Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Obserwujący

  1. #1
    Noga
    Konto usunięte

    Obserwujący

    Każdy gracz ma możliwość obserwowania kogoś, ale niekoniecznie wiemy kto kogo.

    Także proponuje dodać listę graczy którzy nas obserwują.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    MF to nie FB, NK czy inne ścierwo.

  3. #3
    Noga
    Konto usunięte
    Pisząc ten temat nie myślałem o tych portalach społecznościowych, ale skoro tobie się z tym kojarzy to nie mój interes.

    Na tych portalach co wymieniłeś aby mieć znajomego w kontaktach muszą obie strony zainteresowane znajomością zaakceptować dodanie do znajomych.

    A to co ja napisałem miałoby na celu abyśmy mieli pojęcie kto się nami interesuje w grze, a nie w życiu, a to jest znaczna różnica więc porównywanie gry do portali społecznościowych jest bezsensowe.

  4. #4
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Proszę nie obrażać serwisów społecznościowych.

  5. #5
    Fatal
    Konto usunięte
    To już nie można mieć żadnej prywatności?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Hmm. Każdy by wiedział kto na kogo poluje. Nie było elementu zaskoczenia więc nie. Można by też usunąć z obserwowanych i sprawdzać ciągle profil ale wątpię by to komuś się chciało.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na nie. Nie obchodzi mnie kto mnie obserwuje.
    Bididididid!

  8. #8
    Noga
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fatal Zobacz post
    To już nie można mieć żadnej prywatności?
    w toalecie publicznej już nie ma się prywatności, kamery są wszechobecne


    Cytat Napisał Something Zobacz post
    Hmm. Każdy by wiedział kto na kogo poluje. Nie było elementu zaskoczenia więc nie. Można by też usunąć z obserwowanych i sprawdzać ciągle profil ale wątpię by to komuś się chciało.
    Ja i bez tego wiem kto na mnie ma oko, i mnie chce zabijać.
    A czy ty non stop sprawdzasz kto jakie ma położenie w grze, na jakiej mapie się znajduje ?
    A ja często przeglądam profile, gdy mam więcej czasu i nie mam nic ciekawszego do robienia.


    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Na nie. Nie obchodzi mnie kto mnie obserwuje.
    Ciebie, nie interesuje.
    Ale pewnie znaleźli by się gracze którzy chętnie by patrzeli kto ich obserwuje, a jeżeli by go nie znali to i by do niego napisali.
    Ostatnio edytowane przez Noga ; 22-02-2014 o 22:06

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Po co takie coś? Żeby móc się pochwalić ile osób nas śledzi? Coś jak na blogach; mam 20 followersów (z tego połowa po inne postaci tych graczy)? Bez sensu. Tylko dłużej się będzie gra ładować, a żadnych z tego profitów nie ma. Co mnie to interesuje że obserwuje mnie 20 graczy z tego połowy nie znam o.O im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Może jeszcze bonus golda za każdą osobę śledzącą?
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #10
    Noga
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Po co takie coś? Żeby móc się pochwalić ile osób nas śledzi? Coś jak na blogach; mam 20 followersów (z tego połowa po inne postaci tych graczy)? Bez sensu. Tylko dłużej się będzie gra ładować, a żadnych z tego profitów nie ma. Co mnie to interesuje że obserwuje mnie 20 graczy z tego połowy nie znam o.O im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Może jeszcze bonus golda za każdą osobę śledzącą?
    Ze względu na czystą ciekawość.
    Można przecież zamknąć lub zwinąć okna po prawej stronie, więc by nie przeszkadzało tym którzy tego nie chcą.
    Wszędzie każdy chce profity... Nie! Nie dostawało by się żadnych bezsensownych profitów.

    Ja mogę teraz powiedzieć po co do gry zostało dodane na profilach graczy te komunikaty co pokazują czy możemy walczyć o ranking, przecież każdy widział czy może czy też nie może walczyć...

    A jeżeli chodzi o to co ja zaproponowałem było by ciekawe dla niektórych, wiadomo że są zwolennicy i przeciwnicy, tyko szkoda że ci którym się podoba się nie wypowiadają...

  11. #11
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Noga Zobacz post
    w toalecie publicznej już nie ma się prywatności, kamery są wszechobecne
    Co nie znaczy że w MFO też ma tak być

  12. #12
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Może jako usługa premium? Pokazywałoby np. liczbę osób, które nas obserwują bez podawania konkretnych nicków. ALBO dać możliwość sprawdzenia kto konkretnie nas obserwuje, jednocześnie inni będą wiedzieli że my ich obserwujemy. Dodatkowo można by zrobić tak, że dany gracz widziałby ostatnie kilka-kilkanaście osób, które zaglądały w jego profil.

  13. #13
    Houqe
    Konto usunięte
    Jak sama nazwa wskazuje, osoba obserwowana o osobie obserwującej nie może wiedzieć

  14. #14
    Noga
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Jak sama nazwa wskazuje, osoba obserwowana o osobie obserwującej nie może wiedzieć
    Właśnie że może wiedzieć Gdyż mogą obserwować siebie nawzajem

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •