Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Hotkeye [dodanie]

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    Hotkeye [dodanie]

    Witam, proponuje dodać znane z wielu innych gier
    tzw. Hotkeye. Na pewno wszyscy wiemy o co w nich chodzi,
    ale objaśnię to gdyż niektórzy mogą nie wiedzieć
    Otóż, chodzi o to, że możemy do któregoś klawisza
    przypisać daną akcję. Np. Użycie jakiegoś mixa
    Zaatakowanie kogoś/napisanie jakiejś wiadomości.
    Działanie w walce byłoby ograniczone, tylko do mixów.

    To taki mój mały pomysł.
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 17-02-2014 o 19:25 Powód: Usunąłem formatowanie tekstu.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak dla mfo2 miałoby to sens to tutaj nie za bardzo. Za dużo jest różnistych miksów i więcej się myśli przed wykonaniem następnego ruchu.

  3. #3
    Z tego co mi się wydaje, to było coś zaplanowane do Konta Premium - tj. zmiana strzałek na inne klawisze do poruszania się po mapie, szybkie leczenie, etc. (pewnie kilka nowych, ciekawych funkcji klawiszowych również będzie).
    Niestety nie jestem pewien odnośnie tych planów.

    Jeśli chodzi o ataki innych graczy czy resztę opcji interakcji za pomocą przycisku po podejściu do gracza, to powstaje spory problem z implementacją, bo nie zawsze będzie coś takiego jak: najbliższy gracz. Tym bardziej będzie to podatne na wszelkie minimalne błędy i późniejsze pretensje, że mało intuicyjne, gdyż nie tego chciało się zaatakować.

  4. #4
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jeśli chodzi o ataki innych graczy czy resztę opcji interakcji za pomocą przycisku po podejściu do gracza, to powstaje spory problem z implementacją, bo nie zawsze będzie coś takiego jak: najbliższy gracz. Tym bardziej będzie to podatne na wszelkie minimalne błędy i późniejsze pretensje, że mało intuicyjne, gdyż nie tego chciało się zaatakować.
    Prościej wprowadzić pogląd graczy na mapie (nowy widżet), gdzie przy dwukrotnym kliknięciu na danego gracza następuje atak.
    Odnośnie tematu - skrót klawiszowy do włączenia auto by się przydał najbardziej

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To nie jest Tibia.
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    To nie jest Tibia.
    Akurat pisząc daną propozycję nie wzorowałem się na wyżej wymienionej grze W Tibię nawet nie grałem
    Ostatnio edytowane przez Dżebulaaf ; 17-02-2014 o 19:17 Powód: Błąd językowy

  7. #7
    aasdsd
    Konto usunięte
    konto premium ma byc ? ... wszystko dla hajsu ^^

  8. #8
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MrxGaMmer Zobacz post
    konto premium ma byc ? ... wszystko dla hajsu ^^
    Takie czasy..

  9. #9
    aasdsd
    Konto usunięte
    jak wejdzie premium to połowa graczy odejdzie znam takie sytuacje

  10. #10
    Cytat Napisał MrxGaMmer Zobacz post
    jak wejdzie premium to połowa graczy odejdzie znam takie sytuacje
    czemu niby ? mowisz ze jakby znikly mfy to byloby 2 razy wiecej?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jeśli MFO zmieniłoby się na grę "pay to win" to też bym odszedł. Mam nadzieję, że do czegoś takiego nigdy nie dojdzie.

  12. #12
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Mam nadzieję że jak wejdzie pakiet premium to będą to raczej szpanerskie dodatki (fajniejsze stroje) niż rzeczywista pomoc w grze (lepsze eq, szybsze respienie eny...). Co do propozycji raczej mi się nie przyda starczy mi szybkie leczenie. Po co komplikować i bać się zbliżać do klawiatury w obawie przed jakimś przypadkowym niechcianym ruchem. + Mln pytań jak zrobić to i to. Czemu mi wykonał jakąś akcje itp.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #13
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jeśli MFO zmieniłoby się na grę "pay to win" to też bym odszedł. Mam nadzieję, że do czegoś takiego nigdy nie dojdzie.
    I ja także mam taką nadzieję. Obecnie opcje premium są dobrze zbalansowane i nie dają zbytniej przewagi - i tak powinno zostać.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •