojów.

    Witam.
    Choć większości się to pewnie nie spodoba oraz nie zostanie to wprowadzone, jednak napiszę ten wątek.
    Moim pomysłem jest, aby można było sprzedawać zakupione wcześniej stroje za punkty MF. Około rok temu kupiłem 2 stroje po 10 MF, które teraz zupełnie mi się nie podobają, a wręcz "przeszkadzają". Chciałbym je po prostu sprzedać i odzyskać MF'y, które na nie straciłem, lub chociaż około 90%, w tym przypadku za 1 strój 9 MF'ów. Jak dla mnie była by to, wielka wygoda.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ja wymyśliłem na to sposób:
    Jak się nie kupuje żadnych strojów, można odzyskać nawet 100% mfów na nie wydanych!
    I co jest najlepsze? Nie musisz nawet nic robić!
    Polecam.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A gdy kupujesz w sklepie ubrania to po roku, kiedy się znudzą oddajesz i chcesz zwrotu pieniędzy?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A gdy kupujesz w sklepie ubrania to po roku, kiedy się znudzą oddajesz i chcesz zwrotu pieniędzy?
    Nie porównujmy gier, z realnym światem

  5. #5
    Wtenczas nie nazywałoby się to kupowanie stroi, a wypożyczanie albo nawet branie pod zastaw.

    Jak dla mnie jedyna sensowna opcja to:
    Możliwość "oddania" wybranego stroju przy równoczesnym zakupie nowego/innego za co otrzymalibyśmy obniżkę na nowy strój o wartości 50% kosztu poprzedniego.
    Czyli mieliśmy strój za 10 MF, jednak nam się znudził i chcemy sobie kupić ten za 20 MF. Oddajemy ten za 10 MF, jednocześnie kupując nowy za 15 MF (o wartości 20 MF).

    Choć również nie wiem czy admini się nawet na to zgodzą. :P

  6. #6
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Wtenczas nie nazywałoby się to kupowanie stroi, a wypożyczanie albo nawet branie pod zastaw.

    Jak dla mnie jedyna sensowna opcja to:
    Możliwość "oddania" wybranego stroju przy równoczesnym zakupie nowego/innego za co otrzymalibyśmy obniżkę na nowy strój o wartości 50% kosztu poprzedniego.
    Czyli mieliśmy strój za 10 MF, jednak nam się znudził i chcemy sobie kupić ten za 20 MF. Oddajemy ten za 10 MF, jednocześnie kupując nowy za 15 MF (o wartości 20 MF).

    Choć również nie wiem czy admini się nawet na to zgodzą. :P
    Jak coś takiego ma wejść to pewnie dużo ludzi zaczęło by kupować stroje nie bojąc się że im się znudzi i stracą mf.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Wtenczas nie nazywałoby się to kupowanie stroi, a wypożyczanie albo nawet branie pod zastaw.

    Jak dla mnie jedyna sensowna opcja to:
    Możliwość "oddania" wybranego stroju przy równoczesnym zakupie nowego/innego za co otrzymalibyśmy obniżkę na nowy strój o wartości 50% kosztu poprzedniego.
    Czyli mieliśmy strój za 10 MF, jednak nam się znudził i chcemy sobie kupić ten za 20 MF. Oddajemy ten za 10 MF, jednocześnie kupując nowy za 15 MF (o wartości 20 MF).

    Choć również nie wiem czy admini się nawet na to zgodzą. :P
    Super ! O wiele lepsza propozycja od mojej

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Cytat Napisał Something Zobacz post
    Jak coś takiego ma wejść to pewnie dużo ludzi zaczęło by kupować stroje nie bojąc się że im się znudzi i stracą mf.
    A właśnie nie, ponieważ będą musieli stracić np.: tak jak w tym przypadku "jak by" dodatkowe 5 punktów MF.

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wymiana stroju byłaby lepsza - MFów nie dałoby się odzyskać. W sumie to i tak najlepiej dla premium. Sam fakt, że można je w ogóle kupować, to już dużo.
    Bididididid!

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Wymiana stroju byłaby lepsza - MFów nie dałoby się odzyskać. W sumie to i tak najlepiej dla premium. Sam fakt, że można je w ogóle kupować, to już dużo.
    Wymienianie strojów, to już na pewno bardziej mi pasuje, niż te, które mam ;l. A co z tym premium, kiedy to będzie wprowadzone, wraz z Devos i panelem ? Wcześniej, później i jak to będzie wyglądało ?

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    A co z tym premium, kiedy to będzie wprowadzone, wraz z Devos i panelem ? Wcześniej, później i jak to będzie wyglądało ?
    Hahaha. Jeszcze się naczekamy.
    Bididididid!

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Hahaha. Jeszcze się naczekamy.
    No tak... ^^

  13. #13
    Pomysł bardzo ciekawy, ale zwracać MFy ? w tym sensu nie widzę, najlepiej było by wprowadzić (Sprzedawanie) stroi na targu

  14. #14
    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    A właśnie nie, ponieważ będą musieli stracić np.: tak jak w tym przypadku "jak by" dodatkowe 5 punktów MF.
    a właśnie, że wersja Koridora jest najlepsza, bo na twoim pomyśle tracili by tylko administratorzy, sam wcześniej pisałeś, że stare ci się nie podobają i że przeszkadzają ci, więc jeśli dostaniesz zniżkę 5mf na nowy za te 20mf, oddając ten który tak ci przeszkadza i którego nie używasz (a byl warty 10mf) to jak możesz mówić, że tracisz 5 mf ? tym tokiem rozumowania już dawno straciłeś 10 mf i teraz masz szanse odzyskać 5. Takie wymiany byłby nawet dobre w ramach jakiś czasowych promocji, mamy jakiś słabszy czas w grze i spada sprzedaż nowych strojów, to admini dają taką promocję, gdzie będzie tańszy nowy strój o połowę wartości starego(np. max 50%) i sprzedaż powinna się rozruszać.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    Błazen
    Konto usunięte
    Tak możliwość oddawania stroju jest dobrą możliwością.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •