Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: dzień bez limitu energii

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    8

    dzień bez limitu energii

    Mój pomysł jest taki by był jeden taki dzień w roku w którym nie ma limitu energii lub w jakieś święto a wyglądało by to tak że od jakiejś godziny energia podczas expienia nie ubywa do ustalonej godziny np. od 12.00 do 24.00. Mam nadzieje że pomysł się podoba.

  2. #2
    Na nie.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Są już eventy typu podwojony drop. Jak chcesz sobie świętować we własnym zakresie, kup MF.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Lepiej już zrobić "dzień bez energii", ale taki, że w ten dzień ma się energię 0 i nic się nie dostaje za walki

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    A moim zdaniem można by było wprowadzić coś w stylu loterii. Każdy gracz miałby codziennie jeden darmowy los, każdy kolejny kosztowałby 50 000G. W loterii mielibyśmy 50% szans na zysk i 50% szans na stratę, np. 50% na podwojony drop i 50% na drop zmniejszony o połowę. Przepraszam za dubel.

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Omiteczq Zobacz post
    A moim zdaniem można by było wprowadzić coś w stylu loterii. Każdy gracz miałby codziennie jeden darmowy los, każdy kolejny kosztowałby 50 000G. W loterii mielibyśmy 50% szans na zysk i 50% szans na stratę, np. 50% na podwojony drop i 50% na drop zmniejszony o połowę. Przepraszam za dubel.

    Nie fajne... Bo gracze z dużym limitem by mieli za dobrze. O fajnie mam lepszy drop idę expić albo o mam zmniejszony nic się nie stało postoje w mieście. I tak nic nie stracą, a mogą zyskać.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    8
    Pomyliłem się temat powinien nazywać się dzień bez limitu energii.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Już się wam w glowach przewraca od braku upa, dawno nie czytałem tak głupiego pomysłu. Na nie i do kosza, albo najlepiej usunąć.
    Bididididid!

  9. #9
    TurquiseSee
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Omiteczq Zobacz post
    A moim zdaniem można by było wprowadzić coś w stylu loterii. Każdy gracz miałby codziennie jeden darmowy los, każdy kolejny kosztowałby 50 000G. W loterii mielibyśmy 50% szans na zysk i 50% szans na stratę, np. 50% na podwojony drop i 50% na drop zmniejszony o połowę. Przepraszam za dubel.
    No zgadzam się , Fajny pomysł

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Jestem na tak a krycha się nie zna lol
    minusować go
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #11
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Jestem na tak a krycha się nie zna lol
    minusować go
    Soad ma racje toz do bylby dzien no-lifa ale bylo by ekspienie

  12. #12
    Bez limitu eny?
    Wtedy zyskaliby tylko Ci z wysokimi limitami, którzy nie wykorzystali jeszcze energii - inni nawet nie zauważyliby różnicy.

    Bez kosztów eny?
    Nie ma szans, nie każdy będzie mógł siedzieć 12h, tym bardziej, że chyba nawet nikt by tyle nie chciał siedzieć. Poza tym w te 12h bez kosztów można wbić naprawdę sporo lvl'i.. Potem nie byłoby co robić.

    Nie będzie. W dodatku raz na rok powoduje nieopłacalność w implementacji tego mechanizmu, jakkolwiek długi miałby mieć kod.
    Póki co mamy co jakiś czas (ostatnio rzadziej) bonusy do dropu na zwykle 24h (częściej niż raz na rok).
    Zamykam i przenoszę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •